İçeriğe Yönlendir

Videolar

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Sezer Pamukçu

canım sıkıldıkça bu adamın yapmış olduğu videoları izliyorum :D 

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Armut gibi düştüm yaa :)

Görüntünün sonundaki 22 saniyelik siyah kısım iyi fikir. :p Geçmiş olsun, sen miydin o? Ben de "Kim la bu armut?" dediydim. :D Geçmiş olsun da bi daa yapma e mi?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Görüntünün sonundaki 22 saniyelik siyah kısım iyi fikir. :p Geçmiş olsun, sen miydin o? Ben de "Kim la bu armut?" dediydim. :D Geçmiş olsun da bi daa yapma e mi?

İş yerinde video edit yapmak işkenceymiş 22 saniye o yüzden :)

Bir daha daha dikkatli yaparım inş [emoji1]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

4K render yaptım, 4K uzun versionu geldi :) Doğru atlayan insanlar var tabii çekimde bu sefer [emoji1]

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Servet Aydın

İbreler böyle "takılı" kalır mı, emin değilim. Belki de kaza sırasında ibre oraya çıktı. Hep öyle söylerler de işin erbapları bir açıklasa şunu tam süper olacak. :)

Teknik olarak mümkün değil. Motor içinde sıfırlama yayı var. Fotoğraf çekenler yapıyor ibreti alem için :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

devir saati de 4000 i gösteriyor. 

yapılan 170 hız gerçek olabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Teknik olarak mümkün değil. Motor içinde sıfırlama yayı var. Fotoğraf çekenler yapıyor ibreti alem için :)

Sıfırlama yayından kadrana kadar gelen hatta (elektriksel) anlık kopukluk olursa takılı kalma ihtimali yüksek abi. Göstergeyi sonuçta BCM beslemiyor mu ? Besin gidince servo motorlarda son haliyle duruyor [emoji16]

İbreler böyle "takılı" kalır mı, emin değilim. Belki de kaza sırasında ibre oraya çıktı. Hep öyle söylerler de işin erbapları bir açıklasa şunu tam süper olacak. :)

Biraz yaklaştım sanki [emoji1]
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Sıfırlama yayından kadrana kadar gelen hatta (elektriksel) anlık kopukluk olursa takılı kalma ihtimali yüksek abi. Göstergeyi sonuçta BCM beslemiyor mu ? Besin gidince servo motorlarda son haliyle duruyor [emoji16]

Biraz yaklaştım sanki [emoji1]

Yaklaştın da Servet'e çok yaklaşma derim adaş. "Sen de bi halt bilmiyon be abi." demişsin gibi algılarsa aman ha, ezer geçer korkarım. :crazy::seytan:

Not: Bilgi için teşekkürler, mantıklı... ;)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sıfırlama yayı step motorun içinde oluyor. Ibreyi sökün, elinizle yükseltin. Bırakınca 0 konumuna geliyor hemen hemen hepsi

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...