İçeriğe Yönlendir

Arkadaşlar Yorumlarınızı Alabilir Miyim Fusion İçin

Abdurrahman Tekin

Recommended Posts

Onur Doğan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-satilik-jeep-270409437/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

İlan daki araç için yardımcı olur musunuz? fiyat ve diğer yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Söylendiği gibi km orjinalse ve bakımları zamanında yapılmışsa 24-25 aralığı pazarlık yapılarak alınabilir ve uzun yıllar binilebilir bana kalırsa 

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin

form dada vardı Bir hocamızın yahu cillop gibi araçtı  :unsure2:

Abi malesef ki alacak olan abimizin kilometre takıntısı olduğu için söyleyemedim  :i-ih:

Yorum bağlantısı
Ali Gök

km si ve kendi güzel görünüyor. Bel altı boyalı kelimesi çok kritik bir kelime iyice baktırmak gerekir. Bakımlarınında ne şekilde yapıldığı belgelenebilir birşekilde ise fiyat makul görünüyor. alınabilir.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bence Ford un en tutulmayan modellerinden birisi de bu araçtır. Kısa sürede piyasadan da silindi..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

makyajsız kasa için yüksek geldi fiyatı 

Aynen.. Birde dediğim gibi makyajsız kasa kalmadı yollarda. Nereye gittiler bilmiyorum :)

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

bu fiyata bunu alırlarsa helal valla 2-3 verilip temiz 1.6 tdci alınabilir onu geçtim 1.5 yıl önce 2010 160 binde boyasız aracımızı 25.5 a sattık eğer illa bu aracı istiyorsa 24 teklif etsin mırım kırım yapar teklifim geçerli desin %95 geri dönecek size 

Yorum bağlantısı
Kenan Koç

İkinci el dizel kendinize almıyorsanız uzak durun sonra başınız ağrır.Araçta bel altı boya diyor illaki alacağız diyorsanız pazarlık edin.Lpg liye bakın derim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Muayyer, bel altı gibi kelimeler bana çok itici geliyor.. 

Muayyer demek.. Sen ne gördün o.. gerisine karışmam sorumluluk kabul etmem demek.. 

Bel altı boyalı işi muamma, neresi bel altı.. Ne olmuş da belden aşağı boyanmış.. 

Ben bu yorumdan şunu anlarım.. 

Biz bunu devirdik, sanayiden orjinal beyaz tavan bulup bu araca giydirdik. Sonra geri kalanını boyadık.. Ki, çok fazla görüyorum bu işlemin yapıldığı anları ve araçları. 

Tavan orjinal demek için aracın kesilmedik yeri kalmıyor. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

-araca günlük binildigi için km degişkenlik göstere bilir- bu ne demek yahu?

Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

2005 model böyle cimri bir motora sahip bir araç bence bu km de kalması imkansız. bende 2005 dizel fiesta vardı. 175.000 km de aldım. 183.000 km civarında sattım. orjinal km bu. ama ilandaki araç diri duruyor. sağlam bir ustaya baktırmak lazım

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ben bu tarz ilanlara ciddiye bile almıyorum. Km şaşırtacak kadar az, bel altı boyalı, muayyer. Fiyat bile düşse başka araca bakarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

mehmet hocanın fusionun bunu tavanından atlar

1,6 tdcı ve ilk sahibinde full bakımlı.. 

Döner bidaa atlar.. 

Ulen ne güzel alacaktım o arabayı..  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1,6 tdcı ve ilk sahibinde full bakımlı.. 

Döner bidaa atlar.. 

Ulen ne güzel alacaktım o arabayı..  :unsure2:

1 hafta önce sordum satmıcam dedi la

Yorum bağlantısı
Ali Gök

herkes aynı yerde takılıp kalmış benim gibi bel altı boyalı :D  ben daha çok bütün bakımları yapılmıştıra gülüyorum bir çoğuna sorsanız en son ne zaman yağ değişti düşünür :D

birde km 25 bin geri çekilmiştir vs diyenler var. neyle ölçtün dicem olmicak 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Abi malesef ki alacak olan abimizin kilometre takıntısı olduğu için söyleyemedim  :i-ih:

hmmm anladım kardeşim

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Mehmet hocanın aracı ile bunu yanyana koyunca ne demek istediğimizi anlardınız, kilometre takıntısı akıllıca değil, hocaya söyleyelim de km sini düşürsün.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...