İçeriğe Yönlendir

Pozantı Civarında Kimse Var Mı?

Emre Şimşek

Recommended Posts

Alternatif tıbba, modern tıbbın artık bizden bir şey gelmez dediği zaman başlanılması taraftarıyım. çevremde birçok kişi alternatif tıp ile sağlığına kavuştu.önce modern tıp. ancak siz zaten doktorlarla görüştünüz.denemekte fayda var diye düşünüyorum. geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Allah acil şifa versin, alternatif tıbbı denemekte fayda var, ancak çok iyi araştırmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Allah şifa versin Emre, benim ailem de adana da oturuyor. Bizimkilere sorup inşallah sana bilgi veririm. Ahmet KİRİŞ Abi de bilir oraları. Konuya davet etsen iyi olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Alternatif tıbbın doktorlardan daha iyi tedavi ettiği durumlara çok kez şahit oldum. Umarım amcamıza da faydası olur abim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Şu anda Serhan abimden haber bekliyorum. Tayyar beyi tanıyan bir arkadaşı varmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Allah acil şifalar versin Emre, umarım aradığın adam şifaya sebep olur.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Kardeşim gerçi telefonla da görüştük ama raporlar geldiğinde ona göre ilaç hazırlayıp Allahın izni ile düzeltiriz dedi. Siz raporları gönderin sonrasında yapacak bir şey olursa yine buralardayım hallederiz, bu arada arkadaşlarım Pozantı da da çok kişiyi tedavi etti sıkıntı yok dedi inşallah faydası olacaktır.

8db456379571ae2520c052d40806f56c.jpg

8c27b86d9f853316ba33c88d55a9e7f8.jpg

a5cf368e5dfe6bde1ad132fa5f3d7a83.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Serhan abim çok teşekkür ederim. Seninle konuştuktan sonra babamı aradım bahsettim ona da. Bu esnada annem de boş durmamış araştırmış Tayyar Bey gibi ilaç yapan bir kaç kişi daha bulmuş. Ankara'ya Çarşamba günü gidince bu konuyu ailemle görüşeceğiz bakalım. Kime gidelim hangisi iyi olur bizim için diye... İnşallah babamız şifayı bulacak. Allah hepinizden razı olsun...

Tayyar Bey'in verdiği numaradaki hanımefendi de olumlu şeyler söyledi. 4 yıl önce kocasına diyaliz makinesinden hepatit c bulaşmış. Tıpta tedavisi yok diyor. 6 ay kullandık kocamda hepatit c virüsü kalmadı diyor. Bu da umutlanmamda önemli bir etken oldu.. :good1:

Benden sonra ihtiyaç olur da bu başlığı okuyan olursa ona referans olmuş olalım. Pozantı'daki Tayyar Bey'e güvenilir. :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Rabb'im şifa versin inşaAllah her daim dualarımızdasınız. Tez Zaman'da amcamız sağlığına kavuşur inşaAllah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Serhan abim çok teşekkür ederim. Seninle konuştuktan sonra babamı aradım bahsettim ona da. Bu esnada annem de boş durmamış araştırmış Tayyar Bey gibi ilaç yapan bir kaç kişi daha bulmuş. Ankara'ya Çarşamba günü gidince bu konuyu ailemle görüşeceğiz bakalım. Kime gidelim hangisi iyi olur bizim için diye... İnşallah babamız şifayı bulacak. Allah hepinizden razı olsun...

Tayyar Bey'in verdiği numaradaki hanımefendi de olumlu şeyler söyledi. 4 yıl önce kocasına diyaliz makinesinden hepatit c bulaşmış. Tıpta tedavisi yok diyor. 6 ay kullandık kocamda hepatit c virüsü kalmadı diyor. Bu da umutlanmamda önemli bir etken oldu.. :good1:

Benden sonra ihtiyaç olur da bu başlığı okuyan olursa ona referans olmuş olalım. Pozantı'daki Tayyar Bey'e güvenilir. :good1:

İnşallah kardeşim, önce bir tahlil sonuçlarını görsün sonu iyi olacak Allahın izni ile. Teşekkürü gerektirecek bir şey yapmadık her zaman gittiğim yer faydamız olursa seviniriz kardeşim  :)​ 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Bitkisel karışımlar yaparak sıvı bir ilaç ortaya çıkıyor dedi. Buzdolabında saklıyorsunuz ılıtıp içiyorsunuz dedi. Günde 2 litre kadar tüketecek ve sık sık idrara çıkartacak içtikleri dedi. 25 gün sonra tekrar kan tahlili isteyeceğiz düzeldiğini göreceksin dedi...

