İçeriğe Yönlendir

En Ler :)

Misafir

Recommended Posts

Okan Tansel
(düzenlendi)

Çağlar'ın öyle bir sorunu yok..  :tongue:

Evlilik yaramış... ;)

öle böle değil abi %40 evlilik % 10 fordcluptr  :D

Okancığım bu arada keşke sporu bırakmasaydın  :blush: :=)

9 Aydır sabah 06 :40 evden işe çıkış akşam 01:25 civarı eve cumartesi, pazar dahil ve mekanik tasarımcısıyım stres fane yara bana yani bütün gün otur, bütün günü sinir harbi yaşa zaman ayırma sıfır düğün sonrası 38 kg artı ve fena fena  :unsure2: çocuklarımı bazen 1 haftada boyunca sadece uyurken görüyorum  köle misali 

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Büyüközkan

En sessiz en küçüğü benide alın aranıza [emoji4] [emoji4]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Osman seni 2016 nın en evlenmek isteyeni seçmek lazım. . [emoji23]

En kükrek (5.4L)  seni seçtik abi :biggrin:

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

En kükrek (5.4L)  seni seçtik abi :biggrin:

en çok 4x4 değiştiren desek? yada sevdalısı? :=)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ben neyiyim? Ben saksı değilim [emoji14] bana da bişey

En çok Servete sataşan, bi araba sopa yemeye birinci sıradan aday
Yorum bağlantısı
Misafir

En çok Servete sataşan, bi araba sopa yemeye birinci sıradan aday

Abooo :kaçanadamsmilisi: [emoji14] Kartepeye gidecektim yakında, Çanakkale üzerinden dönücem [emoji14]
Yorum bağlantısı
Misafir

Bence dönme kal oralarda

:sandalye:

Araba bozan reyz çip ayarlarım ben abim sana anlaşabiliriz :)

Hıı ama bi sn, benim elimde yengeye göndermelik ss ler var [emoji14]

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

En sessiz en küçüğü benide alın aranıza [emoji4] [emoji4]

Aramızdasınız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

belli, senin maşaAllahın var, tığ gibisin.. :=) ben son zamanlar da çok kilo aldım patronluk bize göre değilmiş ne varsa ırgatlıkta var :p

(yanlış anlaşılmasın çok kazandığımızdan değil stresinden yemeye veriyor insan kendini) :=)

Anladik anlayacagimizi :) Ezdin bizi :)

bekarım bende:=) en evde kalmışlığı Ozlem Hanıma verdim kendi ellerimle lakin en müzmin bekarı da ben olayım bari:=) gerçi kafkas kökenli olmamdan kaynaklı bir geç evlenme durumu söz konusu bizde, o yüzden daha çocuk olarak görünüyorum içimizde ;)

bu forumda çok umutsuz yahu, hiç merak etme Mertciğim zamanı gelince sen hiç anlamadan ayağına basarlar:=) Allah iyileri ile karşılaştırsın..

Aynen kaptirmam odullerimi [emoji16][emoji16][emoji16]

Muzminlik de benim olsun banane banane :)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Anladik anlayacagimizi :) Ezdin bizi :)

ezsem ezsem yapmış olduğum ödemelerle ezerim, borçlarla ezerim.. çok para kazanıyorum diye strese giremiyorum maalesef:=)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

hahahaha yeni gördüm abi sende mi bekarsın :) ozaman bu konuyu mangalda masa başına yatıralım valla ben evlenmek istiyorum ama benle evlenmek isteyen olmadığından durum umutsuz abi :)

Ooo aramiza hosgeldiniz :) Ama siz kucuksunuz daha:) Size bakinca Osman Bey derdine yanmali:)

Ahahahahahah umutsuz mu :) Osman Bey gayet pozitif bak bi konuda :) Mangal masa basina yatirinca beni de anarsiniz :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

:sandalye:

