İçeriğe Yönlendir

Ford, Ağırlık Konusunda Yalan Mı Söylüyor?

Sani Gerşon

Recommended Posts

Emre Öğüt

Ford kardeş, bu arabaya güvenirim, ayrıca digerlerinide tarttir bakalım ne çıkacak :)

güvendiğin dağlara karlar yağdı ali abi [emoji23]
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Kasıtlı yapılan bir aldatmaca varsa mutlaka cezasını çekmeli fakat ağırlık ile ilgili nasıl bir menfaat olabilir ki? Yine de benim arabam şu kadar güçlü hem de daha az güç veren rakiplerimle aynı emisyon değerine sahip diye insanı kandırıp doğaya zarar veren vw kadar olamaz. Varsın +-100 kilo fark olsun da kendi elimizle kendimizi farkında olmadan daha fazla zehirlemeyelim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

I se dead people 

Ay sipik ingliş? ay living ingliş, imecin of dı pipıl.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

güvendiğin dağlara karlar yağdı ali abi [emoji23]

Kardeş saglamlikta demek istemistim, vw a bu kadar güvenmem mesela, karda yagsin, Ford bu, yarar gecer uydurma pikap üreten vw mu sandın bunu :)

Ay sipik ingliş? ay living ingliş, imecin of dı pipıl.[/url]

sen saglamlikta Ford un 1/2 si kadar olan fiatcilari dont see kardeş :) tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Kardeş saglamlikta demek istemistim, vw a bu kadar güvenmem mesela, karda yagsin, Ford bu, yarar gecer uydurma pikap üreten vw mu sandın bunu :)

sen saglamlikta Ford un 1/2 si kadar olan fiatcilari dont see kardeş :)

Ne sağlamlıkmış böyle uydurma pikap derken hiç bindinmi Amarok a ali abi karı yarıp geçer falan fordu kar küreme arabası zannedecek duyan [emoji23] bu abartmanın alemi nedir anlamıyorum [emoji12]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ne sağlamlıkmış böyle uydurma pikap derken hiç bindinmi Amarok a ali abi karı yarıp geçer falan fordu kar küreme arabası zannedecek duyan [emoji23] bu abartmanın alemi nedir anlamıyorum [emoji12]

Amaroku pikaptan saymam desem yetermi sana :) hemende, bindinmi? demeseniz olmaz, İpsaladayım Edirne, trilyonluk çeltikçilerin diyarı, senin amarokları burada köyde gezmede kullanırlar, sence binmişmiyimdir?  :D pikap diyince burada Ford-Toyota-Mitsu-İsuzu gelir, en güçlü ve eziciside Ranger Wildttraktır, amoroktaki süs tipe bakma, zaten tipte yok, şansı bile yok  :p

Abartma nerede yahu, Ford u tercih ederim dedim, aralarındaki fark abartı boyutlarda değil ama var birşleyler, mesela Fiesta Polo dersek kesinlikle Fiesta, inanmazsan adam gibi işten anlayan bir kaporta şase ustasına sor sana anlatsın, orta sınıf arabalarıda fazla abartmamak lazım aslında, vw da ford uda eh iste arabalar aslında, kendi içlerinde karşılaştırmak lazım, yoksa her iki markada aman aman değiller...  araba işte, biri ağırlıktan çalar(ki buna pek inanmadım) diğeride yalan söyler (bu ise net ve kesin bilgi)  :D

Param olsa Ford dan sadece S-max alırdım, VW zaten alacak modeli yok, bunun dışında bu 2 markaylada zaten işim olmazdı... (tabii bunlar şahsi görüşüm ve tercihlerime göre)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Amaroku pikaptan saymam desem yetermi sana, hemende, bindinmi? demeseniz olmaz, İpsaladayım Edirne, trilyonluk çeltikçilerin diyarı, senin amarokları burada köyde gezmede kullanırlar :D pikap diyince burada Ford-Toyota-Mitsu-İsuzu gelir, en güçlü ve eziciside Ranger Wildttraktır, amoroktaki süs tipe bakma, zaten tipte yok, şansı bile yok :p

