İçeriğe Yönlendir

Pozantı Civarında Kimse Var Mı?

Emre Şimşek

Recommended Posts

Emre Şimşek

Geçmis olsun,Allah şifa versin.

Ankara yolu uzerindeyse ve yarın hazir olabilirse kayınço her hafta pazar günü Ankaraya geliyor.

Adamla dükkanından alınacak diye anlaştık, ama yarın akşama ancak hazır olur demişti. Parasını da Pazartesi eft yapacağım nasıl olur bilmiyorum ama böyle bir durum olması çok iyi Abdurrahman abi, kardeşiniz kaç gibi çıkıyor yola?
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Simdi yada sabah ogrenir donerim ama rutinde 3 gibi cikiyor

Tamam abi Pozantı merkez yola yakın mı bilmiyorum, sabah haberleşelim yine.
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman

Tamam abi Pozantı merkez yola yakın mı bilmiyorum, sabah haberleşelim yine.

Kardesim kusura bakma kayinco istanbuldaymis.Normalde Adanada calisiyor pazar çarsamba arasi Ankarada olyordu.Yarışları varmis İstanbulda.Yardim etmek isterdim kusura bakma.
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Kardesim kusura bakma kayinco istanbuldaymis.Normalde Adanada calisiyor pazar çarsamba arasi Ankarada olyordu.Yarışları varmis İstanbulda.Yardim etmek isterdim kusura bakma.

Abicim iyi niyetiniz için yine teşekkür ederim, estağfirulah

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Emre ilacı hazırlayan arkadaşın dükkanı yola ve tesislere yakın kendisi bir otobüse verebilir görüş bir yardımcı olur diye düşünüyorum, olmazsa bakalım olur mu ?

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Emre ilacı hazırlayan arkadaşın dükkanı yola ve tesislere yakın kendisi bir otobüse verebilir görüş bir yardımcı olur diye düşünüyorum, olmazsa bakalım olur mu ?

Tamam Serhan abi. Ama biraz meşgul gibi konuştu. Sanırım Salı günü Antalya'ya gidecekmiş. İlacı alıp otobüs bekleyecek gibi gelmiyor bana, bir deneyeyim yine de abi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

...

Serhan abi bugün bir kaç görüşme yaptım. Yarın öğlen oradan geçen bir Ankara otobüsüne bilet alıyorum o bilet sayesinde otobüs Pozantı'daki dinlenme tesisine uğrayacak Tayyar Bey de ilacı otobüse bindirecek :)

Eğer yarın gönderemezse Salı günü askerlik arkadaşım oradan geçecekmiş. O alıp bir otobüse verecek inşallah.

Teşekkür ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bugün yine bu forumun büyüklüğünü anladım. Hüseyin Arık kardeşimiz Adana'dan Kayseri'ye gidiyormuş sağolsun geçerken aldı bidonları. Otobüse Kayseri'den verdi. Allah razı olsun.. Bu konu artık kilitlenebilir teşekkür ederim herkese.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Emre Şimşek

Konuya güncelleme yapayım. Babam bu ilacı 1 defa kullandı. Sonra devam etmedi. O nedenle etkisini tam ölçemedik. Lakin ilacın idrar söktürücü özelliği var. Bu iyi bir şey. Zira sirozda karın su topluyor. Bir özelliği de iştah açması. İyi mi kötü mü bilmiyorum..

Babam ilacı kullandığı dönemde çok bal pekmez yemiş. O nedenle şekeri azmış. Şeker de ggt değerini daha çok yükseltmişti. Biz ggt yükseldi diye ilacı bıraktık. Bana kalırsa erken dönemde fark edilen sirozda hastalığı durdurabiliyorsanız o şekilde dikkat ederek hasta rahat yaşayabilir. Ama malesef bu hastalık başladı mı kolay durmuyor. Öncelikle hastalığa neden olan şeyi ortadan kaldırmak gerekiyor. Kimi zaman da bu basit bir şekilde stres oluyor. Huylu huyundan hayatı söz konusu ise vazgeçmeli!

Babam için nakil dusunuyoruz. Yeni konu açacağım inşallah.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...