İçeriğe Yönlendir

Şarjda Bile Olmayan Iphone 6 Cayır Cayır Yandı!

Çağatay Özsoy

Recommended Posts

Çağatay Özsoy

forumlardan sitenize bu şekilde kelime bazlı linkler vermeye  devam etmeniz sitenizi bir müddet yukarıya taşır. Ancak filtrelere girince siteniz hızla düşer ve bir hiç olur. Yanlış bir seo taktiğidir. uzun vadeli düşünüyorsanız. Bu gibi linklemelerden kaçının.

Ben site sahibi değilim İbrahim bey, yanlış anlamışsınız olayı, gördüğüm ilginç şeyleri mizah olması açısından veya bilgi için paylaşıyorum sadece. Hem haberin hepsini eklemiyorum; belki tamamını eklemenin hukuki olarak fordclub a bi yaptırımı olur diye, birde kaynak diye özellikle şu site diye belirtiyorumki bildiğim kadarıyla alıntı yapıyorsan bi haberi kaynak göstermek zorundayız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Telefon içerisinde kağıda benzer parçalar var, herhangi sıvı temasında sıvı cinsine göre renk değiştiriyor

teyit edilmiş bilgi mi :crazy:

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bu iphone şarj kablosu bizim kayınçoya 1 yıl dayandı.

Hanıma 7 ay kullanılmış bir iphone aldım, 8. ayda şarj kablosu bizde de yırtılmaya başladı.

Yırtılmaya mı programlamışlar ne yapmışlar bilmiyorum.

Servisi aradım ne yapalım diye, kablo çalışıyor ama görüntüsü bozulduysa garantiye girmez ama görüntü sağlam kablo bozuksa girer dedi.

Gittim yenisini aldım.

3-4 yıldır Samsung kullanıyorum o incecik kablolarına hiç bir şey olmadı. Dandiksin iphone. :)

Ve bir dahaki telefonum Vestel inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Herdem

3GS varken 3G açık şarja takardım yazın elim yanardı altına buz poşeti koyardım [emoji23] o telefon yanmadı bunlar yanıyor gerçekten garip

Yorum bağlantısı

Bu işte apple hatası olsaydı kişi üst model talep etmez direk mahkemeye verirsin.

Herşeyi geçtim batarya orjinal mi?

Bence bu işte başka bir durum var gibi geliyor.

Telefonun yandığı yerler çok ilginç.

iPhone 5 belli ısıya ulaştığında uyarı verip direk telefonu kapatıyor. Isı düşene kadar açmıyor.

İlk cihazı yeni aldığımda oyun oynarken kapanmıştı bozuldu diye tırsmıştım. :)

Yorum bağlantısı
Misafir

bizzat denemiş bilgi yayalım

10 kişiye de gönderelim mi. İnananın iPhone'u değiştirilmiş, inanmayanın yanmış misali :D
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Türk insanının uyanık olduğu bir gerçek. Üst model istemenin anlamı ne?

Ama markaların da Türkiye'ye verdiği değer ortada. USA'de olsaydı ne olurdu acaba? :D

evinin  önünde ki karı küremessen, biri kayarak düşer ve zarar görürse sana tazminat davası açıyor ki gerisini sen düşün.. 

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Bu iphone şarj kablosu bizim kayınçoya 1 yıl dayandı.

Hanıma 7 ay kullanılmış bir iphone aldım, 8. ayda şarj kablosu bizde de yırtılmaya başladı.

Yırtılmaya mı programlamışlar ne yapmışlar bilmiyorum.

Servisi aradım ne yapalım diye, kablo çalışıyor ama görüntüsü bozulduysa garantiye girmez ama görüntü sağlam kablo bozuksa girer dedi.

Gittim yenisini aldım.

3-4 yıldır Samsung kullanıyorum o incecik kablolarına hiç bir şey olmadı. Dandiksin iphone. :)

Ve bir dahaki telefonum Vestel inşallah.

Yanlış bilgi..

Eğer şarj kablosu boğum yaptı fakat yırtık yok ise çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Apple Store'larda değiştirilmekte..

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Yanlış bilgi..

Eğer şarj kablosu boğum yaptı fakat yırtık yok ise çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın Apple Store'larda değiştirilmekte..

Yanlış değil. Belki uygulamada fark vardır.

Burada Apple Store yok. Telefonda önce destek hizmetiyle görüştüm sonra servisi aradım ikisi de aynı şeyi söyledi...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...