İçeriğe Yönlendir

Seat Exeo 1.6 Style Paket (Tüplü ) Hakkında Fikirleriniz Nelerdir ?

Hayri Kavukçu

Recommended Posts

Hayri Kavukçu

Ford club mudavimleri slmlar donanım ve konforuna göre bir alt segment fiyatına alınabilecek seat Exeo modeli hakkında düşüncelerinizi paylasirmisiniz

Yorum bağlantısı

bende çok araştırdım, çok da beğendiğim bir model 1,6 lpg li style donanımlı olanlardan temiz bir tane bulamadım,

40-42 bandında alınabilecek en mantıklı ve tatminkar donanıma sahip bir araç,

44-45 isteyenler de var ama benim düşüncem 40-41 bin tl gibi rakam verilebilir.

kullanılan 1,6 motor lpg ye uyum ve sorunsuz bir yapıya sahip, sedan araçlara göre arka kısmının biraz dar olduğunu duydum.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Hayri Bey hoş geldiniz.

Exeo donanım olarak mükemmel bir araba hele de günümüz fiyat bandında. Eğer sakin kullanıcı iseniz tercih edip keyf alabilirsiniz. Ancak atak kullanıma çok uygun bir motora sahip değil Exeo B7 kasa Audi A4 kasanın birebir muadilidir. sadece motor farklıdır. Yakıt yönünden benzinli kullanımda üzer ancak lpg ye uyumlu bir motoru olması ekonomik bir araç haline getirebilir. Kasa ise gerçekten sağlam sessiz ve güvenilir bir araçtır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Guzel secim olur ama ucuzuna kacmayin. Benim yoneticim 50.000km aracini satarken en rahat sattigim arac dedi ki ben ona tavsiye ettigimde elimizde kalir demisti:) Hatta anlastigi kisiden sonra bir kisi arayip daba fazlasini teklif bile etti. Arac kesfedildi, temizini arayan istenilen fiyati veriyor.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Otomatik şanzıman bulsaydım Mondeo yerine alacaktım. Kullanan arkadaşım var çok memnun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

araç alan insanlar kısmen polarize oldu. parası olan audi alıyor vw alıyor. olmayan aynı boyda aracı seat almak yerine bir segment aşağı iniyor. ya da ikinci el alıyor. 

Trendline araçların bile yerde yere vurulduğu bizim gibi ülkelerde exeo satılmaz. satılmayınca adam niye yapsın.

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Merhabalar araç audi A4 cabrionun birebir içi ile aynı zaten araç 6 ileri vites motordan çok bişey beklemek hayal kırıklığı olur ama donanım vs gayet iyi

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

açıkçası hiç bakmadığım araştırmadığım araçtı ama şimdi siz diyince baktım öyle bi görüntüsü içi falan gayet güzel bi araç o paralara alınabilece tabiri caizse lüks denilecek araçlardan aslında düşünülebilir bir araç ama satışı ne durumdadır acil bi durumda elden çıkartmak istediğinizde nasıl olur onuda ayrıca düşünüp araştırmak gerekir bence

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

sıfırı 36 bine bağıra bağıra satıldı o zaman o paraya comfort focus verdiler. alamayıp bin pişman olduğum arabalardandır. şase a4  iç kabin a4. dış tasarım a4ün o versiyonunndan daha güzel

Yorum bağlantısı
Erdal Delebe

Çok kimsenin bilmediği seatın ürettiği nadir araçlardan ancak üvey evlat muamelesi gördüğünden üretimi komple kaldırıldı. Audinin vw yanında kıymeti pek bilinemedi. halbuki bugün gelse 1.4 tsi, 1.6 tdi motorla gayet güzel satışı olur. jettanın 5 bin altına verilse peynir ekmek gibi olmasada ciddi alıcısı çıkar. motor 1.6 ancak 6 vites olması başarılı.

videoda A4 ile karşılaştırılması mevcut

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayri Kavukçu

Bütün arkadaşlara ayrı ayrı tskkr ederim (Tahir hosbulduk kardeşim)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Araba güzel. Motor berbat.

Hitler'den kalma motoru takmışlar. Yürümüyor. Aynen sorduğunuz arabayla (LPG'li) Dilovası yokuşundan çıkarken beton mikseri arkamızdan selektör yaptı. Başka birşey demiyorum.

Direksiyonu çok sert. Elektrik desteği yok.

İkinci eli ölü. İlk sahibinden sunrooflu full aracı 35 bine zor sattık. 3 parça boya 1 parça değişen vardı. (1 sene önce)

Tavsiye etmem. Hiç bulaşmayın.

Ford club mudavimleri slmlar donanım ve konforuna göre bir alt segment fiyatına alınabilecek seat Exeo modeli hakkında düşüncelerinizi paylasirmisiniz

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)

2008 de Audi nin bıraktığı şaseyi alıp devam etmişler işte çok güncel görünse de eski bir şase teknolojisi. Konfor ve donanım a4 gibiyse süperdir ama performans yerlerde sürünüyor. Uzun yolda 4 kişi hafif rampa olunca yolcuları aşağı atasınız gelir.

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Araba güzel. Motor berbat.

Hitler'den kalma motoru takmışlar. Yürümüyor. Aynen sorduğunuz arabayla (LPG'li) Dilovası yokuşundan çıkarken beton mikseri arkamızdan selektör yaptı. Başka birşey demiyorum.

Direksiyonu çok sert. Elektrik desteği yok.

İkinci eli ölü. İlk sahibinden sunrooflu full aracı 35 bine zor sattık. 3 parça boya 1 parça değişen vardı. (1 sene önce)

Tavsiye etmem. Hiç bulaşmayın.

sizin araçta sorun varmış. ya da pilotta.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Kesinlikle. Beton mikserinden selektor yemek nedir. O kadar da değil.
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

max hızda sıkıntı yok. ivmelenmesi biraz sıkıntı ama öyle kamyon gibi de değil. dilovası rampası ilginç yerdir eğer alttan hızını alırsan devirli çıkarken şahinle merso bile tokatlarsın :) fiesta ile 5 kişi  130-140 tırmandığım yeri çok yakacak diye merso ile 90 la zor çıkıyorum :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sanirim vites dusurmeden rampanin sonuna gelinmeye calisildi. Yoksa 3 vites dusuldugunde beton kamyonun esamesi okunmazdi.

Yine 3 parca boya bir parca degiseni olan focus'un bile kolay satilmasi sozkonusu degildir diye dusunuyorum. Ayni konuda direksiiyon sert denmis. Elektrikli diresiyona alisan icin agir ama mondeodan farki yok. Ford kullanan zaten hisli direksiyon sever bence bu da alinmamasi icin cevap degil. Ben 1.6 a4'te kullandim, 1.6 exeoyu da; a4'e gore daha atik bir arac ama a4'de djreksiyon daha yumusak.

Saygilarimla.

Saygilarimla.

Kesinlikle. Beton mikserinden selektor yemek nedir. O kadar da değil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...