İçeriğe Yönlendir

Diyet Pizza

Haşmet Güngör

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Diyet pizza mı olur yaa

(Ben bunu daha önce de yazdım mı ?)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Gel, bu sefer güzel yere götüreceğim. :)

Pizza budur. Diyet pizza mı olurmuş :)

Galiba [emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

[emoji23][emoji23][emoji23]

Ben bunu başka yere yazmadımmı ya.

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Ben bunu başka yere yazmadımmı ya.

Bana bu ozelligi ogrettiginize pisman olacaksiniz [emoji48][emoji48][emoji48]

Guzel baglamadim mi ama [emoji85][emoji85][emoji85]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

diğer videolarına şöyle bi göz attım da maşallahı var ne bulsa yiyor amcamız ama boş değilim diyor. doğuş kadar olmasa da o da kendini spora adamış, biz bu günlere kolay gelmedik diyor. :)

dikkat çıbıldak erkek içerir  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

diğer videolarına şöyle bi göz attım da maşallahı var ne bulsa yiyor amcamız ama boş değilim diyor. doğuş kadar olmasa da o da kendini spora adamış, biz bu günlere kolay gelmedik diyor. :)

dikkat çıbıldak erkek içerir :fiuw:

[emoji23][emoji23][emoji23] Cibildak erkek icerir:)

Emek vermis eski fotolara bakinca [emoji23]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Bu videodaki adam,pizza yiyerek mi kas yapmış  :shok:

pizza dahil ne bulduysa gömmüş ama bizim gibi yiyip yatmamış, çalışa çalışa kas yapmış baksana..

Yorum bağlantısı

pizza dahil ne bulduysa gömmüş ama bizim gibi yiyip yatmamış, çalışa çalışa kas yapmış baksana..

:D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Cık çok ayıp şimdi bende yiyip yiyip yatıyorum ama bende kas yapıyorum bilirsinki bizim insanımızın özel kasları vardır. türkişti kas göbek. ve çok amaçlıdır yere sert düşüşleri yumuşatır airbag görevi yani .küçük bebekler çok sever orada uyumayı yumuşak yumuşak ohh mis  :D  :D

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bim'mi yoksa Şok'mu :D

Yok karşıda fırın var abi hazır hamur satıyor [emoji16] sen sadece düşüyor sun [emoji23]
Yorum bağlantısı

Yok karşıda fırın var abi hazır hamur satıyor [emoji16] sen sadece düşüyor sun [emoji23]

Yanmaz kağıdı da sen ekliyorsun değilmi  :D

Yorum bağlantısı

Yanmaz kağıdı da sen ekliyorsun değilmi :D

Aynen abi tepsiye bile kendin koyuyor sun hahahabababab [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] fresh ekmek fırını [emoji12]
Yorum bağlantısı

Aynen abi tepsiye bile kendin koyuyor sun hahahabababab [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] fresh ekmek fırını [emoji12]

E bir zahmet fırını aç  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...