İçeriğe Yönlendir

Videolar

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Selçuk Keleş

yazıktır ya..

yazıktır ya..

yine bir bayan sürücü olayı:=) ya da hız yaparak radara girmesin diye arka tekerlekleri yakınları tarafından bağlanmıştır :p :=)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

malum gün geldi çattı, siper alın :D

Serhat Bey yaramiza basilir mi ama [emoji23]

Sizler de masrafa girdiniz kesin:) Kutlamayi sevmiyorum diyen herkes zaruri hediye aliyor yine de.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ne yenir bu yaa.. MaşaAllah...

Kardeşim bu meleğin fıstın 7 aylık olan oğlan versiyonu var varya cukcuk nasıl emiyor ayanı hele biberon görmesin uçuşa geçiyor valllaha maşallah süpan Allah yavrularımız. :D  :D

:angry:  :angry:  :angry:  :elisopali:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kardeşim bu meleğin fıstın 7 aylık olan oğlan versiyonu var varya cukcuk nasıl emiyor ayanı hele biberon görmesin uçuşa geçiyor valllaha maşallah süpan Allah yavrularımız. :D:D

:angry::angry::angry::elisopali:

Eee çiftleştirelim abi :) bizimki 6 aylık. Damat yakışıklımı. [emoji1][emoji1]

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Eee çiftleştirelim abi :) bizimki 6 aylık. Damat yakışıklımı. [emoji1][emoji1]

Gelin guzel mi peki [emoji23]

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Gelin guzel mi peki [emoji23]

Gelinimiz çok atletik ablası :)

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Gelinimiz çok atletik ablası :)

]

Ahahahah:) Baya hareketli masallah:) O zaman damadi da gorelim ona gore verelim gelinimizi, ama ugrastiralim Okan Bey'i[emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Ahahahah:) Baya hareketli masallah:) O zaman damadi da gorelim ona gore verelim gelinimizi, ama ugrastiralim Okan Bey'i[emoji23][emoji23][emoji23]

Tabi canım bunun istemesi var, çukulatası var, yüz görümlüğü var [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Tabi canım bunun istemesi var, çukulatası var, yüz görümlüğü var [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

[emoji23][emoji23][emoji23] Aynen, dugun de isteriz, cukulat en onemli konu[emoji23]

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin
(düzenlendi)

Okan bebek videosuna gore kendi bebeginden bahset miyor muydu?? Siz nelerden bahasediyorsunuz ole[emoji5][emoji41]

( Murat Hocam. ilac konusunda sanirim hakliyim)[emoji12][emoji5]

tarihinde Osman Bilgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Okan bebek videosuna gore kendi bebeginden bahset miyor muydu?? Siz nelerden bahasediyorsunuz ole[emoji5][emoji41]

( Murat Hocam. ilac konusunda sanirim hakliyim)[emoji12][emoji5]

Osmanım doğru teşhiz Olguyla ;özlem hanım nasıl kapıldılar bu hisse acaba huhaaa  :sandalye:  :sandalye:  :sandalye:  :sandalye:

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Osmanım doğru teşhiz Olguyla ;özlem hanım nasıl kapıldılar bu hisse acaba huhaaa :sandalye::sandalye::sandalye::sandalye:

Ahahahahah:) Valla biz Olgu Beyle kopmusuz [emoji23]

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Osmanım doğru teşhiz Olguyla ;özlem hanım nasıl kapıldılar bu hisse acaba huhaaa  :sandalye:  :sandalye:  :sandalye:  :sandalye:

ilk mesajları okuyunca "ne diyor ya bunlar" oldum sonra anladım ki yanlış anlamışlar, sonrasın da pembe panjurlu eve bağlamışlar:=)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ilk mesajları okuyunca "ne diyor ya bunlar" oldum sonra anladım ki yanlış anlamışlar, sonrasın da pembe panjurlu eve bağlamışlar:=)

:D  :D  :D  aynen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Serhat Bey yaramiza basilir mi ama [emoji23]

Sizler de masrafa girdiniz kesin:) Kutlamayi sevmiyorum diyen herkes zaruri hediye aliyor yine de.

ben de sizdenim merak etmeyiniz. ;)

meslek kısmını profesyonel bekar diye mi değiştirsem acaba   :fiuw:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...