İçeriğe Yönlendir

Arkadaşlar Yorumlarınızı Alabilir Miyim Fusion İçin

Abdurrahman Tekin

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

form dada vardı Bir hocamızın yahu cillop gibi araçtı  :unsure2:

1.6 dizel yeni kasa güzel renk ve fakat km yüksek. ama orijinal turbo orijinal debriyaj.

Bence Ford un en tutulmayan modellerinden birisi de bu araçtır. Kısa sürede piyasadan da silindi..

ADAC istatistiklerinde en az arıza veren araçtır. corolladan bile daha azdır arızası. içi ferahtır. arkaya 3 kişi rahat oturur. altı yüksektir. yakıtı düşüktür (1.6). kasa sağlamdır. yürüyeni sağlamdır. 300 bin km bir kez bile rot balans yapılmadı. amortisör değişmedi. hiçbir arıza yaşamadık 10 senede.

1,6 tdcı ve ilk sahibinde full bakımlı.. 

Döner bidaa atlar.. 

Ulen ne güzel alacaktım o arabayı..  :unsure2:

satarım satarım ama deli gibi de binmeye başladım. bugün çok hoşlandım. gebze osb civarı her türlü trafik cambazlığını yaptım.

bu arada bence araca bakılabilir bu ilandaki araca. yakından görünce uygun olabilir. km orijinal de olabilir. ama eski iç ile yeni iç arası dağlar kadar fark var onu belirteyim. 

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Emmi sana passatı satayım ben bu arabayı çok sevdim.  :unsure2:

bel altı boya lafı yaygınlaştı. ilan veren farkında olmadan da kullanmış olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi passata biniyor dedirmem. :)

Şaka bir yana ben senin fordu alacaktım ama ani bir kararla başka bir alana yönelmem gerekti.

Şu an belki benim fordu büyütebilirim ama ikinciyi alamam

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

hocam haklısın. şimdi size yepisyeni mondeo lazım o baya güzel. ya da belki kuga işine girersin.

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

1.6 dizel yeni kasa güzel renk ve fakat km yüksek. ama orijinal turbo orijinal debriyaj.

ADAC istatistiklerinde en az arıza veren araçtır. corolladan bile daha azdır arızası. içi ferahtır. arkaya 3 kişi rahat oturur. altı yüksektir. yakıtı düşüktür (1.6). kasa sağlamdır. yürüyeni sağlamdır. 300 bin km bir kez bile rot balans yapılmadı. amortisör değişmedi. hiçbir arıza yaşamadık 10 senede.

satarım satarım ama deli gibi de binmeye başladım. bugün çok hoşlandım. gebze osb civarı her türlü trafik cambazlığını yaptım.

bu arada bence araca bakılabilir bu ilandaki araca. yakından görünce uygun olabilir. km orijinal de olabilir. ama eski iç ile yeni iç arası dağlar kadar fark var onu belirteyim. 

bugün kozyatağında yeşil bi fujın gördüm,arkasında sakin kullan az yak yazıyodu,No name plakalıklı

kim bilir kimin :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

kış lastiği ihtiyacımız sona erdi fusion'u verebiliriz şu an aslında.

bugün kozyatağında yeşil bi fujın gördüm,arkasında sakin kullan az yak yazıyodu,No name plakalıklı

kim bilir kimin :tongue:

bugün oraya da gittim di mi :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bunlar bile bu araca çok sattıramamış işte.. Birde satış rakamlarını alsak ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bunlar bile bu araca çok sattıramamış işte.. Birde satış rakamlarını alsak ?

Bazı araçların kıymetini ancak kullanan bilir.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...