İçeriğe Yönlendir

Punto 1.3 Multijet

Devrim Kara

Recommended Posts

Devrim Kara

arkadaşlar malum mondimi sattım şimdi bir çok özelliği ile 2006-2008 model arası punto düşünüyorum bilgisi ve 24.000 lira civarı önerebileceğiniz bir arac varmıdır

Yorum bağlantısı
Yasir Baş
(düzenlendi)

Arada yarım Punto I parası daha var Yasir.. Evren abi 38 bine sattı, Devrim Bey 24 bine arıyor..  ;)

Kerem Abi, doğru kesinlikle ama insan temiz araba gördüğü zaman şartları zorlayabiliyor bazen. 2011 yılında bizde 25.000 TL ye Coralla bakıyorduk babama en son 37.500'e imkan kredi derken 2010 15.000'de Coralla aldık.

Bu bakış açısı ile yazdım..Belki arabayı beğenir Devrim bey bir şartları zorlamak isteyebilirdi diye..  :flowers:

tarihinde Yasir Baş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Kerem Abi, doğru kesinlikle ama insan temiz araba gördüğü zaman şartları zorlayabiliyor bazen. 2011 yılında bizde 25.000 TL ye Coralla bakıyorduk babama en son 37.500'e imkan kredi derken 2010 15.000'de Coralla aldık.

Bu bakış açısı ile yazdım..Belki arabayı beğenir Devrim bey bir şartları zorlamak isteyebilirdi diye..  :flowers:

Orası öyle. BEnde gittim 25.000 bütçe ile 40.000 e Clio aldım misal..  :fiuw:  :D

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Hayırlısı olsun bir punto kullanıcısı olarak güzel seçim olduğunu düşünüyorum yaklaşık 2 senedir kullanıyorum ve çok memnunum. 2008 ve sonrasına bakmanızı tavsiye ederim daha önce ki modellerinde city mod arızası ile karşılaşılmakta 2008 den sonra problem çözüldü diye araştırmıştım. aracımı aldıktan sonra ki tecrübelerimi paylaşmıştım http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/266144-fiat-grande-punto-deneyimler/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erdoğan

Bir sene kadar 2006 punto kullandım.Kendi segmenti araçlarına göre artısı iç mekan ferahlığı ve yedek parçasının ucuz olması.Şu anda 2007 Fiesta kullanıyorum k arşılaştırma yapınca Punto dan çok üstün bence.O fiyata Fiesta düşünün derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Kurtulan

Fiatın hoşuma giden tek arabası. Sportif ve az yakıtlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Akbas

Bende 2010 -2011 punto almaya hevesleniyorum ancak çevremdekiler fiat alınacak arabamı diyip duruyolar canımı sıkıyolar  :(  binenler memnun adam ömründe fiata binmemş iyi araba degil diyor 

Yorum bağlantısı
Misafir

Bende 2010 -2011 punto almaya hevesleniyorum ancak çevremdekiler fiat alınacak arabamı diyip duruyolar canımı sıkıyolar :( binenler memnun adam ömründe fiata binmemş iyi araba degil diyor

O yuzden fiyati uygun aldim:) 2 sene kullandim. En ufak sorun yaratmadi. Cok az yakti ve 25.000km ustune koydugu halde 10 gunde satildi. Piyasanin artisina paralel olarak da fiyati dusmedi. Reel olarak bakimlarini dustugumde belki kar bile ettirmistir.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...