İçeriğe Yönlendir

Videolar

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Serkan Karadağ

Focus çok iyi bir hateketle hem öne geçti hemde geçmelerine izin vermedi. Taktiği on numara.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Bu manevrayı iyi izleyin büyük ihtimalle bir daha böyle bir atak göremeyiz

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Serhat ipeksoy

padişah demiş ki; önce 100 altın verin sonra da 100 kırbaç vurun.  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Serhat ipeksoy

edindiğim bilgiye göre çocuğun babası efekt uzmanı, e haliyle esas oğlan da çocuk oluyor. A.M.K.  :D

Yorum bağlantısı

ta kendisi  :)  boya takıntısı olan aramasın  :p

Milleti boya takıntısı yapan kendileri, sonra çıkıp isyan ediyorlar. :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Bi arkadaşın işi için benim arabayla galeriye gittik arkadaş işini hallederken benim araba ne eder deme gafletinde bulundum galerici bozuntusu arkadaş başladı benim arabayı kötülemeye dedim başka arabadan bahsediyor herhalde en sonunda 28 kil arabaya 18 anca eder bu demezmi [emoji34]kendimi zor tutum vallahi Allah kimseyi bunların eline düşürmesin[emoji4]

Yorum bağlantısı

Bi arkadaşın işi için benim arabayla galeriye gittik arkadaş işini hallederken benim araba ne eder deme gafletinde bulundum galerici bozuntusu arkadaş başladı benim arabayı kötülemeye dedim başka arabadan bahsediyor herhalde en sonunda 28 kil arabaya 18 anca eder bu demezmi [emoji34]kendimi zor tutum vallahi Allah kimseyi bunların eline düşürmesin[emoji4]

Kasinmissin abi sende :) galerici ile çay bile içilmez bu devirde :)
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

otomatik park sisteminde ford mord hikaye, ne varsa şu Lada'da var. adamlar fi tarihinde güvenlik sistemini o kadar ilerletmişler ki, kaza anında sürücüsünü F16 gibi fırlatıp sonra da kendiliğinden gidip arayıp bulup nizami park bile ediyor.  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Kasinmissin abi sende :) galerici ile çay bile içilmez bu devirde :)

He valla iki günde zor kendime geldim[emoji12]
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

bu adam o adam mı :)

normal piyasası 28 bin liraysa ve bu galerici 23 bin liraya satıyorsa demek ki öğretmenden alırken 18 bine aldı. eee çakallık yapıp boyası var değişeni var diye zaten ölü fiyatı verip almışsın, sonra gelip edebiyat yapıyorsun. piyasayı bu hale getiren sizsiniz...

demezler mi adama!

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...