İçeriğe Yönlendir

Ağva'da Mekan Tavsiyesi

Misafir

Recommended Posts

Selamlar,

Kaliteli ve güzel bir mekanda, bol çeşitli ve uygun fiyatlı (kişi başı 15-30 Tl arası) kahvaltı edebileceğimiz bir yer tavsiyesi istiyorum.  :flowers:

Yardımlarınıza,

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Abi nerden gideceksin bilmiyorum ama geçen hafta sonu sami demirpaz ile bizde şile ağva taraflarında kahvaltı yapalım dedik köprünün üzerinden dakika ölçtük ağva 2 saat manşukiye sakarya 1 saat 20 dakika yazınca sakaryaya gittik :) 

şimdiden afiyet olsun

Yorum bağlantısı

Abi nerden gideceksin bilmiyorum ama geçen hafta sonu sami demirpaz ile bizde şile ağva taraflarında kahvaltı yapalım dedik köprünün üzerinden dakika ölçtük ağva 2 saat manşukiye sakarya 1 saat 20 dakika yazınca sakaryaya gittik :)

şimdiden afiyet olsun

Valla Çorlu dan çıkıp direkt Ağva ya gideceğim Ali. Farklı yerlere sapmak, girmek, gezmek istemiyorum. O sebeple Ağva içinde bir mekan bakıyorum. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

İstanbul gibi yerde, kişi başı 15 tl ye bimden litrelik kola, plastik bardak ve püsküüt alarak kahvaltı yapabilirisin. :biggrin:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

İstanbul gibi yerde, kişi başı 15 tl ye bimden litrelik kola, plastik bardak ve püsküüt alarak kahvaltı yapabilirisin. :biggrin:

Sende Beypazarı Öğretmen evinde kalabilirsin abi. Yada belediyenin misafirhanesinde.  ;)  :p

http://www.firsat.me/Firsatlar/Agva_Kahvalti/ 

abi fırsatlardan da bir bak fiyatı bayağı aşağı çekebiliyor mekanlar hakkındada resim vs detaylı var .

İşte 1 haftadır oralardan bakıyorum Ali de, kafam çok karıştı. Resimler ve menü içeriği hepsinde aynı neredeyse. 15 Tl olan yer de var, 50 Tl olan yerde. Hani bilen, giden, tavsiye eden olursa daha makbule geçer. Olmazsa cuma gününe kadar oralardan alacağım artık bir fırsat.  :)

Yorum bağlantısı

Kahvaltınızı şile yolu üzerinde veya şilede yapabilirsiniz, öğle yemeğide ağvada olur ;)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Ağva merkezde pek yok ama şile sahilde güzel yerler var . Ortalama 30 tl'ye deniz manzarasında kahvaltı yapılabilir . Sonrasında'da ağvaya devam edilir . Ağvaya 3-5 km kala yol çalışması var . 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

sen hele bir git en güzel yeri bul sonra ki haftaya ben giderim artık 

hahahaha seni kurban seçtim :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Kalmalı gidiyorum Tolgahan. Ets den aldım oteli. 1 gece. Kafa dinlemek, değişiklik yapmak için. En kötü burada yaparım kahvaltıyı da. 

http://www.etstur.com/Ipek-Koza-Motel

Kardeşim, kaldığın yer konusunda gidip geldikten sonra memnuniyetini benimle de paylaşırmısın?

Yakın zamanda düşündüğüm bir yer olmakla birlikte, hiç gitmediğim bir olduğu için nasıldır bilmiyorum. 

Hangi tarihleri düşünüyorsun?

Yorum bağlantısı

Kardeşim, kaldığın yer konusunda gidip geldikten sonra memnuniyetini benimle de paylaşırmısın?

Yakın zamanda düşündüğüm bir yer olmakla birlikte, hiç gitmediğim bir olduğu için nasıldır bilmiyorum. 

Hangi tarihleri düşünüyorsun?

Ok. 17-18 Nisan. 

fiyat ne kadar kaç gün kalacaksın 

1 gece. Pazar günü giriş, pazartesi çıkış. 230 Tl sanırım.

Yorum bağlantısı
Guest Yunus Gökhan Ay
(düzenlendi)

şimdiden afiyet olsun

İstanbul üsküdar ağva arası tam 1 saat sürüyor 3 tane güzergah var sahil yolu orman yolu ve aradan giden yol.

Şileden sonra aradaki yol asfalt ve çok çok düzgün :)

Yolun üzerinde saklıgöl var tavsiye ederim. :)

tarihinde Yunus Gökhan Ay tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

İstanbul üsküdar ağva arası tam 1 saat sürüyor 3 tane güzergah var sahil yolu orman yolu ve aradan giden yol.

Sonbaharda yapraklar dökülünce orman yolundan gitmek lazım.

Yorum bağlantısı

Selamlar,

Kaliteli ve güzel bir mekanda, bol çeşitli ve uygun fiyatlı (kişi başı 15-30 Tl arası) kahvaltı edebileceğimiz bir yer tavsiyesi istiyorum.  :flowers:

Yardımlarınıza,

Yoros a git, boğaz manzarasında Yoros restorant var orda güzel serpme kahvaltını yap, ardından istersen ağva tarafına geç, alabalık ye ;)

Yorum bağlantısı
Ali Gök

anlık trafik durumuna göre ölçünce malesef 1 saat değildi :)

Yorum bağlantısı
Guest Yunus Gökhan Ay

Sonbaharda yapraklar dökülünce orman yolundan gitmek lazım.

Orman yolundan gidilecekse arka koltukta kimse oturmamalı bence ciddi virajlı bir yoldur kendileri :)

anlık trafik durumuna göre ölçünce malesef 1 saat değildi :)

İstanbulda trafik var ise birşey diyemem Ağvadaki yazlığa üsküdardan genelde sabah 7 de çıktığımız için bom boş oluyor yollar :)

Yorum bağlantısı

Vay arkadaş, beni aldatıyorsun demekki :angry: , Hobit travel kim yahu  :D

Aldatmak yok ya.. Öylesine, aniden verilmiş bir karardı. Alel acele oldu biraz. Yoksa bilirsin sana danışmadan adım atmam.  ;) Hobit travel ne ya? Nerde gördün?  :unsure2: Gondor a geçen sene gitmiştim ama..  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Aldatmak yok ya.. Öylesine, aniden verilmiş bir karardı. Alel acele oldu biraz. Yoksa bilirsin sana danışmadan adım atmam.  ;) Hobit travel ne ya? Nerde gördün?  :unsure2: Gondor a geçen sene gitmiştim ama..  :fiuw:

One night stand tur acentası.

Yorum bağlantısı

Ben görürüm biliyorsun, yakışıklımızı kime sattınız

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...