İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk3 Uzun Farlara Led Ampul

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Ertan Çabuk

Aslında konuyu epey önce açacaktım ancak tapatalk ın bana olan garezi nedeni ile resim yükleyemiyordum. Tapatalk ı sildim tekrar kurdum olmadı ben de telefonun yazılımını değiştirdim şimdi itiraz edemedi [emoji48]

Ledlerimizin ölçüsü aşağıdaki şekilde verilmiş. Bu ölçülerden daha uzun yapıda led far içine sığmıyor. Çok büyük tadilatlar gerekli oluyor. Bu ölçüde ise ufak bir iki tadilat ile işlem halloluyor.
9931943550e7c1b697305567c738e75a.jpg
Bu ölçüde ise sadece kabloları uzatıp soketin altına 6 mm civarında kauçuk takoz koyarak işlem yapılabilir. Yoksa soket ucu ledin, soğutma için kullanılan fan muhafazasına değiyor.

4d3a9e81f7bdf140a81914742792503a.jpg
70e289118e6c54242b0ee7660621fc5c.jpg
03d3479543e760a6c0d5230944155a4a.jpg
2ac763440e5e5ef113210be57d08acdb.jpg

Sonrasında çekilen video..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ben yaparım da siz beceremez siniz tahtayı. O nedenle değişik bir materyale yöneldim.

Niye tahtadan yapmadın ki.. Bu daha mı sağlıklı...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ben yaparım da siz beceremez siniz tahtayı. O nedenle değişik bir materyale yöneldim.

Güldürürken düşündürdün beni gardaşım, sana olan sevgim bir kat daha arttı. Farları paketledim adres bekliyorum.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Güldürürken düşündürdün beni gardaşım, sana olan sevgim bir kat daha arttı. Farları paketledim adres bekliyorum.. :D

Sen bir yana dünya bir yana yiğit gardaşım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Video gizli? Ne gizliyorsun bizden? Gizli bilgileri dökül bakalım Ertan abi :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ahşap kullansaydın 10 numara olurdu, videon bile çalışmıyor far nasıl çalışsın, c-max olsaydı bunların hiç birine gerek yoktu, ledin takılmış fotosu yokmu? bu konu fake, yinede ellerine sağlık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Video nerde

Görünüyor mu şimdi

Video gizli? Ne gizliyorsun bizden? Gizli bilgileri dökül bakalım Ertan abi [emoji14]

Ne var ne yok döktüm ortaya. Aslında resimler de var ama forumu kapatıp gidersiniz. Yönetimin tüm sırları nı ifşa ederim

Körlerle sağırlar birbirini ağırlar

Gardaşım la aramıza girme. Sen oyuncak arabana vızvız tak [emoji12]

ahşap kullansaydın 10 numara olurdu, videon bile çalışmıyor far nasıl çalışsın, c-max olsaydı bunların hiç birine gerek yoktu, ledin takılmış fotosu yokmu? bu konu fake, yinede ellerine sağlık

Aslında bırakacaktım büyük ampulleri alıp servet aydın ı bekleyecektin ama dayanamadım ehtiyar...

Yakın gözlüğünü tak da bak bakalım görecen mi [emoji6] [emoji12]

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ağa sen koito Merceği ne Zaman taktın [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Sen ilk önce arabayı motorcuya gönder ona nasıl ses öyle traktöre led takmışsın farkında değilsin.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sen ilk önce arabayı motorcuya gönder ona nasıl ses öyle traktöre led takmışsın farkında değilsin.

Sonuçta dizel. Hepsi öyle. [emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sonuçta dizel. Hepsi öyle. [emoji23][emoji23]

Mustafa Liman'nın mondeo senin araba kadar sessiz :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mustafa Liman'nın mondeo senin araba kadar sessiz :)

Abi bindim hiç bir dizel sessiz değildi.

Mustafa abininki de sonuçta traktör

pardon dizel [emoji23]

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ağa sen koito Merceği ne Zaman taktın [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]

Koito araba daha bana gelmeden takıldı hocam. İlk iş o oldu.

Görüyorum.

Eline sağlık

Yolda nasıl

Gayet memnunum abi. Aydınlatma yeterli. Selektör hızı çok iyi. Yaklaşık bir buçuk aydır da kullanıyorum. Sıkıntı yok...

fansız taktım desene [emoji14] :D

Fansız bir hafta dayanmaz abi...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Koito araba daha bana gelmeden takıldı hocam. İlk iş o oldu.

Gayet memnunum abi. Aydınlatma yeterli. Selektör hızı çok iyi. Yaklaşık bir buçuk aydır da kullanıyorum. Sıkıntı yok...

Fansız bir hafta dayanmaz abi...

Abi güle güle kullan çok doğru tercih.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Sen önce araba gibi bir araba al da sesini problem etme....

Atarabacı....

Ölçüler var olmaması için tek neden ölçü problemi. Ölçüler uyarsa gerisi ufak tefek tadilatlar. Mk2 de balast sorunu da olmayacağından daha rahat çalışabilirsiniz. Bizimkilerin arkada balast kutusu da olduğundan mk3 ler için bir problem de o balast kutusuna dokunmadan halletmek. Yoksa iş baya teferruata giriyor...

Abi güle güle kullan çok doğru tercih.

Bizenon A hiç gerek yok hocam. Koito nun aydınlatması müthiş. Selektör işini de artık led le çözdüğümüze göre...

Biladerimin dediği gibi koito + led müthiş ikili...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Sen önce araba gibi bir araba al da sesini problem etme....

Atarabacı....

Ölçüler var olmaması için tek neden ölçü problemi. Ölçüler uyarsa gerisi ufak tefek tadilatlar. Mk2 de balast sorunu da olmayacağından daha rahat çalışabilirsiniz. Bizimkilerin arkada balast kutusu da olduğundan mk3 ler için bir problem de o balast kutusuna dokunmadan halletmek. Yoksa iş baya teferruata giriyor...

Bizenon A hiç gerek yok hocam. Koito nun aydınlatması müthiş. Selektör işini de artık led le çözdüğümüze göre...

Biladerimin dediği gibi koito + led müthiş ikili...

olcu dediginiz siğip siğmamasi degilmi kutuya?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...