Abartma nerede yahu, Ford u tercih ederim dedim, aralarındaki fark abartı boyutlarda değil ama var birşleyler, mesela Fiesta Polo dersek kesinlikle Fiesta, inanmazsan adam gibi işten anlayan bir kaporta şase ustasına sor sana anlatsın, ort sınıf arabalarıda fazla abartmamak lazım aslında, vw da ford uda eh iste arabalar aslında, kendi içlerinde karşılaştırmak lazım, yoksa her iki markada aman aman değiller... :)

Arazide l200 ü tek geçerim sonrasında her anlamda amaroku tek geçerim, amaroku pickup tan saymam deniliyorsada inanmam umursamam yani bilmediğim bir araç olsa tamam belki inanacam kusura bakma Ali abi ama öyle o kadar çok araziye çıktık ve şehir içinde kullandıkki az çok tecrübemiz oldu

12ba759bcf8699316cb581b6326de995.jpg

Abartma yok diyorsun abi abartma var Ali abi eğri oturalım düz KOnuşalım Fiesta diyorsun Caddy le 100 le girdiğim ve en ufak tedirginlik yaşamadığım virajı kuzenimin 2011 fiestasıyla 50 ile girdim araba kıç attı kışlık lastik olduğu halde o tedirginliği 2005 poloda bile yaşamadım araç sağlamlığına kaporta sac kalınlığından not veriyorsak eğer zaten söylenecek hiçbirşey kalmamıştır demektir :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Arazide l200 ü tek geçerim sonrasında her anlamda amaroku tek geçerim, amaroku pickup tan saymam deniliyorsada inanmam umursamam yani bilmediğim bir araç olsa tamam belki inanacam kusura bakma Ali abi ama öyle o kadar çok araziye çıktık ve şehir içinde kullandıkki az çok tecrübemiz oldu

Abartma yok diyorsun abi abartma var Ali abi eğri oturalım düz KOnuşalım Fiesta diyorsun Caddy le 100 le girdiğim ve en ufak tedirginlik yaşamadığım virajı kuzenimin 2011 fiestasıyla 50 ile girdim araba kıç attı kışlık lastik olduğu halde o tedirginliği 2005 poloda bile yaşamadım araç sağlamlığına kaporta sac kalınlığından not veriyorsak eğer zaten söylenecek hiçbirşey kalmamıştır demektir :)

Kardes eksik yazmışım, fiesta derken benim kasayi kasttettim, benim motor daha güçlü olsaydı hiç bir virajda ve şartta cady ile geçemezsin (şuan geçersen sadece motor farkından geçersin tabii oda viraja yavaş girersem, ayarlı ve sağlam bir fiestanın limitleri kullanmayıda bilirsen seni şaşırtacak kadar iyidir, tabii über değil abartmamak lazım, yinede sınıfına göre baya iyi), su anki kasa fren ve yol tutusta özürlü zaten, esp de olmasa içler acısı hatta, poloda kaporta zaten tırt, onu geç ben şaseden bahsediyorum, gerçi sase yok ta olani diyorum (bu arada dikkat et, Ford da sadece S-max alırım diyorum, Mondi hariç gerisi benim için zaten yok artık), aslında genel olarak bu yaygın markaların alayında bir kalite düşüşü var gibi, bastılar süsü püsü yahu....

