İçeriğe Yönlendir

Hızlı Geçtim

İlkay Gürler

Recommended Posts

Misafir

Malatya da yok sen gel elazığa gider orda yeriz.

(Napakidareedeceyukaluşacayuktikkatliolacayukyorumlarasinirlenmiyeceyukkimseyidövmüyeceyükadamsmilesi)[emoji6]

Olur abi hatta birde Elazığ in bir maklube si vardı ondan da yeriz [emoji106] (adamsinabieyvallahdogrudedinsmilesi)

Ne oluyor burada :police:

Elazığ a gidiyoz gelin mi [emoji1]
Yorum bağlantısı
Misafir

Olur abi hatta birde Elazığ in bir maklube si vardı ondan da yeriz [emoji106] (adamsinabieyvallahdogrudedinsmilesi)

Elazığ a gidiyoz gelin mi [emoji1]

Gidersem +10 kilo almadan dönemem  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bilgilendirmen için teşekkür ederim, o halde herhangi bir sorun olabilir mi, ölü hayvan üzerinden geçtim tamponda sıkıntı yok altına sürtmedi fakat dediğim gibi sol yay, sağ yaya göre biraz daha aşağıda lastik hizasına daha yakın gibi fakat araca önden bakınca bir sıkıntı yok, lastikle çamurluk arasındaki boşluk ta her iki taraf tada hemen hemen aynı.

Herhangi bir sorun olduğunu sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Misafir

Lastik patlamadıktan sonra, küçük bir ihtimal ok gibi amortisöre saplanarak içindeki yağın dışarı akması kalıyor. Eğer amortisörlerde kaçak yoksa birşey olmamıştır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Aracın üzerindeki et kokusuna veya et parçalarına gelen diğer hayvanlar kedi falan aracın sağına soluna motor kısmına girebilir. Aracı çalıştırmadan önce kontrol etmenizde fayda var. Başımıza gelmişti oradan biliyorum. 

Yorum bağlantısı
Misafir

He ne oldu Erölcuğum [emoji23]

heç.

profil resmini değiştir baktıkça kendimi kötü hissediyorum:)

Yorum bağlantısı
Misafir

heç.

profil resmini değiştir baktıkça kendimi kötü hissediyorum:)

Sen git bir kahve iç [emoji41]

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Sen git bir kahve iç [emoji41]

iyiki bi belediyenin fincanını verdin kahve kahve diye ne başımıza kakıyon :shok:

(Gülme:) )

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

iyiki bi belediyenin fincanını verdin kahve kahve diye ne başımıza kakıyon :shok:

(Gülme:) )

Oda kurada çıktıydı [emoji23]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...