İçeriğe Yönlendir

Sizce Hangisi?

Fatih Altınoluk

Recommended Posts

Ali Karadağ

Fiyat çok iyi.O yüzden araca iyi baktırın derim.

Km yüksek gibi sadece, modele göre tabi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Köksal Yılmaz

Köksal abi benim arkadaştaki araç hem daha dolu hemde fiyat daha uygun.

km düşük ve değişen olmadığı için ilgini çekebilir dedim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Güney

Trend x focus 90 lik titanium x focus 115liktir sanirim.. bakim konusunda guven varsa 1. Araci tercih edin derim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

ben hala 2 diyorum  :D

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Herdem

Fatih abi bende Sanroof hastasıyım ama passat km harici her türlü gider bence. Öncelik 3 olmaz sa 1 :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Pulat

Bence km önemli hele ki dizel olacaksa doluluk derken sizin için olmazsa olmazlara göre değerlendirin bn hiç düşünmez ikinci aracı alıp keyfime bakarım Passat için Volkswagen emisyon konusunda sıkıntılı ve satıcılar fiyat düşmesi korkusuyla satılığa çıkardı araçlarını şu an bakılırsa dizel satılık en çok Volkswagen grubu var gibi artı ülkemizde satılan yakıtların kalitesi ortada önceki sahibi kullandığı yakıt bi değerlendirmek lazım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Dizel şart mı?

Yıllık 30 k yapıyorum malesef şart.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Yıllık 30 k yapıyorum malesef şart.

LPG alternatif olabilir. Bende 20k km yapıyorum, lpg beni mutlu ediyor. 

Eğer 3 araç arasında kaldıysanız 1. sırayı tercih etmenizi öneririm. Araç alıyorsanız dolu olsun, 2 sene değil de 1 sene sonra elden çıkarırsınız. Kendinizi şımartın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

Fiestam 70 küsür binde o yüzden satacağım birazda.Kilometre 100 olunca satmak zorlaşıyor işin açığı.

cevabı vermişsiniz zaten

düşük km iyidir.

hani daha az km yapıyor olsaydınız sunrooflu focus veya passat tercih edilebilirdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Bence Passat. Ancak yılda 30 binde az bir rakam değil. Ben olsam ya Passat yada ikinci focus arasında seçim yapardım. Hayırlısı neyse o olur inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Secenekler arasinda 75.000TL lik Passat olduguna gore butce fena degil, farkli segmentte 0 arac bakilabilir, 2. Secenek zaten 2015, ondansa sifir alirdim.

Ya da Passat, ama diger arkadaslarimin da dedigi gibi bakimlari duzenli yapilmis mi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Akşen

Gerçekten zor bir karar aşaması... ancak en fazla iki yıl içerisinde satacaksanız eğer yaşı ve km,si en az olan aracı tercih etmelisiniz. 

Yorum bağlantısı
Feriz AY

Bizim burada gaziantep te 2015 focus 53 bine vardı geçen hafta kardeşim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...