L200 e gelince iyidir evet, amorokta güzel güçlü, ama bir ranger değil, belki benim kullanma stilim fena ondan sanırım, viraja pikapla nasıl girdiğimi yazmayım ama bu işi o yüksek govdeyle en iyi yapan amarok değil, yapamadı cunki, zorlamazsan iyi konforlu vs. Motor pek iyi değil gövde iyi diyelim de kızma :)

Pikap işi karmaşık biraz, bak ben amorok-ranger-mitsu-toyota-ısuzu bu bilinen ve yagın markaların en üst en alt modellerini 18 senedir (amarok hariç, bu daha genç ve çömez abisi) gördüm ve kullandım halende kullanıyorum, o yüzden sürücü olarak bilgim var, rangerın geçmişi zaten mazda, avrupa ford bu işi bunlardan öğrendi (abd Ford hariç, o ayrı alem, F150 le gelir darma duman edersin alayını) daha gerisi yok, şimdi değişti abd versiyona geçti, rangeri hiçbir şartta amarokla geçemezsiniz mesela, bunda baya iddaaliyim, süste vs. hadi de diğer şeylerde daha iyi değil, amorakta fena değil ama asla ranger wildtrak değil, arazide pikapla değilde adam gibi makina dersen toyota land cruiser derim ayrıca, pikapta bir yere kadar tabii...

Yinede elbette amarok fena değil, ne kadar dayanır o kunuda bilgim henüz yok, uzun vade ve zorlama testini henüz yapamadım, şuan için yorumum zaten beni kurtarmıyor, denemeye gerek yok, model değiştirsin bakarız artık, bunu senelerdir her tür şartta ve extrem seviyede aracı kullanmış biri olarak söylüyorum, çok tekniğini yani araçların çok fazla detayını bilemem elbet ama kullanıcı olarak yorumum bu, Ford eskiden eh işteydi şimdi güzel, sevmediğim yanı enjektörleri, mazota karşı biraz hassas, gerçi bu euro normları hepsini zorluyor ama nedense ranger lar daha bir hassas, bu sene 2 kez enjektör değiştik (özellikle suya karşı aşırı hassas), mesela bende eski kasa ranger (mazda olanlardan) da vardı, o banamısın demedi, tabii pompa enjeks.yon eski sistem olması bunda etken, common railler çok hassas, ha birde çok zorlarsan baskı balata ve volan zarar görüyor, bu da normal aslında, 5 silindirli motor kırıp atıyor bunları  :D

Pikapta tercihlerim, hızı falan ön planda tutarsak Ford, bunu katmadan bakarsak Ford harici, Toyota, İsuzu, Nissan, Mitsu bunlar arasından seçerdim, ülkede genel olarak bulunan markalar bunlar, amorok ortalarda olurdu, tabii bunu pikabı pikap olarak her türlü şekilde hakkıyla kullandığımızı farzediyorum, şehir içinde pikapla işim olmaz zaten,  ekonomik olarak en çok yakan Ford, adamı batırır bu arada  : :D deli dana gibi yakar, hiç ekonomik değil, keza nissanda affetmez  :biggrin:

Yalnız highline bir amorok, tipini sevmesemde içlerinde en süslü püslü konforlu olanı, bu açıdan bakarsak bence en iyilerden hatta...

Neyse, günlük hayatta (gerçi bir ara ciddi ciddi düşünüyordum, ama yakıt-vergi ve ailevi kullanımda berbat bir tercih olacağı için vazgeçtim) alıp şahsi olarak kullanmayacağım için alayını sallayalım, amorok en iyi olsun tamam  :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Kardes eksik yazmışım, fiesta derken benim kasayi kasttettim, benim motor daha güçlü olsaydı hiç bir virajda ve şartta cady ile geçemezsin (şuan geçersen sadece motor farkından geçersin tabii oda viraja yavaş girersem, ayarlı ve sağlam bir fiestanın limitleri kullanmayıda bilirsen seni şaşırtacak kadar iyidir, tabii über değil abartmamak lazım, yinede sınıfına göre baya iyi), su anki kasa fren ve yol tutusta özürlü zaten, esp de olmasa içler acısı hatta, poloda kaporta zaten tırt, onu geç ben şaseden bahsediyorum, gerçi sase yok ta olani diyorum (bu arada dikkat et, Ford da sadece S-max alırım diyorum, Mondi hariç gerisi benim için zaten yok artık), aslında genel olarak bu yaygın markaların alayında bir kalite düşüşü var gibi, bastılar süsü püsü yahu....

