İçeriğe Yönlendir

Sucuk,pastırma Kanser Yapıyor.. Açıklamasına Esnaftan Tepki!

Misafir

Recommended Posts

Pastırma alacak paramız yok.  :( Sucukta bayramdan bayrama komşular verirse..  :(  :fiuw:

Bunu yazan senmisin ?  :shok:

Pişirip tekrar soğutarak servis etmişliğini bilirimde  :D

Yorum bağlantısı

Bunu yazan senmisin ?  :shok:

Pişirip tekrar soğutarak servis etmişliğini bilirimde  :D

İşte bayrammış demek ki o zaman..  ;) Deliye hergün bayram ya. Bizde naçisane hergün sucuk pastırma..  :fiuw:  :D

Yorum bağlantısı

İşte bayrammış demek ki o zaman..  ;) Deliye hergün bayram ya. Bizde naçisane hergün sucuk pastırma..  :fiuw:  :D

Tarihin kötü sayfalarına yazdım o anları. :D

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Hüseyin Turan

yahu adam gibi sucuk pastırma yapılsında varsın kanser yapsın onu diyenler yemesinler göndersinler biz yeriz afiyetle

Pastırma alacak paramız yok.  :( Sucukta bayramdan bayrama komşular verirse..  :(  :fiuw:

aynen katılıyorum dediklerinize, ama millet iyice cimri olmuş artık kimse kimseye bişey vermiyor ki bayram da olsa seyranda olsa yok maalesef

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Gençler. ben 2005 te kanser oldum. şükür şimdi birşey kalmadı. ancak bekara karı boşamak kolay. lütfen dalga geçmeyelim.

Bu şekildeki gıdalar kanser yapıyor bu kesin. Ancak herkes olacak diye birşey yok. piyango bileti almazsan çıkmaz..çok bilet alırsan çıkma olasılığı yükselir.

bu gıdanın kalitesi ile ilgili değil. türü nedeniyle yapıyor. bir de çok yeniyor diye. şeker yemeyin arkadaşlar.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gençler. ben 2005 te kanser oldum. şükür şimdi birşey kalmadı. ancak bekara karı boşamak kolay. lütfen dalga geçmeyelim.

Bu şekildeki gıdalar kanser yapıyor bu kesin. Ancak herkes olacak diye birşey yok. piyango bileti almazsan çıkmaz..çok bilet alırsan çıkma olasılığı yükselir.

bu gıdanın kalitesi ile ilgili değil. türü nedeniyle yapıyor. bir de çok yeniyor diye. şeker yemeyin arkadaşlar.

Geçmiş olsun bidaa gelmesin hocam. Allah esirgesin.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Ünal
(düzenlendi)

Geçmiş olsun hocam, aynı yıl aynı illetle tanışmışız demek ki. Evet bu tür gıdalardan kesinlikle uzak durmak gerekiyor, hiç olmazsa çok kısıtlı tüketilmesi gerekiyor.

tarihinde Osman Ünal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...