Araba bozan reyz çip ayarlarım ben abim sana anlaşabiliriz :)

Hıı ama bi sn, benim elimde yengeye göndermelik ss ler var [emoji14]

Fiestana martılar yuva yapsın
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

pek gerçekçi olmaz ama:=)

ben en evde kalmışım diyorum yok benim diyen var, ben en müzmin bekar olayım diyorum.. hiç merak etme evlenirsin diyorlar.. ağız tadıyla bir evde kalamadık arkadaş:=)

ayrıca Erolum az yukarıya baksan en istekliyi göreceksin zaten:=)

Aynen kaptirir miyim:) Sizdeki butun unvanlara goz koydum ben [emoji48][emoji48][emoji48]

ezsem ezsem yapmış olduğum ödemelerle ezerim, borçlarla ezerim.. çok para kazanıyorum diye strese giremiyorum maalesef:=)

Ahahahahah:) o da iyimis :)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Aynen kaptirir miyim:) Sizdeki butun unvanlara goz koydum ben [emoji48][emoji48][emoji48]

Ahahahahah:) o da iyimis :)

1- en ler de "eşit" paylaşalım müzminlik benim diğer ikisi senin olsun:=)

2- yoo yanmam ki derdime;  a) 28 den büyük göstermiyorum,Mertle yan yana dursak benden büyük gösterir (Mertciğim fena harcadım seni ama telafi edeceğim):=) b) dediğim gibi kafkas kökenli olduğumdan;  -- "ooo Sen 40 ı beklersin diyenler" le dolu etrafım, aile de daha yeni yeni baskı gelmeye başladı:=)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

1- en ler de "eşit" paylaşalım müzminlik benim diğer ikisi senin olsun:=)

2- yoo yanmam ki derdime; a) 28 den büyük göstermiyorum,Mertle yan yana dursak benden büyük gösterir (Mertciğim fena harcadım seni ama telafi edeceğim):=) b) dediğim gibi kafkas kökenli olduğumdan; -- "ooo Sen 40 ı beklersin diyenler" le dolu etrafım, aile de daha yeni yeni baskı gelmeye başladı:=)

1- Peki, bu nezaket karsisinda :)

2- a) Ben de hic gostermiyorum. Sesli guldum bu arada :) Mert bence affetme:) Cok fena harcadi seni [emoji23][emoji23][emoji23]

b) 40 da gorelim :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Senin arılar ile aran nasıl abi :D

Evcilleştiler, karga kovalıyorlar
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

1- Peki, bu nezaket karsisinda :)

2- a) Ben de hic gostermiyorum. Sesli guldum bu arada :) Mert bence affetme:) Cok fena harcadi seni [emoji23][emoji23][emoji23]

b) 40 da gorelim :)

Mert affetmemezlik yapmaz ki; çok efendi, saygılı, sevecen, cana yakın biri.. :=)

36 da 28 olan 40 da 29 olur :=))

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Mert affetmemezlik yapmaz ki; çok efendi, saygılı, sevecen, cana yakın biri.. :=)

36 da 28 olan 40 da 29 olur :=))

Tabi tabi:)) Ama cok guldum cidden:) Tesekkurler :)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Tabi tabi:)) Ama cok guldum cidden:) Tesekkurler :)

teessüf ederim Hanım Abicim, bir insanın yüzüne karşı sana çok gülüyorum denir mi?  :p

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

teessüf ederim Hanım Abicim, bir insanın yüzüne karşı sana çok gülüyorum denir mi? :p

Ahahaha :) Bunun intikamini Mertle birlikte alacagiz :) Abi dedi ya bana :)

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Ahahaha :) Bunun intikamini Mertle birlikte alacagiz :) Abi dedi ya bana :)

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Sanki ilk defa duyuyorsun :=)))

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Sanki ilk defa duyuyorsun :=)))

İlk defa duymuyoruz diye benimsemek mi lazim ama yaa [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...