İçeriğe Yönlendir

25000'e Kadar Araç Tavsiyesi

Onur Tunç Aldı

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

siz servetinkini alın servet benimkini... bende de 4 yaz 4 kış.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

siz servetinkini alın servet benimkini... bende de 4 yaz 4 kış.

:D  :D  :good1:

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Başta bahsettiğim Meriva'nın pazarlığını yaptık, el sıkıştık. hafta içi satış işlemlerini yapacağız... Herkese yardımları için teşekkür ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Başta bahsettiğim Meriva'nın pazarlığını yaptık, el sıkıştık. hafta içi satış işlemlerini yapacağız... Herkese yardımları için teşekkür ederim

Hocam hayırlı olsun. Kaça bitti ve arabadan bahseder misiniz? Ben de büyük ihtimalle meriva alacağım da, fikir olsun diye soruyorum.
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

22700e el sıkıştık. Satıcısı ile güzel muhabbet kurduk, cafede saatlerce oturup muhabbet edip çayımızı içtik. Pazarlığı da aradan çıkardık. Allah herkese böyle kibar, iyi insanlarla alış veriş yapmayı nasip etsin. Motor ustası kaputu açıp motora bakınca motoru çok iyi dedi. Kaporta da boyalı kısımlar çıktı ama çok da önemli değil açıkçası. Aracın içi çok geniş tam bir aile arabası. Arka kısımda diz boyu oldukça iyi. Koltuklar birbirinden bağımsız olması ve bagajın büyüklüğü özellikle küçük çocuklu aileler için çok çok iyi. Sürüşü de hosuma gitti. Zevkliydi [emoji4] boyum uzun oldugu için fiesta bana küçük geliyordu. Bunun baş mesafesi de o yüzden beni mutlu etti. Kısacası araç tam aradığım beklentilerime göre bir araç oldu. Satıcının da iyi niyeti ve nezaketi arabayı gönül rahatlığıyla almama yardımcı oldu. İnşallah pazartesi para işlemlerini halledip salı günü de devrini alacağım. Ondan sonra araç tanıtım kısmında inşallah hem fotoğraflarını hem de sürüş deneyimlerimi paylaşırım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Hayırlı olsun Onur, benımde merak ettiğim bır araç merıva. Detaylı anlatım ısteruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Hayırlı olsun Onur, benımde merak ettiğim bır araç merıva. Detaylı anlatım ısteruz :)

Teşekkür ederim. En kısa zamanda inşallah [emoji4]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...