İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

Misafir

Ben şuan bu konuya yazıyorum..  ;)

Harran'ın bir köyünde öğretmenim, anadilleri Arapça bense İngilizce öğretmeye çalışıyorum, Suriye/Tel Abyad'a 4 km, şu an ne mi yapıyorum, hergün olduğu gibi gine elektrik kesik zaten günde en az 10 saat kesik, telefon hattı olmadığı için internetimiz de yok mobil veriyle idare ediyoruz, su çektiğimiz bir kuyumuz var fakat şehre gidecek yolumuz neredeyse yok. Okuldan arta kalan zamanlarda forumda yeni bir başlık açılsın da okuyum diye bekliyorum, ve 7 aylık oğlumun fotoğrafına bakıyorum o da annesiyle, Şırnak / İdil'de eşim orada öğrtmen, yani yaşamaya çalışıyoruz, hayallerimiz de olmasa ölü sayılırız abilerim kardeşlerim, durum bundan ibaret...

Allah yardımcınız olsun hocam. Kolaylıklar ve sabırlar dilerim bu durumdaki tüm görevlilerimize..  :flowers:

Yorum bağlantısı
Misafir

Ceviz  ne marka:))

boş ders

Otelde kahvaltı salonundan aşırdım abi :) Ama mükemmel oluyor nerden alıyorlar ise :)

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Sınıftayım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Uykumun açılmasını bekliyorum, bir yandan mailler bir yandan bugün yapacağım işler.. Her zaman açık olan forum..Takılıyoruz işte..

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Bu konuda git gide "amma yedik bea, nasıl yedik ama, epey yedik, çok yedik çook" muhabbetine sarıyor, fark ettiniz mi?  :blush:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Hafta içi her gün olduğu gibi yine çalışıyoruz.

Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun

Ben şuan bu konuya yazıyorum..  ;)

Allah yardımcınız olsun hocam. Kolaylıklar ve sabırlar dilerim bu durumdaki tüm görevlilerimize..  :flowers:

Amin abi çok sağol.
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Kahvaltı yapıyorum [emoji5]

Cır cır olursun.

Bunun faydasını gördün mü abi ?

Ne zamandır kullanıyorsun ?

1 ay kullanıyorum 1 ay kullanmıyorum, faydası var mı... Var enerjik hissediyorum, yorgunluk hissi yok ve nezle grip vs hiç olmuyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

An itibarıyla 1770 m.lik boyu olan barajın kretine  1416 adet 80 kg. lık 120cm. boyunda 2.5m. arayla beton babaları gömüyor elemenlar, bende ölçüleri verdim ve buz kestim, fena soğuk, rüzgarda var, donduum :)

şu tarz baraja ahanda bunları dikme işi

kanak-(4).jpg?sfvrsn=0

babalar

kanak-bogazi-barajinin-doluluk-orani-yuz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

An itibarıyla 1770 m.lik boyu olan barajın kretine  1416 adet 80 kg. lık 120cm. boyunda 2.5m. arayla beton babaları gömüyor elemenlar, bende ölçüleri verdim ve buz kestim, fena soğuk, rüzgarda var, donduum :)

şu tarz baraja ahanda bunları dikme işi

babalar

Babaların arasında bi matrix gördüm sanki :D :D :D

Cır cır olursun.

Yok abi birşey olmaz :) Alıştı bünye artık 

konu aynı değil bence Ersen abi.  Ama sizinkide ilginç bi konu olmuş  :good1:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Ders arasındayım, öğle arasına ders mi konur? Yine yemek yiyemeceğim . :)

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

An itabıyla; malum siteden q5 orjinal port bagaj atkısı almıştım,onu cmax ın tavavına montaj için aparatıyla ugraşıyorum, zaten kendi orjinal malzemesinden sökme kesme delme işlemi ile,hiç sanayiye gitmedern ,4 montaj ayagından bir tanesi bitti şimdi...bakalım..

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ahanda şimdi iş başı yaptım oğlumu aşıya götürdüm de  :biggrin:  :fiuw:  :nazar:

clash of clans da intikamımı alıyorum huhaaaaaaaaaaaaaa  :D  :D

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Şuan yine bu konuya yazıyorum.. Diğer herkeş gibi.  ;)

Inception gibi olmuş  :D

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...