Emre, kayınpederim de siroz ve Tarsusta, Tayyar beyin ilacını geçen yaz 8-10 gün kadar uyguladı. Akabinde günde 2,5 litre ilaç içilmez dedi ve çok fazla tuvalete götürüyor diye bıraktı. Ciddi anlamda önyargılı ve aksi bir adamdır. Sonrasında rutin ilaçlarına devam etti. Tayyar beyin ilacından sonra tahlil yaptırmadı, yani kıyas şansımız yok. Ancak; geçen hafta gittiğimde kendim şahit oldum. Adamın karnındaki şişlik kaybolmuş. Ciddi kilo kaybı vardı, şimdi ise yanakları dolmuş adeta can gelmiş. Tüm yakınları aynı şeyi düşünüyoruz acaba Tayyar Beyin ilacı mı işe yaradı.

Bir de kayınpederim kantaron yağını hiç eksik etmez nasıl kullanılması gerekiyorsa öyle kullanır.

Allah babana şifa versin.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Emre, kayınpederim de siroz ve Tarsusta, Tayyar beyin ilacını geçen yaz 8-10 gün kadar uyguladı. Akabinde günde 2,5 litre ilaç içilmez dedi ve çok fazla tuvalete götürüyor diye bıraktı. Ciddi anlamda önyargılı ve aksi bir adamdır. Sonrasında rutin ilaçlarına devam etti. Tayyar beyin ilacından sonra tahlil yaptırmadı, yani kıyas şansımız yok. Ancak; geçen hafta gittiğimde kendim şahit oldum. Adamın karnındaki şişlik kaybolmuş. Ciddi kilo kaybı vardı, şimdi ise yanakları dolmuş adeta can gelmiş. Tüm yakınları aynı şeyi düşünüyoruz acaba Tayyar Beyin ilacı mı işe yaradı.

Bir de kayınpederim kantaron yağını hiç eksik etmez nasıl kullanılması gerekiyorsa öyle kullanır.

Allah babana şifa versin.

Allah tüm hastalarımıza şifa versin Mükremin abi. Ben de bir denemesini istiyorum. İnşallah ona da iyi gelir.

Siz kalan ilacı döktünüz mü duruyor mu :)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Emre kardeşim, babana Allah şifalar versin. İnşallah faydası olur. Baba deyince diyecek bir şey bulamıyorum. Ben kaybedeli 3 yıl olacak yakında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Afşar

İnşallah babanız sağlığına kavuşur.

Beterin beteri var. Her daim şükretmek gerek.

Alternatif tıp doğru kişi ve doğru yöntemle faydalı lakin iyi araştırmak da fayda var.

Allah doğru kişilerle karşılaştırsın. 

Allah şifa versin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Allah tüm hastalarımıza şifa versin Mükremin abi. Ben de bir denemesini istiyorum. İnşallah ona da iyi gelir.

Siz kalan ilacı döktünüz mü duruyor mu :)

Kayınpeder dökmüş.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Babamın ilaç siparişini verdik. Pazartesi günü inşallah hazır olacak. Fakat 40 litre suyun Ankara'ya ulaştırılması problemimiz var. Bir şekilde otobüsün birine verilebilse Ankara'dan aldırtırım. Yardım edebilecek kimse var mı?

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Pozanti liyim ben ismini duydum tanıdıklardan kendisi hakkında bilgi alıp yazarım buraya

Emre bende haftada 3 4 gün gidiyorum Pozantıya yarında büyük ihtimalle gidecem, öğrenip dönerim sana olur mu? Ìnşallah faydası olur kardesim.

Pozantı Bana 75 km falan. Hiç adını duymadım bir soruşturayım bakalım...

Bir şeyler yapabilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman

Babamın ilaç siparişini verdik. Pazartesi günü inşallah hazır olacak. Fakat 40 litre suyun Ankara'ya ulaştırılması problemimiz var. Bir şekilde otobüsün birine verilebilse Ankara'dan aldırtırım. Yardım edebilecek kimse var mı?

Geçmis olsun,Allah şifa versin.

Ankara yolu uzerindeyse ve yarın hazir olabilirse kayınço her hafta pazar günü Ankaraya geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...