L200 e gelince iyidir evet, amorokta güzel güçlü, ama bir ranger değil, belki benim kullanma stilim fena ondan sanırım, viraja pikapla nasıl girdiğimi yazmayım ama bu işi o yüksek govdeyle en iyi yapan amarok değil, yapamadı cunki, zorlamazsan iyi konforlu vs. Motor pek iyi değil gövde iyi diyelim de kızma :)

Pikap işi karmaşık biraz, bak ben amorok-ranger-mitsu-toyota-ısuzu bu bilinen ve yagın markaların en üst en alt modellerini 18 senedir (amarok hariç, bu daha genç ve çömez abisi) gördüm ve kullandım halende kullanıyorum, o yüzden sürücü olarak bilgim var, rangerın geçmişi zaten mazda, avrupa ford bu işi bunlardan öğrendi (abd Ford hariç, o ayrı alem, F150 le gelir darma duman edersin alayını) daha gerisi yok, şimdi değişti abd versiyona geçti, rangeri hiçbir şartta amarokla geçemezsiniz mesela, bunda baya iddaaliyim, süste vs. hadi de diğer şeylerde daha iyi değil, amorakta fena değil ama asla ranger wildtrak değil, arazide pikapla değilde adam gibi makina dersen toyota land cruiser derim ayrıca, pikapta bir yere kadar tabii...

Yinede elbette amarok fena değil, ne kadar dayanır o kunuda bilgim henüz yok, uzun vade ve zorlama testini henüz yapamadım, şuan için yorumum zaten beni kurtarmıyor, denemeye gerek yok, model değiştirsin bakarız artık, bunu senelerdir her tür şartta ve extrem seviyede aracı kullanmış biri olarak söylüyorum, çok tekniğini yani araçların çok fazla detayını bilemem elbet ama kullanıcı olarak yorumum bu, Ford eskiden eh işteydi şimdi güzel, sevmediğim yanı enjektörleri, mazota karşı biraz hassas, gerçi bu euro normları hepsini zorluyor ama nedense ranger lar daha bir hassas, bu sene 2 kez enjektör değiştik (özellikle suya karşı aşırı hassas), mesela bende eski kasa ranger (mazda olanlardan) da vardı, o banamısın demedi, tabii pompa enjeks.yon eski sistem olması bunda etken, common railler çok hassas, ha birde çok zorlarsan baskı balata ve volan zarar görüyor, bu da normal aslında, 5 silindirli motor kırıp atıyor bunları :D

Pikapta tercihlerim, hızı falan ön planda tutarsak Ford, bunu katmadan bakarsak Ford harici, Toyota, İsuzu, Nissan, Mitsu bunlar arasından seçerdim, ülkede genel olarak bulunan markalar bunlar, amorok ortalarda olurdu, tabii bunu pikabı pikap olarak her türlü şekilde hakkıyla kullandığımızı farzediyorum, şehir içinde pikapla işim olmaz zaten, ekonomik olarak en çok yakan Ford, adamı batırır bu arada : :D deli dana gibi yakar, hiç ekonomik değil, keza nissanda affetmez :biggrin:

Yalnız highline bir amorok, tipini sevmesemde içlerinde en süslü püslü konforlu olanı, bu açıdan bakarsak bence en iyilerden hatta...

