İçeriğe Yönlendir

Seat Exeo 1.6 Style Paket (Tüplü ) Hakkında Fikirleriniz Nelerdir ?

Hayri Kavukçu

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

İş yerime yakın olması olabilir mi ?

Nasıl bir elektromanyaktik bir alan oluşturuyorsan artık...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Köfte kokusu

200hz 110 volt. sağ el ve sol tam dolaşım ile çarpıldım geçen gün. Saniyede 200 kere titremek çok değişik bi deneyim oldu
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

ölürsün bak şaka değil. yapıştı mı bırakmaz bazen.

Zaten şaşırdım çarpılma şeklime. Kurtulana kadar iki üç saniye geçti
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

ben kendimi bildim bileli bu araç satışta hep aynı resimlerle :)

Hep ayni resim ama surekli artan fiyatla. Bir tane de bordo altea var. 2 sene once cordobayi satmadan ilandaydi, dalga gecer gibi surekli fiyat arttirir. Satilik degil bunlar aslinda bir enayi bulsak da satsak ilanlari.

Saygilarimla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz
(düzenlendi)

Araç sıfır kilometre. Şöfor benim.

İkisinde de sorun yok. Merak etme.

sizin araçta sorun varmış. ya da pilotta.

Kesinlikle. Beton mikserinden selektor yemek nedir. O kadar da değil.

Kullanmadığımız araçlara yorum yapmayalım arkadaşlar. 4 kişi bindir arabaya klimayı aç hadi bakalım çık o dediğim yokuşu.

Düz yolda exeo'da yapıyor 200'ü. 2 yıl kullandık aracı. Yakınen tanıyorum. Bora'yla exeo arasında 120 KG ağırlık farkı var arkadaşlar...

hitler motorlu bora 1.6  200 yapar sorunsuz.

tarihinde Kazım Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Düz yolda o hıza çıkan araç dilovası rampasını uygun vites devir oranı ile yırtarak çıkar.

Araçta yolcu olması sıkıntı. Düşük vites yüksek devir ile çıkılsa yolcular rahatsız olur. Motor gürültüsü sanki çok yüksek hız var gibi hissettirir, birde sağlam viraj iyice tedirgin eder.

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Uygun vites ve devirde, evet.

3. viteste bağırarak isyanlar içinde çıkabiliyordu.

Hocam ilk defa araba kullanmıyoruz. Bizde biliyoruz nasıl araba sürüleceğini. Burada vurgulamak istediğim o arabaya o motor çok zayıf. Özellikle birde LPG varsa rampalarda ızdırap. Ara hızlanma filan diye bir şey yok arabada. Fikirlerimizi sormuş bizde bir kullanan olarak görüşlerimizi dile getirdik. Sonuç olarak ben tavsiye etmem. 

Düz yolda o hıza çıkan araç dilovası rampasını uygun vites devir oranı ile yırtarak çıkar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Klasik 100 bg motor, sakin kullanımda yakıtı az mekanik ömür uzun. Bunlar önemli varsın sağdan çıksın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Kesinlikle haklısın. Araç gerçekten de güzel. Uzun yolda harika bir konforu ve donanımı var. Bizim için tek sorunu motoruydu. O sebeple sattık.

Ben sakin araba sürerim, sağdan giderim, performans beklentim yok. İkinci el satışında aceleci değilim denilirse tercih edilebilir...

Klasik 100 bg motor, sakin kullanımda yakıtı az mekanik ömür uzun. Bunlar önemli varsın sağdan çıksın

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

avrupada 2.0 tdi otomatik olanları var bize gelmemiş audi satsın diye. Düz yolda 100 ile gidecekseniz sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

İnternette satılan bir kaç tane 2.0 TDI otomatik araç var. Heralde Avrupa'dan getirmişler. Ama onlara da zaten Audi parası istiyorlar...

avrupada 2.0 tdi otomatik olanları var bize gelmemiş audi satsın diye. Düz yolda 100 ile gidecekseniz sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Zafer Ayvacı

Var mı satılık Exeo? Alalım, sürelim bari. Bi Dilovası yaparız belki.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...