İçeriğe Yönlendir

Mazda 6 Mı Bmw 318I Mi?

Kenan Kalayci

Recommended Posts

Eren Gökmen

imkan varsa bmw 5 serisi daha mantikli olacaktir. 

Mazda 6 genislik rahatlik konusunda daha iyi. 3 serisi biraz ufak.

mazda avrupada da tutulmuyor pek. Bu yüzden 2. el satisi düsük fiyat ve satmasi zor. Bmw yi ise hangisi olursa olsun hap gibi satarsiniz.

Donanim önemliyse iki araci karsilastirin. Benim fordda yasadigim bir olaydi bu ghia aldim dolu diye ama bos ghiamis sonradan farkettim. sonra onu ekle bunu ekle derken bi sürü ugrastim. Kimisi icin bu konu önemli degil tabiki.

Iki aracida kullanip karar verin bence

Yorum bağlantısı
Kenan Kalayci
(düzenlendi)

isveçte olunca sanki önden çekişli olmalı gibi.

ama mazda yine bence uygun değil. SW birşey baksanız? zaten avrupada daha çok?

Sw daha kullanisli olabilir ama bana hitap eden bi kasa degil. tarihinde Kenan Kalayci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kenan Kalayci

Herkese cok tesekkurler yorumlari icin.

Yorumlardan sonra mazda ya ikna oldu gibiyim bu hafta sonu ya da pazartesi gunu bir randevu ayarlayip araca bakmayi dusunuyorum.

Herkesin hakkinda hayirlisi olsun:))

Yorum bağlantısı
Alper Ünal

en güzeli bakıp test edip almanız bu arada test ederseniz yorumlarınızı bizden esirgemeyin

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

ulaşılabilir olduğunda BMW,,,( mercedes olsa daha iyi olur ama).

yani BMW almaya imkan yetiyorsa BMW. biri 116,000 km diğeri 166,000 km . öyle büyük bir fark da yok.ben olsam (aynı temizlikteler ise-sorunsuz ise) direk BMW alırım.bu kilometreler gençlik çağı.

Yorum bağlantısı
Kenan Kalayci

Herkese iyi aksamlar.

Yogun is temposundan dolayi foruma fazla giremiyorum kusura bakmayin.

Bu gun bi arkadasimla da araba konusunu konustuk ve 1.8 motor mazdalarin 5 vites, 2.0 larin 6 vites oldugunu soyledi.

Netten baktigimda da hakli oldugunu gordum.

Aracin bes ya da alti vites olmasinin ne gibi artilari veya eksileri var acaba??

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

9 da olsa tek başına rakam bir şey ifade etmez. örneğin 2000d/d da yatığı hız önemlki. ne kadar düşük devirde ne kadar daha hızlı ise o kadar az yakar. gereksiz. fazla vites durmadan vites değişimi ile yoyar bile.

Yorum bağlantısı
Kenan Kalayci

9 da olsa tek başına rakam bir şey ifade etmez. örneğin 2000d/d da yatığı hız önemlki. ne kadar düşük devirde ne kadar daha hızlı ise o kadar az yakar. gereksiz. fazla vites durmadan vites değişimi ile yoyar bile.

Ikisini de denemek gerek yani
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kenan Kalayci

Herkese iyi aksamlar simdi bi mazdaya baktim geliyorum ne yazikki pazarligimiz olmadi:((

2009 2.0 motor sadece 42.000 km de ve her yil duzenli servisi yapilmis( servis raporlarina da baktim) cok temiz bir arabaydi ama olmadi. Vardir bunda da bir hayir, arac aramaya devam:))

http://imgur.com/5sRSGUn

http://imgur.com/qlflFLU

Arac buydu:((

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Herkese iyi aksamlar simdi bi mazdaya baktim geliyorum ne yazikki pazarligimiz olmadi:((

2009 2.0 motor sadece 42.000 km de ve her yil duzenli servisi yapilmis( servis raporlarina da baktim) cok temiz bir arabaydi ama olmadi. Vardir bunda da bir hayir, arac aramaya devam:))

Hayirlisi olsun baska arabalarada bakarsiniz hem karsilastirmis olursunuz.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Abdussamed Acar

Km leride dikkate alınca Mazda daha kullanışlı BMW daha gösterişli olur. Akıl Mazda, duygular BMW der... :)

Yorum bağlantısı
Kenan Kalayci

Su an arac ariyorum zaten, hayirlisi neyse o olsun artik.

Linkte ki bmw ye baktim ama mazda ya gore cok hantal geldi bana.( mazda147hp - bmw 122hp)

Yine de temiz ve az km li bir bmw bulursam gonlum bmw de yok degil.( Premium, gosteris, isim, kalite, vb. Nedenler cezbeden yanlari)

Bilmiyorum araclara baktikca da insanin kafasi daha cok karisiyor.

Dedigim gibi hayirlisi neyse o olsun artik.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...