İçeriğe Yönlendir

Fctr Dergi - Yeniden...

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Serkan Toker

Hadi uğraşmayın diye yüklüyorum buraya. Birşey değil, kim olsa aynısını yapardı..07c8952aa05bb611c9ca9f81f926ef9d.jpg

38a8d6506a783e0c37bfca485e50432a.jpg

87665cecf7c2e0e477b05b9790ea57ca.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Sol fara noldu da hiç bir fotoğrafta kendisini göremiyoruz, tecrit mi uyguluyorsun yoksa 2006larda sol far yok mu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

Yüksek çözünürlüklü Mondeo fotoğrafı lazım :)

Yok mu kapak güzeli olmak isteyen?

MK 3 den resim gelmiş MK 4 dende bizimki olsun Zafer [emoji106] [emoji1]

c0bf63cc1032a218d14ca76ce80fa39a.jpg

c71ad13315532e15d61e5cf0804e8e46.jpg

3c498eda3b81cf1a0ff4a97947c6b27c.jpg

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Abi maaşallah :nazar:

Dergide Emmi'nin Mk3 tanıtımı olacak. Ona uygun olması için iyi bir MK3 bulabilirsek iyi olacak. Serkan abi koymuş ama o 2006...

:crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Abi maaşallah :nazar:

Dergide Emmi'nin Mk3 tanıtımı olacak. Ona uygun olması için iyi bir MK3 bulabilirsek iyi olacak. Serkan abi koymuş ama o 2006...

:crazy:

Eyvallah kardeşim, mondeo diyince :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Mondeo yerine, iyi bir Transit resmi koysak.

Çok mantıklı  :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Mondeo yerine, iyi bir Transit resmi koysak.

Abi senin doğum günün bugün olduğu için şöyle bir burç özelliklerine baktım da, transit çıkışına karşılık verip ateşle oynamak istemiyorum, ben de aslan burcuyum, malum aslan koç karşılaşması pek adaletli olmaz.. :D :D :p

Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Koç burcu erkeği kendine güvenen, hareketli ve enerjik yapısıyla toplum içinde fark edilir. Otoriterdir ve otorite kurmaktan keyif alır. Dik başlıdır ve hata yaptığında bunu kabul etmek istemez ve bencil davranışlar sergiler. 

Koç burcu erkeği özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür. Dostları ve arkadaşları için yapmayacağı şey yoktur. İnsanlara yardım etmeyi ve onların sorunlarını paylaşmayı sever. Cömerttir ve maddi anlamda da özgür olmayı sever. Kendi işini kurmak ve yürütmek onlar için çok daha caziptir.Başkalarından emir almaktan hoşlanmaz. 

Koç burcu erkeği incindiği zaman oldukça kırıcı olur ve sözünü sakınmaz. Tenkitçidir, sert bir dille eleştirebilir. Ev hayatına ve ailesine oldukça düşkündür, fakat dışarıdaki hayatını da fazlasıyla sever. Bu onun yerinde duramayan hareketli yapısından kaynaklanmaktadır. Daima kendini evinde huzurlu ve rahat hissetmek ister.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çok mantıklı  :D

Ateşle oynamaktan kastım işte tam da bu..:D

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi senin doğum günün bugün olduğu için şöyle bir burç özelliklerine baktım da, transit çıkışına karşılık verip ateşle oynamak istemiyorum, ben de aslan burcuyum, malum aslan koç karşılaşması pek adaletli olmaz.. :D :D[emoji14]

Koç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Koç burcu erkeği kendine güvenen, hareketli ve enerjik yapısıyla toplum içinde fark edilir. Otoriterdir ve otorite kurmaktan keyif alır. Dik başlıdır ve hata yaptığında bunu kabul etmek istemez ve bencil davranışlar sergiler.

Koç burcu erkeği özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür. Dostları ve arkadaşları için yapmayacağı şey yoktur. İnsanlara yardım etmeyi ve onların sorunlarını paylaşmayı sever. Cömerttir ve maddi anlamda da özgür olmayı sever. Kendi işini kurmak ve yürütmek onlar için çok daha caziptir.Başkalarından emir almaktan hoşlanmaz.

Koç burcu erkeği incindiği zaman oldukça kırıcı olur ve sözünü sakınmaz. Tenkitçidir, sert bir dille eleştirebilir. Ev hayatına ve ailesine oldukça düşkündür, fakat dışarıdaki hayatını da fazlasıyla sever. Bu onun yerinde duramayan hareketli yapısından kaynaklanmaktadır. Daima kendini evinde huzurlu ve rahat hissetmek ister.

Aman Sekanım sakın ha! Benim burcum aslan deyip de yanlış bir adım atma!. "Var mı abimle bana yan bakan" pozisyonunda görmeyelim seni.[emoji4] [emoji16]
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Beni anlatmış ya la

Ben de ya bu özellikler bana birini hatırlatıyor diyordum, sen miydin o yahu ? Seni özgür çocuk seni.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Zafer, Serkan abiye burç yorumları için dergide bi köşe mi açsak. :) Seviyor galiba bu işleri :bomb:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

motoron dergisi sahibi arkadaşım. soracak birşey var mıdır?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

motoron dergisi sahibi arkadaşım. soracak birşey var mıdır?

Tekerleğin icadına kadar gitmese de olur ama en başından itibaren "nasıl yapıyonuz ya" diye bi sorsana hocam :D Şu anda her detaya açım, açız.

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Şu anda her detaya açım, açız.

bu konuda da açlık çekiyorsun ya. şapka çıkarttım

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

evet napıyoruz?

Pek ilgilenen olmadı. Bana bize ait yüksek çözünürlüklu, büyük boyutlu ve orijinal haliyle, kendine has mondeo fotoğrafı lazım. Bize ait ve "araç fotoğrafı " olacak :) hadi bakim
Yorum bağlantısı
Misafir

Pek ilgilenen olmadı. Bana bize ait yüksek çözünürlüklu, büyük boyutlu ve orijinal haliyle, kendine has mondeo fotoğrafı lazım. Bize ait ve "araç fotoğrafı " olacak :) hadi bakim

Hmm, nevşeeere gidesim vardı şöyle Nisan ortasından sonra, gidip çekeyim[emoji14]
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hmm, nevşeeere gidesim vardı şöyle Nisan ortasından sonra, gidip çekeyim[emoji14]

Bana şimdi lazım. Erken git :D
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...