İçeriğe Yönlendir

2016 Yeni Jazz Geldi.

Misafir

Recommended Posts

Tuluhan Şıpka

Bende bir Jazz 2012 kullanıcısı olarak aracı beğendim. Bu araçlarda arka koltuğun altıbda gizli bir göz vardır. Çoğu kişi bilmez. Video da gösterimi mevcuttur. Her versiyonunda bu göz mevcuttur.

Yorum bağlantısı
Misafir

Güzel araba.. 

Honda son zamanlarda arka tasarımı Volvo'ya bıraktı galiba.. Jazz'da stop lambaları/bagaj kapağı bildiğin V40..

CR-V / XC90 arkadan zor ayırt ediliyor, yeni Civic'te yavru S60 gibi.. 

İsveç'in huzur veren yalın ve işlevsel tasarımıyla Alp'lerin serin sularından içmiş üstün japon mühendislerinin seçici ve bir o kadar da hümanist yaklaşımıyla birlikte.... yoruldum yazamicam.. :)

Bir tek ben benzetmiyor muşum demek ki. CRV'nin Volvo benzerliği arka taraftan esinlenme değil, intihal gibi. Tabi bu durum genelde aynı tasarımcıların farklı markalara çalıştıklarında kendi benzer çizgilerini kullanmalarından ortaya çıkabiliyor. ÖrneğinAlfa 156 ile seal Cordoba dikkatli incelendiğinde ön far ve arka stop grubu birbirine çok benzer. Tasarımcısı aynı:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Tuluhan Şıpka

Yeni gelecek olan Civic 'in arka tasarımı da volvo benzer ....

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

1.5 turbo benzin civic neden gelmiyor ki ? o hali ile bile deli gibi satar 176 tane beygir var

Bence hakan yanlış yazdı, 1,5 benzinli ov. + 1,6 dizel + 1,6 tüplü :D

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Hakan Gürsu

Otomatik benzinli Jazz 68 bin tl..  Otomatik benzinli Civic 65 bin tl...  Yollarda görünmemesine şaşırmamalı.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ne açıdan? Kime göre?

Alan bir pişman almayan bir pişman :)

Bizim bir arkadaş Civic'te trim sesini sevmedi sadece.

Hoş o paraya da ancak bu olur. Trim sesi sevmeyen Accord alsın.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Alan bir pişman almayan bir pişman :)

Bizim bir arkadaş Civic'te trim sesini sevmedi sadece.

Hoş o paraya da ancak bu olur. Trim sesi sevmeyen Accord alsın.

Yol sesidir o yada lastik sesi. Bunları deseniz anlayacağım da trim sesini hiç anlamıyorum. 2012 den bu yana 4 senedir aktif bir şekilde civic kullanıyorum (5 ay focus kullandım) her iki araçta da trim sesi yok. Plastik sesi yok. Tıkırtı yok. Cızırtı yok. Ha lastik sesi var, rüzgar sesi var. Bunlar bana çok garip geliyor. İlk civic 88 bin km de pert oldu, bu da şimdi 32 bin km 'ye dayandı. Yine de tık ses yok arabada. Forumda Honda kullanıcıları da var, soralım bakalım kim pişman?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Eski aracım Honda (acura) integra ydi, tek pişmanlığım var, oda satmak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Yol sesidir o yada lastik sesi. Bunları deseniz anlayacağım da trim sesini hiç anlamıyorum. 2012 den bu yana 4 senedir aktif bir şekilde civic kullanıyorum (5 ay focus kullandım) her iki araçta da trim sesi yok. Plastik sesi yok. Tıkırtı yok. Cızırtı yok. Ha lastik sesi var, rüzgar sesi var. Bunlar bana çok garip geliyor. İlk civic 88 bin km de pert oldu, bu da şimdi 32 bin km 'ye dayandı. Yine de tık ses yok arabada. Forumda Honda kullanıcıları da var, soralım bakalım kim pişman?

Valla ben arkadaşın yalancısıyım. Servise gidip 10 yerini falan işaretlettim diyor ses gelen. Sonra bir şeyler yaptılar sonuç yine aynı. 10000 km'de sattı çocuk. Aynı kasa. 2012 model. Ama demek ki şans işi. Ona öyle denk gelmiş...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...