İçeriğe Yönlendir

En Ler :)

Misafir

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Sen de en detailingci :D

Bir de en kestaneci olayım ben (bi mangal değil kabul ediyorum :D )

f831162e467ecac13df1c20de7099d0c.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Trafikte en çok sinirlenen, en çok öküze denk gelen, nerde bir olay varsa onu bulan, en paratoner Okan abi :D 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Trafikte en çok sinirlenen, en çok öküze denk gelen, nerde bir olay varsa onu bulan, en paratoner Okan abi :D

aynennn kardeşim benim  :D  :D  :D  :good1:

Bir de en kestaneci olayım ben (bi mangal değil kabul ediyorum :D )

o ne be kuzine ve kestane .vay arkadaş bu adamda yok yok  :D  kardeşim afiyet, bal şifa olsun mis gibi olmuştur onlar şindik offf ooofffffffffff

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

aynennn kardeşim benim  :D  :D  :D  :good1:

o ne be kuzine ve kestane .vay arkadaş bu adamda yok yok  :D  kardeşim afiyet, bal şifa olsun mis gibi olmuştur onlar şindik offf ooofffffffffff

Umarım yolun bu tarafa düşer abi hayırlısı ile de beraber de yaparız :yes:

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
(düzenlendi)

bir önerim var, (biraz gaddarca olacak ama sağlığın için Okancım) Okana yemek konularının girişinin yasaklanmasını talep ediyorum :yes:

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Umarım yolun bu tarafa düşer abi hayırlısı ile de beraber de yaparız :yes:

Gardaşım benim gıdısını yidim. ALLAH razı olsun düşünmen bile yeter.

bir önerim var, (biraz gaddarca olacak ama sağlığın için Okancım) Okana yemek konularının girişinin yasaklanmasını talep ediyorum :yes:

Virüs bulaştırırım,formu bamlarım, iletişimi keserim her türlü pisli yaparım bak öyle bir şey olursa  :crazy:  :seytan:  :sandalye:  :sandalye:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

En Usta'yıda seçelim, ben Sabri Usta derim :)

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

En Usta'yıda seçelim, ben Sabri Usta derim :)

üstüne 130 killoluk kalıbımı 5 le çarpar basarım Ustammmm

Bu arada en araç kamerası çılgını veye bağımlısı veya boşanma haddesine gelsede kamera diyen en Olgu kardeşim bence huhaaaa  :D  :D

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

yok abi işçilik pahalı :p  :=)

Okan canı gönülden söylüyorum dikkat et devrem 130 çok yaa, 2017 ye kadar ikili rakama düşeceğine bize söz ver, bizde 2016 nın en delikanlısı, en babayiğiti  ve bir çok iyi şeyin eni yapalım.. hatta bende de sana " L" beden Sarar dan gömlek...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Bu arada en araç kamerası çılgını veye bağımlısı veya boşanma haddesine gelsede kamera diyen en Olgu kardeşim bence huhaaaa :D:D

Bence de Olgu Bey [emoji16]

Yorum bağlantısı
Misafir

Kamera konusu hariç hiç bir yerde görmedim olgu yu, Cevat kelle gibi Adam. [emoji23]

Yorum bağlantısı
Misafir

Kamera konusu hariç hiç bir yerde görmedim olgu yu, Cevat kelle gibi Adam. [emoji23]

Hahaha +1903 abi [emoji2] [emoji2]
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

yok abi işçilik pahalı :p  :=)

Okan canı gönülden söylüyorum dikkat et devrem 130 çok yaa, 2017 ye kadar ikili rakama düşeceğine bize söz ver, bizde 2016 nın en delikanlısı, en babayiğiti  ve bir çok iyi şeyin eni yapalım.. hatta bende de sana " L" beden Sarar dan gömlek...

ALLAH razı olsun kardeşim inşallah .şaka bir yana kiloyu vermem gerekli gerçekten çok rağsız ediyor .inşallah verebilirim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

ALLAH razı olsun kardeşim inşallah .şaka bir yana kiloyu vermem gerekli gerçekten çok rağsız ediyor .inşallah verebilirim 

Abi sana da bir tane sağlıklı beslenme programı hazırlayayım ben kilo vermek garantili :) 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Abi sana da bir tane sağlıklı beslenme programı hazırlayayım ben kilo vermek garantili :)

gönder gelsin  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

gönder gelsin  :biggrin:

Abi öyle gönder gelsin demekle olmaz seninle konuşup hazırlamam gerek  :coffee:   :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

doğuş adamı 200 kilo yapacan :D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Abi öyle gönder gelsin demekle olmaz seninle konuşup hazırlamam gerek  :coffee:   :biggrin:

Burada böle diyor gidiyor.et yemeklerinde ızgara şef tavsiyesini resimliyor oldumu şindik demi  :D  :D​ 

Yorum bağlantısı
Misafir

Burada böle diyor gidiyor.et yemeklerinde ızgara şef tavsiyesini resimliyor oldumu şindik demi :D:D

Abi o et sakıncali degil istediğin kadar götür ondan ayrıca dedigimi yap yaptığimı yapma demişler dimi [emoji12] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Hedefi koymak lazım abi motivaston şart [emoji1] [emoji1]
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

yalnızca su da eritir mi dersin Okancım, ara da benzin de mi içsen ki  :p  :p  :p

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

yalnızca su da eritir mi dersin Okancım, ara da benzin de mi içsen ki :p:p:p

Benzin pahali:) LPG icsin :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...