İçeriğe Yönlendir

İlaç Arıyorum

Misafir

Recommended Posts

İlaca bende ulaştım Doğuş. 4 Tl imiş. 10 kutu varmış. İhtiyaç halinde alırız kardeşim, aklında olsun. 

Çok sağol kardeşim ihtiyaç durumuna göre haber ederim sana  :flowers:

tekrar geçmiş olsun doğuş. yardımcı olanlardan allah razı olsun.ilacın kısa sürede bulunması sevindirici. doktor üretilmeyen ilacı neden yazdı ki acaba, muadilini yazsaymış...

İlaçtaki sıkıntı yeni olmuş abi o nedenle haberi olmayabilir, yoksa yazmazdı zaten, az önce görüştüm bulamazsan şu ilacı kullanırsın dedi ama bulduysan bu ilaç daha iyi onu kullan dedi, birebir muadili yok çünkü.

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Doğuş Bey çok geçmiş olsun.

En kısa zamanda iyileşirsiniz inşallah.

Tıp doktoru değilim ama o ilaç yoksa muadili ilaç illaki vardır diye tahmin ediyorum.

Güncel ilaçlara hakim bir doktora da muayene olsanız bence faydalı olur.

Rabbim şifa versin..

Bu ilacın muadili yok.

Doğuş kardeşim ilaç yada sağlıkla ilgili bir sıkıntı olursa haberimiz olsun yeter ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu ilacın muadili yok.

Doğuş kardeşim ilaç yada sağlıkla ilgili bir sıkıntı olursa haberimiz olsun yeter ;)

Tamam abi teşekkür ederim valla herkes zaten dört bir yana haber salıp hallettiler seviyorum sizleri  :flowers:

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Geçmiş olsun, umarım tedavilerinin karşılığını görürüsün.

Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Geçmiş olsun Doğuş Bey. İnşallah en kısa sürede ilaçlar en iyi şekilde etkisini gösterir.

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Geçmiş olsun. Endosetin 25 mg belki muadili olabilir yine de eczacı arkadaş l ar bu konuda daha çok yardımcı olacaktır. Olmadı yurt dışından getirtilebilir.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Tüm mesajlar okunmadığı için atlanabiliyor. İlk mesaja şu an ihtiyaç kalmadığına dair not düştüm Doğuş.

Yorum bağlantısı

Tüm mesajlar okunmadığı için atlanabiliyor. İlk mesaja şu an ihtiyaç kalmadığına dair not düştüm Doğuş.

Tamamdır abi teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı

Dogus gecmis olsun. Bilinmeyen bir rahatsizlik olmamasi iyi tarafi. Umarim romatizmal sikayetlerde acolen sonbulur.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Murat Ersel abiden ilaçları aldım tekrar teşekkür ederim Murat abi

Kardeşim ne demek lafı bile olmaz. Yeterki elimizden gelsin. Faydam olduysa ne Mutlu bana. 

Yorum bağlantısı

Herkese teşekkür ederim tekrar

Dogus gecmis olsun. Bilinmeyen bir rahatsizlik olmamasi iyi tarafi. Umarim romatizmal sikayetlerde acolen sonbulur.

Saygilarimla.

Sagol abi ama malesef tam olarak tedavisi henüz bulunamadi, ilaçlar ile hastalığı baskılıyoruz sadece.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...