İçeriğe Yönlendir

Ankara'da 2006-2007 Mk3 Mondeo Ghia X Arıyorum

Oytun Beşikcioğlu

Recommended Posts

Alper DEMİR
(düzenlendi)

Ben dizel tercih ederdim.Zira benzinlileri hiç tutulmuyor.Size bu araçlarında otomatik olanlarını önermem, tam otomatik olmadıkları için mmt ile hemen hemen aynıdır.. Youtbde 407 ile detaylı bir video çeken bi kullanıcı var.Şahsın nicki yaşam günlüğüm kendince denemeler yapıyor,iyide anlatıyor bir izleyin derim ön bilgi olsun..

Bu arada excutive premiumlarda sunroof+ısıtmalı deri koltuk ilişkisi artı olması lazım.

tarihinde Alper DEMİR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oytun Beşikcioğlu

Bugün Ankara Göral Peugeot'yu aradım. Kayınbiraderimin eski 206'sı bende bu ara onun servis vesilesi ile tanıştığım servis danışmanı arkadaş ile görüştüm. 2.0 motorun baştan sıkıntılı olduğunu hem dizel hem benzinli bu km'lerden sonra kendisinin almayacağını uğraştıracağını söyledi. 33bin tl civarı olsa yine bir derece ama 39bin tl'nin de özellikle fazla olduğunu belirtti. Deneyimli bir servis personelinden bunları duyunca da tamamen vazgeçtim. Bilginize.

Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Evet 2.0 hdi'ler pek tutulmuyor zaten,banada ustam saatli bomba olduğunu söylemişti.Ben 1.6 hdi bakıyorsunuz sandım,yinede tercih sizin umarım dilediğiniz gibi bir araç bulursunuz.Ama yine söylüyorum baktığınız corollalar uzun yolda yoruyor insanı orjinal haliyle güven vermiyor :) O fiyat aralığına superB'de düşünebilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Oytun Beşikcioğlu

Evet 2.0 hdi'ler pek tutulmuyor zaten,banada ustam saatli bomba olduğunu söylemişti.Ben 1.6 hdi bakıyorsunuz sandım,yinede tercih sizin umarım dilediğiniz gibi bir araç bulursunuz.Ama yine söylüyorum baktığınız corollalar uzun yolda yoruyor insanı orjinal haliyle güven vermiyor :) :) fiyat aralığına superB'de düşünebilirsiniz..

1.6 hdi'ların otomatik vitesi olmadığı için onlara bakmıyorum. Düz vitesi hem artık debriyaj bas-bırak olayından yorulduğum için hem kendim için hem de eşim de kullanacağı için istemiyorum.

SuperB'lerde dsg şanzıman yoksa neden olmasın. Volkswagen ailesine de daha önce dediğim gibi dsg şanzıman korkumdan hiç bakmıyorum. yoksa B6 bir passat alınıp geçilesi...

Yorum bağlantısı
Misafir

Sunroof olmayan titanyum x var mıydı? Bu kasada çok olmayan tekno paketli. Belki teknopaketle sunroof beraber alınamıyor da olabilir, öyle birşeyler okumuştum. Fiyatı modeline ve piyasaya göre çok uygun, bu yüzden ihtiyatlı olarak başka şeyler çıkabilir diyorum.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Oytun Beşikcioğlu

Sunroof olmayan titanyum x var mıydı? Bu kasada çok olmayan tekno paketli. Belki teknopaketle sunroof beraber alınamıyor da olabilir, öyle birşeyler okumuştum. Fiyatı modeline ve piyasaya göre çok uygun, bu yüzden ihtiyatlı olarak başka şeyler çıkabilir diyorum.

Saygılarımla.

Duymak istediğim yorumların başında bu geliyordu Evren abi yine imdadıma yetişti  :biggrin:

Çok teşekkürler

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Geçen sene 4 ay, bu sene 2 ay dizel otomatik Mondeo aradım. İçime sinen bir iki araç oldu onlarda çabucak satıldı. Zor bir segment, düşük km zor bulunuyor, km düşürme çok rastlanan bir durum, benzinli piyasası daha ağır, jatconun özel alıcısını bulmak kolay. Velhasıl Mondeo için jatco daha mantıklı olabilir, 150 bin km civarı bulabilirsiniz bu rakamlara.

Yorum bağlantısı
Oytun Beşikcioğlu

Geçen sene 4 ay, bu sene 2 ay dizel otomatik Mondeo aradım. İçime sinen bir iki araç oldu onlarda çabucak satıldı. Zor bir segment, düşük km zor bulunuyor, km düşürme çok rastlanan bir durum, benzinli piyasası daha ağır, jatconun özel alıcısını bulmak kolay. Velhasıl Mondeo için jatco daha mantıklı olabilir, 150 bin km civarı bulabilirsiniz bu rakamlara.

Bu aracın otomatik vitesi nedir peki? 

Yorum bağlantısı
Oytun Beşikcioğlu

Benzinliler 4 ileri klasik otomatik diye biliyorum.

İlandaki dizel araç için sormuştum Mahmut Bey

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...