İçeriğe Yönlendir

İlaç Arıyorum

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

2 gün üst üste yaşadığım ve kalp krizi şüphesi ile hastanede yapılan testler sonucunda kalbimde bir problem olmadığı öğrendim ve göğüs ağrılarımın sebebinin göğüs kemiğimin etrafında çok fazla iltihap olmasından kaynaklandığı anlaşıldı ve doktorumda " ENDOL 25 MG" tablet kullanmamı söyledi fakat bu ilaç 2 aydır üretilmiyormuş birçok eczanede yok, dün tesadüfen bir eczanede 2 kutu bulduk fakat daha fazlası gerekli, eczacı olanlardan yardımcı olabilecek olanlar var ise minnettar olurum. 

Aradığım ilaç ENDOL 25mg kapsül

Teşekkür ederim.

Şimdilik ihtiyaç kalmadı..

tarihinde Ersen Tapan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Doğuş öncelikli geçmiş olsun.Burada tanıdık tüm eczacılar bugün sorarım ve sonucunda sana yazarim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Doğuş öncelikli geçmiş olsun.Burada tanıdık tüm eczacılar bugün sorarım ve sonucunda sana yazarim

Teşekkür ederim abi sağolasın 

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Çok geçmiş olsun kardeşim.Rabbim acil şifalar versin.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Geçmiş olsun Doğuş.Kıyı köşe eczanelere bak ;) 

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Geçmiş olsun abi, büyükşehirlere nazaran burda da olacağını sanmıyorum ama sorarım girdiğim eczanelere..

Yorum bağlantısı
Bekir Afşar

Doğuş Bey çok geçmiş olsun.

En kısa zamanda iyileşirsiniz inşallah.

Tıp doktoru değilim ama o ilaç yoksa muadili ilaç illaki vardır diye tahmin ediyorum.

Güncel ilaçlara hakim bir doktora da muayene olsanız bence faydalı olur.

Rabbim şifa versin..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

2 gün üst üste yaşadığım ve kalp krizi şüphesi ile hastanede yapılan testler sonucunda kalbimde bir problem olmadığı öğrendim ve göğüs ağrılarımın sebebinin göğüs kemiğimin etrafında çok fazla iltihap olmasından kaynaklandığı anlaşıldı ve doktorumda " ENDOL 25 MG" tablet kullanmamı söyledi fakat bu ilaç 2 aydır üretilmiyormuş birçok eczanede yok, dün tesadüfen bir eczanede 2 kutu bulduk fakat daha fazlası gerekli, eczacı olanlardan yardımcı olabilecek olanlar var ise minnettar olurum. 

Aradığım ilaç ENDOL 25mg kapsül

Teşekkür ederim.

Doğuş kaç kutu lazım ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Geçmiş olsun..Bende Bursa'daki tanıdık bir eczacı var ona sorayım..

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Acil şifalar abi çok geçmiş olsun..Sefa abi, Ersen abi görünce yardımcı olacaktır. İnşallah tez zamanda bulunur 

edit : yazmış Ersen abi zaten :) 

tarihinde Ozan Altundal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun tekrardan Doğuş. 4 bir yana haber saldım, dönüş bekliyorum.  :) Acil şifalar kardeşim.  :flowers:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

6 kutuyu aldım şimdilik ihtiyaç karşılandı.

• Beğen 14
Yorum bağlantısı

Herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim hızır gibi yetiştiniz valla :) , Murat Ersel abi 6 kutu bulmuş ondan alacağım akşama şimdilik yeter sanıyorum ama ilerde ihtiyacım olabilir bilemiyorum göğsümdeki iltihabın dağılıp dağılmayacağına bağlı.

6 kutuyu aldım şimdilik ihtiyaç karşılandı.

Abi tekrar teşekkür ederim zahmet verdim varol  :)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Doğuş kaç kutu lazım ?

Abi doktorum bu ilacı kullanma süresi vermedi, ben uzun zamandır romatizma için diclomec SR100 kullanıyorum ancak göğüs kemiğimde fazla miktarda iltihap oluşunca demek ki diclomec görevini yapmıyor dedi ve endole geçti belkide bundan sonra sürekli endol kullanacağım tabi ilerde bu ilacı bulamazsam belki onun yerine başka ilac verecek. Bende de 2 kutu var Murat abinin buldukları ile beraber 8 kutu etti, şuan 50 günlük ilacım var.

Abi şimdilik yeter sanıyorum duruma göre yardımını rica ederim ilerde çok sağol

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Gögüs iltihabının sebebi neymiş acaba ilginç geldi bana

Allah düşmanımın başına vermesin dediğim ve 14 yaşımdan beri ömrümü tüketen "ankilozan spondilit" denen romatizmanın en beter türü Mert 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Acil şifalar abi. bende bakıyorum Eczacı arkadaşlara soruyorum. Birde kaç kutu lazım ?

Sağolasın Samet valla bir kutu sınırım yok ilac üretimden kalkmış ama şimdilik yeter sanırım

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Sağolasın Samet valla bir kutu sınırım yok ilac üretimden kalkmış bulabildiklerimi alacağım

Bunun esdegeri falan yokmu acaba eczacı abilerimiz biliyordur herhalde
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...