İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Yine yaktım birşeyleri...

Şaşırdık mı.... Yooo :sandalye:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Ofisin balkon kapısı gıcırdıyordu ne zamandır onu söktük menteşelere WD40 sıktık bekliyoruz  :biggrin:

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Harran'ın bir köyünde öğretmenim, anadilleri Arapça bense İngilizce öğretmeye çalışıyorum, Suriye/Tel Abyad'a 4 km, şu an ne mi yapıyorum, hergün olduğu gibi gine elektrik kesik zaten günde en az 10 saat kesik, telefon hattı olmadığı için internetimiz de yok mobil veriyle idare ediyoruz, su çektiğimiz bir kuyumuz var fakat şehre gidecek yolumuz neredeyse yok. Okuldan arta kalan zamanlarda forumda yeni bir başlık açılsın da okuyum diye bekliyorum, ve 7 aylık oğlumun fotoğrafına bakıyorum o da annesiyle, Şırnak / İdil'de eşim orada öğrtmen, yani yaşamaya çalışıyoruz, hayallerimiz de olmasa ölü sayılırız abilerim kardeşlerim, durum bundan ibaret...

Değerli meslektaşım biraz daha iyi şartlarda yatılı bir okulda doğu görevi yapmış birisi olarak Allah yardımcınız olsun diyorum. Batının en güzel okullarında çalışıp hala bıdı bıdı yapan öğretmenleri düşündüğümde mutlaka herkesin bir doğu görevi yapması gerektiğini söylüyorum. Doğuda göreviniz bittiğinde batıdaki bir şehire gelirseniz malesef o şehrin de en kötü okullarından şehire giriş yapacaksınız. En yakında zamanda ailenizle aynı şehirde buluşmanızı diliyorum.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Muhammed meslektaşıma cevap yazmaktan an itibariyle ne yazacağımı unutmuşum :) Raporluyum bu ara evdeyim, zaman geçmiyor. Fırsattan istifade bol bol kitap okuyorum. Haberlere bakıyorum inanılmaz can sıkıcı. Hiç olmadığı kadar fctr'yi takip ediyorum. Bu arada mesajlardaki "Düzenle" butonu neden çok kısa bir süre aktif kalıyor onu merak ediyorum. Bir iki imla hatası düzeltirdik belki :)

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Muhammed meslektaşıma cevap yazmaktan an itibariyle ne yazacağımı unutmuşum :) Raporluyum bu ara evdeyim, zaman geçmiyor. Fırsattan istifade bol bol kitap okuyorum. Haberlere bakıyorum inanılmaz can sıkıcı. Hiç olmadığı kadar fctr'yi takip ediyorum. Bu arada mesajlardaki "Düzenle" butonu neden çok kısa bir süre aktif kalıyor onu merak ediyorum. Bir iki imla hatası düzeltirdik belki :)

Aynı konuyu merak ediyorum şuan

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

İlk mesajımda düzenle butonu hemen gitmişti. İkinci mesajımda bana inat hala aktif bekliyor :/
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

İlk mesajımda düzenle butonu hemen gitmişti. İkinci mesajımda bana inat hala aktif bekliyor :/

Daha önceden yaşadığımız tecrübelerden dolayı mesaj düzenleme kısmını kısa süreli aktif ediyoruz. Örneğin yapılan hakaretin sonradan silinmesi gibi..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

6 dakika  :blush:

Sonrası için kulüp üyesi olmak gerek.. Kulüp üyesi olmak için 1000 mesaj ve toplantıya katılmak gerek.. :)

Çok katı gördüm kendimi.. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Sonrası için kulüp üyesi olmak gerek.. Kulüp üyesi olmak için 1000 mesaj ve toplantıya katılmak gerek.. :)

arkadaş biz senden haber bekliyoz sen forumlarda geziyon :biggrin:

lacivertmiş,pöh  :tongue:  

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

an itibariyle aydınlandım :) teşekkürler
Yorum bağlantısı
Akın Akman

Daha önceden yaşadığımız tecrübelerden dolayı mesaj düzenleme kısmını kısa süreli aktif ediyoruz. Örneğin yapılan hakaretin sonradan silinmesi gibi..

Mantıklı bir gerekçesi varmış demek ki. Teşekkürler bilgilendirme için.

Şunun şurasında 900 mesaj kalmış  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

arkadaş biz senden haber bekliyoz sen forumlarda geziyon :biggrin:

lacivertmiş,pöh  :tongue:

İşimizi de yaparız.. Geyiğimizi de :p

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Trt müzik de hey gidi günler programını izleyip yaşımın farkına varıyorum. Durum vahim [emoji16]

Yorum bağlantısı
Guest Misafir
(düzenlendi)

c5e0ee3066f7847feb41af0c0c70e949.jpg

Sıkışmış yolda inatla geri gitmeyen surucuye kiziyorum [emoji35]

tarihinde E. Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Mantıklı bir gerekçesi varmış demek ki. Teşekkürler bilgilendirme için.

Şunun şurasında 900 mesaj kalmış  :D

Artı büyük toplantılar  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Akın Akman

Artı büyük toplantılar :fiuw:

Mangal varsa gelirim

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ne yesek diye bakınıyoruz iş yerinde yahuuu  :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Anadolu yakasina-eve gitmek icin eminonunden deniz motoruna bindim,hareket etmesini bekliyorum

Yorum bağlantısı
Misafir

Balık ve deniz mahsulleri yiyorum

Begendili deniz mahsulleri

b0ebadf8042179193c2162197a280798.jpg

Kalamar

1482c08f2b86e1210a4210ff1e1f57bc.jpg

Güveç levrek kavurma [emoji41]

55ff9caf4d3a949844685393d96b02d1.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...