Neyse, günlük hayatta (gerçi bir ara ciddi ciddi düşünüyordum, ama yakıt-vergi ve ailevi kullanımda berbat bir tercih olacağı için vazgeçtim) alıp şahsi olarak kullanmayacağım için alayını sallayalım, amorok en iyi olsun tamam :flowers:

Ali abi tek birşey diyorum motorun güçlüde olsayı geçtim eşit motor şartlarında olduğumuzu düşünelim senin fiestanı virajda ezerim hemde her türlü yani :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali abi tek birşey diyorum motorun güçlüde olsayı geçtim eşit motor şartlarında olduğumuzu düşünelim senin fiestanı virajda ezerim hemde her türlü yani :)

Beni geçemezsin, ne kalkışta ne virajda, ayrıca esp de kapalı olacak, sen şimdiye dek korkmayan birine denk gelmemişsin bence, inşallahta gelmezsin, ticariyi zorlama, adı üstünde ticari  :D  bekleme yapma  :p

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Beni geçemezsin, ne kalkışta ne virajda, ayrıca esp de kapalı olacak, sen şimdiye dek korkmayan birine denk gelmemişsin bence, inşallahta gelmezsin, ticariyi zorlama, adı üstünde ticari :D bekleme yapma :p

denemesi bedava ali abi [emoji6] fiestanın kaç motor olduğunu bilmiyorum ama fiestayı Mustang falan sanıyorsun bence [emoji23]
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
(düzenlendi)

Beni geçemezsin, ne kalkışta ne virajda, ayrıca esp de kapalı olacak, sen şimdiye dek korkmayan birine denk gelmemişsin bence, inşallahta gelmezsin, ticariyi zorlama, adı üstünde ticari  :D  bekleme yapma  :p

bu arada teknik özelliklere baktım 0-100 14.9 sn diyor hadi farzedelim 13 sn olsun, hızlanma videolarına baktım ve Ali abi inanki iddaalarının hepsini çürütürüm :) :) :) korkmayan birine denk gelmemişsin diyorsun ya derlerki el yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz zannedermiş derler Ali abicim  ;):)

tarihinde emre öğüt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

bu arada teknik özelliklere baktım 0-100 14.9 sn diyor hadi farzedelim 13 sn olsun, hızlanma videolarına baktım ve Ali abi inanki iddaalarının hepsini çürütürüm :) :) :) korkmayan birine denk gelmemişsin diyorsun ya derlerki el yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz zannedermiş derler Ali abicim ;):)

Kardeş 1.6 lardan bahsediyorum, ayrıca sen caddy diyorsun, pes yani, 1.6 kullananlar sana yorum yapsın ben susayim...

Yok test edelim dersen baharda gel ıpsala tarafına, korudaga gider bakariz duruma....

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Kardeş 1.6 lardan bahsediyorum, ayrıca senin caddy diyorsun, pes yani, 1.6 kullananlar sana yorum yapsın ben susayim....

senin araç 1.6 mı ali abi?
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

senin araç 1.6 mı ali abi?

Değil 1.4 güç yetmez ama virajı iyidir bu arabaların, kullanmayı bileceksin.1.6 lar daha iyidir, süper değil ama idare eder, yazilimliysa zaten fena carparlar senin caddyi, neyse sen bırak bu ufaklikari, al amarogu bende ranger i alirim, korudagda yol sakinse bakarız kim gidiyor,yalnız 200 ve üstu hizlardan bahsediyorum haberin ola, 4 çeker olsun amarogun, yoksa olmaz zaten....

Evli barkli olmasam al arabanida rally yapalım diyeceğim ama o kadar riske giremiyorum artık, sen benle iddaalasma en güzeli, öyle caddy ile olmaz bu isler, ticari ile olurmu hiç devrilir gidersin zaten...

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Değil 1.4 güç yetmez ama virajı iyidir bu arabaların, kullanmayı bileceksin.1.6 lar daha iyidir, süper değil ama idare eder, yazilimliysa zaten fena carparlar senin caddyi, neyse sen bırak bu ufaklikari, al amarogu bende ranger i alirim, korudagda yol sakinse bakarız kim gidiyor,yalnız 200 ve üstu hizlardan bahsediyorum haberin ola, 4 çeker olsun amarogun, yoksa olmaz zaten....

