İçeriğe Yönlendir

Ne Dersiniz Hyundai-Starex?

Okan Tansel

Recommended Posts

Selçuk Bakış

Ben şirkette kullanmıştım dizel ama hangi modeli hatırlamıyorum yıl 2008, sıfır alınmıştı sakın kullanımda konfor eh işte, makaslı kapalı kasa sonuçta, motor ağırlığı önde olduğundan ıslak zeminde arkayı çok rahat bırakıyor, göstergedeki hızı yapan bir araç gidişi ve sağlamlığı yerindedir, ama yakıt yüzünden satışa çıkardık bizde...

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Çift renk dijital klima orjinal minibüs ve crdi motor tavsiye ederim abicim. Chip ile yakıtı düşürüp hafiften frenlerin güçlendirmek iyi olabilir. Chipli olarak iş amaçlı kullanan arkadaşlar var, çok memnunlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

2 tip motor seçeneği vardır TCİ ve CRDİ

CRDİ olanı daha sağlam daha güçlü ve daha az yakıt tüketimine sahiptir

Hyundai mekaniksel ve sorunsuzluk anlamında bana göre rakipsiz bir markadır starex performans anlamında rakibi çok az olan bir araçtır yakıt mevzusuna gelince kullanan arkadaşlarım normal diyorlar aşırı tüketime sahip diyen birini görmedim(CRDİ MOTOR İÇİN)

Sağlam araçtır eşşek niyetine binilse bile banamısın demez

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

abi senin arabanın arkasını kestirelim niye bilmediğin arabayla uğraşıyorsun :-)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Beyinden ayarı yapılırken box takip raile yüklenmek doğru birşey değil ki Servet abi amacın neydi :D

Ecu bir yere kadar izin veriyor. Yazılım ile stok 170 olan motor 210 bg, box ilavesi ile 230 bg yapıldı. Amacım; 2 tonluk aracı 8-9 saniyede 100 km hıza çıkarmak tı oldu :)

Sonrasında yazılım sınırlandırılması yaptık, box üst devirde aktif hale getirildi. Öyle kullandım ve sattım aracı

Arkası hala makaslıysa, konfor aramayın...

Benim eski ortağım hem bir kat makas aldırmış.. hem de yük sabitlemişti..

Öyle deme. Voyager de makaslı
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Amacım; 2 tonluk aracı 8-9 saniyede 100 km hıza çıkarmak tı oldu :)

ve sattım aracı

Öyle deme. Voyager de makaslı

.. dağa çıkarken sağda park halinde duman çıkan voyager miydi?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tamam üç silindirin lpg uçlarını karıştırmış olabilirim geçelim bunları artık

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Eski tip motoru olan vip minibüsle köye gitmiştim. Aynı yolda h100 camlı vanın yaktığının iki katını yakmıştı. Emanet aldığım arkadaşa sabır dileyip teslim ettim.. Çift klima güzel bir şey bu arada..

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

tüm fikir ve tecrübeler için teşekkür ederim araç hakkında bilgiler netleşti kafamda öpeyorum sizi :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...