İçeriğe Yönlendir

Videolar

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Olsa olsa geberip gitmek diyeceğim. Japon bunlar, mallıkta sınır tanımazlar.

Yorum bağlantısı
Berk Karatan

Ülkemizin tanıtımı açısından bakarsanız tabiki çok kötü bir video lakin komikte ve bunlar bizim görüntülerimiz başkasının değil her şey gerçekliğiyle sunuluyor çünki bunlar haberlerde gördüğümüz görüntüler her gün...

Bu arada ruslar neden hep yerde sarhoş olduklarından mı? :)

Amerikalılarda ufacık çoçukların eline ne silahlar veriyorlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Nesi utanç verici? Fener var, Gs var, pamuk kale var ( orda hep bayan göstermişler ama olsun ), pehivan var, naim var, özel harekat var, ülkemiz 4 4lük değilki olan başarıyı yansıtmışlar zaten Sertap erener var. Başka da bir başarımız yok ki. Aya ilk biz çıktıkta adamlar mı koymamış. Daha okulların yakıldığı, kaçakçıların tazminat aldığı görüntüleri, her gün meydanlarda olan çatışmaları koymamışlar. Aslında bu videodan daha kötü de bakmayın işte. Hergün tv de şehit haberi yokmu?, meydanlar da molotoflu saldırılar yok mu? Budur utanç verici olan ki onları da koymamışlar. Daha Atilla taş var ohhooo say say bitmez abii :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Beğenmedim. Diğer ülkelerin videolarını izleyen o ülkenin vatandaşı da aynı tepkiyi vermiştir. Sakarlıkların görüntülendiği videolar başka, Türkiye tanıtımı adı altındaki video başka... Yapanın densizliğinden öte değil.

Feti, Kapadokya göremedim, İstanbul boğazını göremedim, Antalya'yı göremedim. Elin adamına niye merdivene ters binmeye çalışan teyzeyi gösterelimki ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Beğenmedim. Diğer ülkelerin videolarını izleyen o ülkenin vatandaşı da aynı tepkiyi vermiştir. Sakarlıkların görüntülendiği videolar başka, Türkiye tanıtımı adı altındaki video başka... Yapanın densizliğinden öte değil.

Feti, Kapadokya göremedim, İstanbul boğazını göremedim, Antalya'yı göremedim. Elin adamına niye merdivene ters binmeye çalışan teyzeyi gösterelimki ?

Abi diğer ülkeleri çok güzel gösterip de bir tek bize yapsalar anlarım sizi de herkese aynısını yapmışlar. Rusya hep sarhoş adam vardı. Milliyetçiler duygularla bakmayalım belgesel değil ki abi bu sonuçta. Yok james bond bizi iyi tanıtamamış. E abi aynı kalitede oyuncu sen ülke olarak çıkar, yetiştir, öyle kaliteli filimler çek kendi ülkeni kendin tanıt kardeşim demezler mi adama...

ABD sırf filmler siyaey, FBI, Swat, amerikan bayrağı vs gibi terimleri nasıl özendirdi. Gözümüze soka soka. Sokakta kızların çantası abd bayrağı yada ingiliz bayrağı desenli abi. 2 dk lık videoyla olacak iş değil bu... Gerçi biz de de polat var hakkını yemeyelim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

Ben şunu anlamıyorum. Biz ülkemizi niye haberde gördüklerimizle değerlendiriyoruz. O görüntüler garip olmazsa zaten haber olmaz. Normal, sıradan şeyler değil yani. Ben üstteki tanıtımı izleyince günlük hayatta çevremde gördüklerimi gördüm. Burdakiler de tamamen gerçek olan şeyler. Gerçek arıyorsanız, bence haberde gördüklerinize değil, etrafınızda gördüklerinize bakın.

Ekleme: Olayın bir de tanıtım boyutu var. Bu görüntüler youtube'e konulup bütün dünyanın önüne serilecek. Yani tanıtımı yapacak.

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Göktuğ Serbent

Bu espiriyi bile tartışma konusu yapmamız çok manidar. Bence adamlar video sonuna bu tartışmayı da koymalı!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Size katılıyorum Göktuğ Bey.. Tam yerinde bir yorum olmuş :) Bu videonun milliyetçilikle hiç alakası yok.. Çoğu ülkeye baktım hepsi aynı şekilde mizah yönü yüksek olarak hazırlanmış.. Neden bu kadar zorumuza gitti anlamadım ??

Ama Videonun sonuna bu tartışmayı koymalılar demeniz çok güldürdü beni :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu espiriyi bile tartışma konusu yapmamız çok manidar. Bence adamlar video sonuna bu tartışmayı da koymalı!

Espri mi ? Çok kıt espri anlayışım var. Videoyu hazırlayan gitsin başka işlerle uğraşsın. Memleketi tanıtmasın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Göktuğ Serbent

Espri mi ? Çok kıt espri anlayışım var. Videoyu hazırlayan gitsin başka işlerle uğraşsın. Memleketi tanıtmasın.

kısmen haklısınız!

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ülkemizi gördüğü gibi göstermeye çalışmış. Yanlış bakıyor.

kısmen haklısınız!

Hangi kısımda haklı Servet abi? Açar mısınız?

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

çocuk epey uğraştı be, ama sonuç güzel değil mi? :)

Aynı beni anlatıyor değil mi ? :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...