Doğrucu olalım Fiesta caddynin rakibi dahi olamaz aracın 1.4 abi 1.6 ları söylüyorsun bende 2.0Tdi caddyleri mi konuşayim o Zaman ?[emoji6]

Amarok 2.0TDİ Biturbo 180Hp istediğin yerde istediğin şekilde farketmez abi

fordu çok fazla büyütme derim gözünde ali abi, bizim şirketteki ticarilerimizin hepsi yıllardır ford ama sana lord gibi geliyor demekki [emoji23]

Yorum bağlantısı
Ahmet Kapdan

Konu başlığı "ağırlık" içeriyor ama iş yine "benim babam senin babanı döver"e bağlanmış.Konu ne olursa olsun dönüp dolaşıp Ali Cihangiroğlu ve "uzay mekiği fiestası" çıkıveriyor hemen  :)

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Konu başlığı "ağırlık" içeriyor ama iş yine "benim babam senin babanı döver"e bağlanmış.Konu ne olursa olsun dönüp dolaşıp Ali Cihangiroğlu ve "uzay mekiği fiestası" çıkıveriyor hemen :).

o aracın Fiesta olduğu konusunda şüphelerim var belki Fiesta görünümlü Mustang falan olabilir [emoji38]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kardeş, benim arabayı bırak sen, 1.6 fiesta olacak, sende normal caddy ile gel, yol tutuş caddy daha iyi diyorsan hayhay, forda gelince sen wildtragi kullanmadın sanırım, 2.0 180 hp. Ye karşılık 200 hp . Ranger la geleceğim, baharda beklerim, kaskon hayat sigortan full olsun, öyle ip bağla asılla olmaz bu işler, bu kadar iddaaliysan pilotajind iyidir o zaman, dediğim gibi hız yüksek, buyur gel, daha gencsin üzülme sonra...

Bu arada forduda buyutmuyorum, vw gibi orta sınıf ve basit arabalar bunlar, neyi ni buyuteyim, param olsa yüzüne bakmam bunların....

Neyse konu sapmasin, bu işler hp ile olmuyor, benim gittiğim hızlarda hata oranı sifirdir, öyle makas atmaya 0-100 hızlanmaya benzemez bu işler, hata yaparsan film kopar haberin ola....

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
(düzenlendi)

Kardeş, benim arabayı bırak sen, 1.6 fiesta olacak, sende normal caddy ile gel, yol tutuş caddy daha iyi diyorsan hayhay, limana gelince sen wildtragi kullanmadım sanırım, 2.0 180 hp. Ye karşılık 200 hp . Ranger la geleceğim, baharda beklerim, kaskon hayat sigortan full olsun, öyle ip bağla asılla olmaz bu işler, bu kadar iddaaliysan pilotajind iyidir o zaman, dediğim gibi hız yüksek, buyur gel, daha gencsin üzülme sonra...

Bu arada forduda buyutmuyorum, vw gibi orta sınıf ve basit arabalar bunlar, neyi ni bitireyim, param olsa yüzüne bakmam bunların.....

valla söz senin o taraflara gelince kesinlikle ve kesinlikle haberdar edeceğim ama Ankara'ya sen gelirsen beni mutlaka haberdar et Ali abi :), ister 1.6 Fiesta ile gel istersen 3.2 ranger ile fiesta ile bir çevre yoluna çıkarız birde Ankara bulvarına çıkarız virajlarda kim el sallıyor görürüz.[emoji23][emoji3]

Amarok ilede akyurtta güzel mekanlar var oralara çıkarız

Bende kasko masko yok aracımda Muska var ve böyle iddia sahiplerini bu şekilde dinlemeye bayılırım[emoji23] umarım görüşürüz ali abi[emoji854]

tarihinde emre öğüt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

valla söz senin o taraflara gelince kesinlikle ve kesinlikle haberdar edeceğim ama Ankara'ya sen gelirsen beni mutlaka haberdar et, ister 1.6 Fiesta ile gel istersen 3.2 ranger ile fiesta ile bir çevre yoluna çıkarız birde Ankara bulvarına çıkarız virajlarda kim el sallıyor görürüz.[emoji23][emoji3]

