İçeriğe Yönlendir

Videolar

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Ali Karadağ

He ya o manyakta bi ayrı :D

Önünden hiç ayrılmadı ama, 2.0 Zetec-e mi takmış yoksa :D

Yorum bağlantısı

90 model 1.5 samara vardı bizde ben lisedeyken. Deli gider :) ciddi gider geyik yapmıyorum. O zamana göre yani. Durur mu onu bilemem :D

duratec takmıştır.

Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Ne olduğunu çıkaramadım ama otomobil değil sanırım yüksek duruyor araç

Lada Nivaaaa!!! :p:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

90 model 1.5 samara vardı bizde ben lisedeyken. Deli gider :) ciddi gider geyik yapmıyorum. O zamana göre yani. Durur mu onu bilemem :D

duratec takmıştır.

Bir arkadaşta var 2004 mü dedi ne, hala aynı kasa hala aynı motor (sanırım) zamanında binilebilcek arabaydı, evet, ama biraz Ar-Ge yap bi bişeyleri ileri götür hiç olmadı naylondan yap yahu, plastik teknolojisi çok ilerledi artık ;)

Yorum bağlantısı

Bir arkadaşta var 2004 mü dedi ne, hala aynı kasa hala aynı motor (sanırım) zamanında binilebilcek arabaydı, evet, ama biraz Ar-Ge yap bi bişeyleri ileri götür hiç olmadı naylondan yap yahu, plastik teknolojisi çok ilerledi artık ;)

Biz onuda yapamıyoruz boşver :)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Lada Nivaaaa!!! :p:D

Mahalli dağcılık kulübümüzün başkanı çok almak ister kendilerini, 4x4 performansı fena değil diyorlar bir fikrin var mı abi bu konuda ;)

Biz onuda yapamıyoruz boşver :)

Haklısın, daha doğrusu kendi adımıza yapamıyoruz ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Mahalli dağcılık kulübümüzün başkanı çok almak ister kendilerini, 4x4 performansı fena değil diyorlar bir fikrin var mı abi bu konuda ;)

Arazi koşullarında kullanılacak en iyi f/p oranlı alet. Çok kullanmadım ama baya bindim arazide. Yürümekte zorlandığın yerlerde gezer. Yan yatarsa 4-5 kişi düzeltir devam.

Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Çok iyidir tek kusuru yekpare şase.. Birçok arazi taşıtına nal toplatır arazide.. bir ara sıkı takipçisiydim. Sonra araziden vazgeçip asfalta yöneldim ;):D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

Biz bayağı bir güldük umarım sizleride güldürür...

Edit : Link düzeltmesi.

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Biz bayağı bir güldük umarım sizleride güldürür...

Edit : Link düzeltmesi.

Bunu daha önce de izlemiştim, gülmekten karnım ağrımıştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Böyle extreme uygulamalarada oldukça müsait. Fiyatı ucuz olduğu için off-road tutkunlarına 2. araç olarak gayet mantıklı geliyor...

ama stok halinde de gayet başarılıdır. Bu arada ben o videodaki öndeki araç lada samara olunca ondan söylemiştim niva diye nerelere geldik :D

Bunda da araca arazide ne kadar acımasız davranıyorlarsa egzoz kopmasından sıkılıp aracın içinden geçirip egzozu tavana bağlamışlar :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

İki adet Lada Samara arabam oldu, gerçekten yakıt tasarrufu olarak gerçekten harika arabalar bence.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Takdir ettim:

harikaymış, çok beğendim....

ama unutkanlar için kötü bir icat. Hangi gözüne koymuştum diye hatırlasa hangi düğme nereyi açıyor derdi var :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Tığlı
(düzenlendi)

Tiger-Stone diye bir makine kaldırım döşemede baya bir başarılı

tarihinde Barış Tığlı tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Süper birşey bu.Daha evvel görmüştüm ağzım açık kalmıştı şimdi yine kaldı :D

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Güzel bir alet. Ancak sermenin hızı insanların tezgaha taşları dizme hızlarıyla doğru orantılı. Dizme işini de makina yapabilseydi o zaman tadından yenmezdi, bir bakmışsın, sabah gittiğin yol öğleden sonra parke oluvermiş :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...