İçeriğe Yönlendir

25000'e Kadar Araç Tavsiyesi

Onur Tunç Aldı

Recommended Posts

Onur Tunç Aldı
(düzenlendi)

Herkese Merhaba. 25 Bin liraya kadar limitim var. Sorun çıkarmayacak, konforu yerinde ekonomik bir araç arıyorum. bu ilandaki auidi a4 nasıldır? Bir de yaşadığım yerde  Meriva var. Bunlardan birini tavsiye eder misiniz? Bu araçlar dışında hangi araçlara bakmamı tavsiye edersiniz? İlginiz için şimdiden teşekkürler..

tarihinde Onur Tunç Aldı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ALLAH yardımcın olsun kardeşim şimdi verdin iki linkteki araçlara baktında halka candır derim lakin çok çok ama çok iyi incelenip bakılıp temizi bulunursa off konfor güvenlik ala ama sorunlusunu alırsan aboooo arabadan soğarsın.opel çok kullanan memnun ve yine temizi makul olanıdır.der ve iki araç arasında tercih yapacak olsam dedim kriterleri taşıyorsa halka derdim ben

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Fiesta veya fiat punto tavsiye ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Fiat pek hoşuma gitmiyor ama fiestayı ben de düşünüyorum. İlk aracım da fiestaydı çok seviyordum. Masrafsız ekonomik bir araç...

Yorum bağlantısı
İsa Acar

2006 honda city vardı hocam benim, otomatik, sattım ama. Tavsiye ederim. geniş, aile arabasıdır kendileri. ekonomiktir de...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

benim fusion'u verelim.

Forumda konusu var mı Sayın Hocam?
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

İnsan herşeyden şüpheleniyor maalesef. Ben de bu yüzden forumda tanıdığımız üyelerin araçlarından birini almak nasip olursa bu tereddütleri daha az yaşarım diye düşünüyorum ve forumdan bulmayı ümit ediyorum [emoji4]

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

2004 focus dusunurmusun 

Temizse neden olmasın?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Çok bildiğimden değil ama bu fiyatlarda Volvo s40 da seçenek olabilir mi?

Örnek ilan: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-hassas-kisilere-ozel-kafaniz-rahat-olsun-her-sey-detayli-264316034/detay/

bu örnek ilan çok çok uçuk olmuş şansa :)

bu model volvolar 18000 - 20000 civarında (ilandaki 2,0 motor,ama fiyatlar 1,8 lerde de aynı )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

bu örnek ilan çok çok uçuk olmuş şansa :)

bu model volvolar 18000 - 20000 civarında (ilandaki 2,0 motor,ama fiyatlar 1,8 lerde de aynı )

Bayaa:) Ben de aciklamalari okuyunca kaldim boyle [emoji15]

Sonunu okudunuz mu [emoji16][emoji16] Nekrofiliye falan girmis, enteresan baya[emoji15]

Çok bildiğimden değil ama bu fiyatlarda Volvo s40 da seçenek olabilir mi?

Örnek ilan: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-hassas-kisilere-ozel-kafaniz-rahat-olsun-her-sey-detayli-264316034/detay/

Valla ilani arasaniz bulamazsiniz :) Araci alanin vay haline[emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Bayaa:) Ben de aciklamalari okuyunca kaldim boyle [emoji15]

Sonunu okudunuz mu [emoji16][emoji16] Nekrofiliye falan girmis, enteresan baya[emoji15]

okumaz mıyım :D

adam ne içtiyse artık,kafa gelinebilecek en uç noktaya gelmiş.ölücüler aramasın yazsa yetermiş :p

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

okumaz mıyım :D

adam ne içtiyse artık,kafa gelinebilecek en uç noktaya gelmiş.ölücüler aramasın yazsa yetermiş :p

Ahahahahah:) Valla bence ilginc ilanlar diye baslik vardi orda tasiyalim mi konuyu [emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...