Amarok ilede akyurtta güzel mekanlar var oralara çıkarız

Bende kasko masko yok aracımda Muska var ve böyle iddia sahiplerini bu şekilde dinlemeye bayılırım[emoji23] umarım görüşürüz ali abi

Vayy, pilotaj ve kendine güven had safhada, gözü karalikta full, tam bana göre, gerçi benim tarzım rally tipi pilotajdir, hani colin mcrae ler var ya, gidisat aynen o, biraz seyret hazırlan, farkı olmayacak cunki( gerçi bu oyuncaklarla olmaz ama idare ederiz artik), bu işler kesmez beni ama madem ısrar ettin haberlesiriz, yalnız boş yer bulalimda başkalarına zarar vermeyelim...

Aslında şu Istanbul park olayını ayarlamak lazım, bakalım forumda ne cevherler var onlarda ortaya çıkar :) gerçi oraya da bizi birdaha almazlarya neyse :)

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Vayy, pilotaj ve kendine güven had safhada, gözü karalikta full, tam bana göre, gerçi benim tarzım rally tipi pilotajdir, hani colin mcrae ler var ya, bu işler kesmez beni ama madem ısrar ettin haberlesiriz, yalnız boş yer bulalimda başkalarına zarar vermeyelim...

Aslında şu Istanbul park olayını ayarlamak lazım, bakalım forumda ne cevherler var onlarda ortaya çıkar :)

pistler bana göre değil Ali abi [emoji14][emoji14][emoji14][emoji14][emoji14][emoji38][emoji38][emoji38] daha doğrusu çıkmak henüz nasip olmadı :)

Arazi olarak boş yer çok ama normal yolda boş yer olması ihtimali yok gibi malum abi[emoji12]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

pistler bana göre değil Ali abi [emoji14][emoji14][emoji14][emoji14][emoji14][emoji38][emoji38][emoji38] daha doğrusu çıkmak henüz nasip olmadı :)

Arazi olarak boş yer çok ama normal yolda boş yer olması ihtimali yok gibi malum abi[emoji12]

Pisti bende sevmem, atraksiyon yok, bastiimi ucacagim, indimmi toz duman olacak taşlar uçacak vs. Aslında alıcan 4 çeker subaru gibi birşey, seferihisar, İzmir de dalacağız harbi rally parkuruna, stablize yol, bas basabildigin kadar, parada bol olacak yalniz :)

Neyse konu saptı, yeter bu kadar :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Konu nasıl olmuş ta "teyzemin bıyığı olsa amcam olurdu" ya dönmüş :)

Ali bey, sizin olan fiesta için konuşun bence. Olmayanla konuşmanın bir manası yok ki? Yoksa Emre bey haklı, o da olmayan 2.0 Caddy'si için konuşabilir yani.

Gerçekten "kim en uzağa işer" yarışmasına dönmüş. Yakıştıramıyorum biz üyelere...

Neyse, şimdi başka markaların test edilebilmesine bakalım bence. Scorpio için Ford ağırlığı sallamış. Bakalım başka model veya markalarda durum nedir?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Konu nasıl olmuş ta "teyzemin bıyığı olsa amcam olurdu" ya dönmüş :)

Ali bey, sizin olan fiesta için konuşun bence. Olmayanla konuşmanın bir manası yok ki? Yoksa Emre bey haklı, o da olmayan 2.0 Caddy'si için konuşabilir yani.

Gerçekten "kim en uzağa işer" yarışmasına dönmüş. Yakıştıramıyorum biz üyelere...

Neyse, şimdi başka markaların test edilebilmesine bakalım bence. Scorpio için Ford ağırlığı sallamış. Bakalım başka model veya markalarda durum nedir?

benim demek istediğim de tam olarak buydu [emoji39]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...