İçeriğe Yönlendir

Volvo S40 Ii Hakkında

Misafir

Recommended Posts

Adamı böyle derde salarım işte İsmail. İtiraf ediyorum konuyu şimdi gördüm daha. V40 cross country de bak dedim bugün telefonda ama bütçeyi aşar galiba.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Adamı böyle derde salarım işte İsmail. İtiraf ediyorum konuyu şimdi gördüm daha. V40 cross country de bak dedim bugün telefonda ama bütçeyi aşar galiba.

Abi kafam karma karışık çok kötüyüm vallahi mersedes babamda trans gitti son 4 saattir arabasızım kararsızım napacam ben ne alıcam abi yaa
Yorum bağlantısı

Naylon alalım mı :)

Abi kafam karma karışık çok kötüyüm vallahi mersedes babamda trans gitti son 4 saattir arabasızım kararsızım napacam ben ne alıcam abi yaa

Yorum bağlantısı

Naylon alalım mı :)

Havalar antepde 40 derece yada üzerine çıkınca bulaşıkmakinasına yanlışlıkla konulmuş plastik tabak gibi olmasın [emoji3][emoji3]
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Ali hocamın ilk tavsiyesi güzel croscountry ye bir bak. Ama manuel olsun. D2 2015 ler son avrupa üretim olacak. Sonra hepsi Çin işi olacak diye biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ali hocamın ilk tavsiyesi güzel croscountry ye bir bak. Ama manuel olsun. D2 2015 ler son avrupa üretim olacak. Sonra hepsi Çin işi olacak diye biliyorum.

Güzel araba evet ama şuan o kadar bütçe ayıramıyorum 40 en fazla 45 bin maximum bütçelik birşey lazım
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Güzel araba evet ama şuan o kadar bütçe ayıramıyorum 40 en fazla 45 bin maximum bütçelik birşey lazım

Bütçen focus 2,5 diyor kardeşim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bütçen focus 2,5 diyor kardeşim.

Aynen genç adamsın yaman ın ve Anıl ın 2.5 st modifiyeleri gibi yaparsın keyifle binersin

Anıl ın focusundan örnek vereyim

d4276b1e8b73d3460de2613e9d59f979.jpga6345282a460934fd9fe9bd87a65a800.jpg

9d2067c828469aec2319d59ebc4f697a.jpg

ef42a92664883d5bf50051b8d9664abc.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bu baklavalar bir şey anlatmak için orada galiba :)

Galeride seçerken karışmış antep işi konuya da denk geldi valla :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Baktim burda her konu yemege baglaniyor :) Basliga baktim, Volvo S40, cikan fotograf baklava :)

Bu grupta kilo almamak mumkun degil bence [emoji1][emoji1][emoji1]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Aynen genç adamsın yaman ın ve Anıl ın 2.5 st modifiyeleri gibi yaparsın keyifle binersin

Anıl ın focusundan örnek vereyim

Gizli reklam alma araya Köksal, şekerimiz düştü zaten  :D

Baktim burda her konu yemege baglaniyor :) Basliga baktim, Volvo S40, cikan fotograf baklava :)

Yemeğe bağlanmayan konular zaten moderatörler tarafından siliniyor :) 

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Gizli reklam alma araya Köksal, şekerimiz düştü zaten :D

Yemeğe bağlanmayan konular zaten moderatörler tarafından siliniyor :)

Ona inandim evet :) Ne yapsam da baglasam himm [emoji853][emoji853]

Yorum bağlantısı

Ona inandim evet :) Ne yapsam da baglasam himm [emoji853][emoji853]

Zamanla zaten otomatik olarak konuyu yemeğe bağlamaya alışırsınız kendiliğinden olur yani merak etmeyin :) 

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Zamanla zaten otomatik olarak konuyu yemeğe bağlamaya alışırsınız kendiliğinden olur yani merak etmeyin :)

Ben cogunlukla tatliya baglarim galiba, tatliciyim da biraz [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ben cogunlukla tatliya baglarim galiba, tatliciyim da biraz [emoji16]

Hiç farketmez öyle bir ayırım yapmıyoruz biz :) 

Yorum bağlantısı

Benden uyarması, bizim Gaziantep Buluşması konularına bakmadan önce mutlaka karnın tok olsun ve üstüne mutlaka şerbetli bir tatlı yemiş ol. :)
Yorum bağlantısı

İçimden bir ses diyorki forumda yeni bir st doğacak gibi.

Nedense o ses banada sesleniyor fiestadan sonra daha profesyonel birşeyler airindan tut kaplamasına tamponuna kadar emek kokan birşey bu defa farklı olur işallah bütçe titanyum x diyor sanki zorlayarak bir yere kadar [emoji3]
Yorum bağlantısı

al kardeşim al..

Evet şzlemiştim bunu [emoji3] ama yedek parça servis sıkıntıları belli ülkemiz parça fiyatları zaten belli birde bu volvo mersedes gibi araçlar olunca c180 den soğumamın nedeni zaten parça fiyatları tekrar aynı hataya düşmekten korkuyorum birde bir laf vardır hani iyi mal kötü gün için derler focusun ikinci eli parça fiyatları makul geliyor aksesuarda yakışıyor diğer yandan önceden bir fiesta st tecrübeside var şimdilik gönlüm titanyum x e kayıyor o dolulukta o temizlikte o fiyata öyle ikinci eli bulunan parçası yığınla olan makul olan daha mantıklı birşey aklıma gelmiyor sakin olup araştırıyorum her gece 3 lere 4 lere kadar şunumu alsam bunumu alsam araştırmayıda bırakıyorum kısmetim beni bulur heralde [emoji3] her türlü fikire açığım tatlıyıda gördüm acıktım ben aşağı inip nöbetçi tatlıcı aramaya gidiyorum [emoji3]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...