İçeriğe Yönlendir

Siz Olsanız Hangisini Alırsınız?

Eray Çalışkan

Recommended Posts

Eray Çalışkan
(düzenlendi)

Uzun araştırmalar sonucu 2 modele indirdim tercihleri. İlki 2009 model 1.4 dizel fiesta collection(eski kasa) söylediğine göre 4. sahibi 70.000 km'de. 4 adet hasar kaydı var 1500 ve 450 lira diger ikisinde bedel yazmıyor. Değişen yok, tavan ve kaputta boya yok dıger yerlerin neresinde boya var bilmiyorum dedi ama tümünde yokmuş.

İkincisi makyajlı kasa 2006 1.6 dizel fiesta ghia, 128.000 de ilk sahibinden bir adet hasar kaydı var. 1600 lira ön tampon ve far değişmiş kaskodan. Ayrıca marşpiyer ve kapı altında boya var.

Her iki araç da orjinal km'de duruyor her türlü veri ve araçların durumu bunu destekliyor. Ayrıca fiyatları da aynı.

tarihinde Eray Çalışkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Canberk Eken

2009 olan araç Ankarada bir galerinin aracı mı?

Collectionlar ghiaya göre donanım olarak daha iyi ve görüntü olarak daha yakışıklı, ghianın cezbeden kısmı da 1.6 tdci olması. Anladığım kadarıyla ghia olan daha az el değiştirmiş ve kaza durumu bir nebze daha iyi.

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

2009 olan araç Ankarada bir galerinin aracı mı?

Collectionlar ghiaya göre donanım olarak daha iyi ve görüntü olarak daha yakışıklı, ghianın cezbeden kısmı da 1.6 tdci olması. Anladığım kadarıyla ghia olan daha az el değiştirmiş ve kaza durumu bir nebze daha iyi.

Araçların ikisi de izmirde, evet ghia olan 1. Sahibi e devletten baktım 2006 ruhsat yılı. Digeri de 1 yıllık kullanıcıdan.

Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Araçların ikisi de izmirde, evet ghia olan 1. Sahibi e devletten baktım 2006 ruhsat yılı. Digeri de 1 yıllık kullanıcıdan.

Düşündüğüm araç değilmiş o zaman, olmasın da D:

Ghia'nın daha temiz kullanılmış olması muhtemel, ama eğer temizlik, km ve kondisyon durumundan emin olunursa 2009 collection hem daha genç hem daha düşük km. ve daha dolu, daha yakışıklı bir araç. Bu durumda ben de uzun vade kullanıcaksanız 2009 derim ama kısa süre sonra satmak istediğiniz zaman boyalı parçaları sizi biraz daha uğraştırabilir.

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Herkes 2009 yönünde fikir beyan etmiş, aklın yolu birdir, yarın detaylı bir ekspertize göstereyim o halde aracı.

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

2006

Neden böyle düşündüğünüzü de belirtir misiniz acaba?

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Elbette model olarak 2009 olan, km olarak daha düşük olan hem boya takıntınız yoksa hem de hasar kaydı gibi durumlar sizin için önemli değilse, düşük km'li olan daha yatkın, fakat  1.6 TDCi Ghia mükemmel bir araç, 10 bin km kadar kullandım, motor olarak şahane... 

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan
(düzenlendi)

Yeni model ve yeni kasa olduğu için 2009'u tercih ederim... :)

Yeni kasa değil işte belirttim onu :) eski kasalardan tarihinde Eray Çalışkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Yeni kasa değil işte belirttim onu :) eski kasalardan

Pardon gözümden kaçmış yinede tercihimi 2009 dan yana kullanıyorum... :)

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

2009 bence de.

Genç her zaman daha iyidir :)

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Fiesta yeni kasa değil arkadaşlar bunu dikkate alıyorsunuzdur umarım :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...