İçeriğe Yönlendir

Mitsubishi Asx Jant Değişimi

Korhan Şenörer

Recommended Posts

Erkam Elma

Mitsu göbekle tam olur iyi günlerde kullanın inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
Yusuf Esin

Güzel olmuş güle güle kullanın. Bende 2015 asx var. Intense donanım olmasina rağmen 17 inç jant mevcut. Aslında sitesinde baktığım zaman sadece 18 inç jantli araba resimleri var intense donanım da. Benim anlamadığım yıl ortasında neden jant değişimi yapma gereği duymuşlar. Bendeki jantlardan henüz sadece bir araçta daha gördüm. 2015 in ilk yarısı ithal edilenler ile ikinci yarısı ithal edilen araçlar sadece jant olarak değil donanimsal olarakta farkli. Intense benzinli deri koltuklu iken ikinci yarida far yikama ve kumaş koltukla ithal edilmiş birde mercekli zenon far ekstrasi var.

Başka ufak tefek farklılıklar da mevcut. Umarım ilerde parça falan ihtiyaç olduğun da sıkıntı yasamayiz.

Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Öncelikle hayırlı olsun.

Şu aracın otomatik olanını getiremediler bir türlü :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
Korhan Şenörer

Öncelikle hayırlı olsun.

Şu aracın otomatik olanını getiremediler bir türlü :)

Aynen abi, bir de otomatik olsa tadından yenmez.

Güzel olmuş güle güle kullanın. Bende 2015 asx var. Intense donanım olmasina rağmen 17 inç jant mevcut. Aslında sitesinde baktığım zaman sadece 18 inç jantli araba resimleri var intense donanım da. Benim anlamadığım yıl ortasında neden jant değişimi yapma gereği duymuşlar. Bendeki jantlardan henüz sadece bir araçta daha gördüm. 2015 in ilk yarısı ithal edilenler ile ikinci yarısı ithal edilen araçlar sadece jant olarak değil donanimsal olarakta farkli. Intense benzinli deri koltuklu iken ikinci yarida far yikama ve kumaş koltukla ithal edilmiş birde mercekli zenon far ekstrasi var.

Başka ufak tefek farklılıklar da mevcut. Umarım ilerde parça falan ihtiyaç olduğun da sıkıntı yasamayiz.

2011 modellerde de farklı farklı araçlar var. Mesela kiminde stepne yok, kiminde usb girişi var. Bende stepne var, usb yok. :)
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Korhan Şenörer
(düzenlendi)

o7WPgb.jpg

ZdBgDG.jpg

Nihayet jant göbeklerini değiştirebildim.

tarihinde Korhan Şenörer tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...