İçeriğe Yönlendir

Sağlıklı Kilo Alma Yöntemleri Nelerdir? Nelere Dikkat Edilmeli?

Misafir

Recommended Posts

Emre Şimşek

Şöyle bi metabolizmam olmadı yaa.. 

Sorma ya[emoji1]

Ama şişko olmaktan iyidir [emoji12]

Sanırım aynı sınıftayız :)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Şöyle bi metabolizmam olmadı yaa..

Aynen:( Kilo vermeye calismak nasil birsey hic anlayamadim[emoji5]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Kendimi bildim bileli zayıfım hemde oldukça defalarca dr gittim sıkıntı yok metobolizma hızlı vb şeyler.

Geçen sene 55 gün sigara içmedim değişen bişey yok. bu arada boy 1,84 kg 65

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kendimi bildim bileli zayıfım hemde oldukça defalarca dr gittim sıkıntı yok metobolizma hızlı vb şeyler.

Geçen sene 55 gün sigara içmedim değişen bişey yok. bu arada boy 1,84 kg 65

Abi 3 ay 5 ay 6 ay geçmişte sigara bırakmışlığım var gr kilo almadım.Geçen yıldan buyana malum olaydan dolayı sigarayı bıraktım.13 ay oldu.Düzenli spor yapıyor ve yüzüyorum 10 kilo aldım.

Velhasılkelam sigaradan sonra en az bir 9 ay sonra etkisi başlıyor.[emoji6]

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Abi 3 ay 5 ay 6 ay geçmişte sigara bırakmışlığım var gr kilo almadım.Geçen yıldan buyana malum olaydan dolayı sigarayı bıraktım.13 ay oldu.Düzenli spor yapıyor ve yüzüyorum 10 kilo aldım.

Velhasılkelam sigaradan sonra en az bir 9 ay sonra etkisi başlıyor.[emoji6]

Kanka, sen istisnalar kaide bozmaz deniyor ya işte sen o sun :=)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Boyum 1.80 kilo 64-65 gibi. Kolay yolunu bulan olursa alırım birkaç kilo. Listeye beni de yazın. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Boyun 1.80 kilo 64-65 gibi. Kolay yolunu bulan olursa alırım birkaç kilo. Listeye beni de yazın. :D

Abi sen böyle çok yakışıklısın ;)

20150928_135124_zpsodxcfmgb.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Boyun 1.80 kilo 64-65 gibi. Kolay yolunu bulan olursa alırım birkaç kilo. Listeye beni de yazın. :D

Serkan Bey, Dogus Bey randevu vermiyor ki bize [emoji16] Bir turlu baslatamadik bu kilo alma isini [emoji56]

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Serkan Bey, Dogus Bey randevu vermiyor ki bize [emoji16] Bir turlu baslatamadik bu kilo alma isini [emoji56]

Araba fazla yakabilir diye çekincelerim var..

Abi sen böyle çok yakışıklısın ;)

Gören gözün güzelliği.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Boyum 1.80 kilo 64-65 gibi. Kolay yolunu bulan olursa alırım birkaç kilo. Listeye beni de yazın. :D

Gayet iyisin abi boşver alma kilo  :D  :good1:

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Gayet iyisin abi boşver alma kilo :D:good1:

Oyun merkezlerindeki yumruk makinesinde 800 yapıyorum. 900 yapmam lazım.. :D

Yorum bağlantısı

900 yaparsan makine kırılır bir daha yumruk atamazsın abi  :D  :D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

[emoji23][emoji23][emoji23] Ben anca 100 yaparim heralde. Arkadasim parmagini kirdi orda, tendonu koptu, yine de dikkat Serkan Bey[emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kilo alma işi bende. Doğuş anlamaz kilo aldırmaktan. 1 ay benimle takılan %99 kilo alın. Garanti bizden, memnuniyet sizden. Hemen arayın. 053.......

Yorum bağlantısı

Kilo alma işi bende. Doğuş anlamaz kilo aldırmaktan. 1 ay benimle takılan %99 kilo alın. Garanti bizden, memnuniyet sizden. Hemen arayın. 053.......

:D  :D  :D  İade garantisi varmı peki 

Yorum bağlantısı

:D  :D  :D  İade garantisi varmı peki 

Satılan mal geri alınmaz.. Beğenmezseniz parayı iade edersiniz. Cayma hakkınız var. Memnuniyetinizi bizlere, şikayetinizde yapacak bişi yok. Bizi tercih ettiğiniz için aklınızdan zorunuz olması lazım.  :p  :D

Yorum bağlantısı

Satılan mal geri alınmaz.. Beğenmezseniz parayı iade edersiniz. Cayma hakkınız var. Memnuniyetinizi bizlere, şikayetinizde yapacak bişi yok. Bizi tercih ettiğiniz için aklınızdan zorunuz olması lazım.  :p  :D

Hıım sizi seçiyorum siz daha samimi geldiniz :D 

Yorum bağlantısı

Hıım sizi seçiyorum siz daha samimi geldiniz :D

Karikatür geldi aklıma..  :D Bide Muhtar adayı Kobra.. "Verin yetkiyi, görün etkiyi!"  :D

Yorum bağlantısı

Karikatür geldi aklıma..  :D Bide Muhtar adayı Kobra.. "Verin yetkiyi, görün etkiyi!"  :D

O karikatür direkt aklıma geldi de işte buraya yükleyemedim tabi  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

[emoji23][emoji23][emoji23] Ben anca 100 yaparim heralde. Arkadasim parmagini kirdi orda, tendonu koptu, yine de dikkat Serkan Bey[emoji16]

Makinenin parmağı mı varmış, tendon ne onu bilmiyorum kablo kordon gibi bir şey herhalde.. :D Bana bişey olmaz

900 yaparsan makine kırılır bir daha yumruk atamazsın abi  :D  :D

Arkasından biri tutuyor ama her zaman birisi denk gelmiyor o zaman yavaş vuruyorum. :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...