İçeriğe Yönlendir

Siz Olsanız Hangisini Alırsınız?

Eray Çalışkan

Recommended Posts

Tayfun Özcan

1.4'ün piyası daha hızlı ama 1.6 kesinlikle daha keyifli.

1.6'nın ilk sahibinden olmasının avantajı var. 1.4'ün 4. sahibinde olduğunu düşününce bence 1.6'da dirilik olarak 1.4'ten geri kalmayacaktır.

Ben tercihimi keyiften yana kullanıp 1.6 dizel'i seçerdim.

Mantık 1.4 diyor, hisler 1.6. Tercih sizin.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Bu iki araç arasından 2006 1.6 tdci tercih ederdim.Hem daha güçlü hem ilk sahibiymiş.2009 modeli 4. Sahipten dolayı direk elerdim.Farklı araçlarda ikisininde temizliği eşdeğer ise fiyatlar yakın ise 2009 u tercih ederdim.Ama arada 4 5 bin fark varsa kesinlikle 1.6 tdci tercih ederdim.[emoji41]

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim kararı yarın verip ekspertiz işini yapacağım artık 

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Arada 1 nesil fark var iki aracın aynı fiyat olmasına bakarsak ya 2006 olan değerinin üstünde istiyor yada 2009 olan araç söylenildiği kadar masum değil.

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Arada 1 nesil fark var iki aracın aynı fiyat olmasına bakarsak ya 2006 olan değerinin üstünde istiyor yada 2009 olan araç söylenildiği kadar masum değil.

Arada nesil farkı yok, 2009 araçla 2006 araç aynı kasa konuda belirttim bunu

Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Arada nesil farkı yok, 2009 araçla 2006 araç aynı kasa konuda belirttim bunu

Uzun süredir 1.4 ü kullanan biri olarak kesinlikle 1.6 olanı alırdım ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Madem ikisi de aynı kasa ben de tercihi mi1.6 dan yana kullanırım. İlk sahibi olması da benim için çok önemli bir detay.

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Başta 2009 al diyen fazlayken şimdi 1.6 olana yöneldi oklar :D kararsızlık tavan yaptı :D

Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Başta 2009 al diyen fazlayken şimdi 1.6 olana yöneldi oklar :D kararsızlık tavan yaptı :D

Aracın 4 kere el değiştirme sebebinin araçla alakalı değil de kişisel sebepler olduğuna ve şuanki sahibinin satışının da aynı şekilde olduğuna emin olun. Km'den eminsiniz galiba ama yine de dikkatlice tekrar araştırın. Benim fiesta baktığım dönemde karşıma 2 tane kmsi düşürülmüş, 3-4 tane de söylenenlerden çok daha büyük hasarları olan araçlar çıkmıştı. Bunlardan emin olursanız genç olan her zaman iyidir.
Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Aracın 4 kere el değiştirme sebebinin araçla alakalı değil de kişisel sebepler olduğuna ve şuanki sahibinin satışının da aynı şekilde olduğuna emin olun. Km'den eminsiniz galiba ama yine de dikkatlice tekrar araştırın. Benim fiesta baktığım dönemde karşıma 2 tane kmsi düşürülmüş, 3-4 tane de söylenenlerden çok daha büyük hasarları olan araçlar çıkmıştı. Bunlardan emin olursanız genç olan her zaman iyidir.

Son sahibinin kişisel sebeple sattığına inanıyorum samimi geldi bana. Detaylı bir ekspertiz yaptıracağım zaten umarım sorun varsa ortaya çıkarır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...