İçeriğe Yönlendir

Solmus Plastik Aksamlar

Alpay Sumer

Recommended Posts

Alpay Sumer

Gunesten solmaya baslamis matlasmis plastik tampon ayna vb. Alanlarda nasil bir iyilestirme yapabiliriz?? İsitma yontemi plastigin direncini azalttigi soyleniyor dogrulugu varmidir ustadlar ??

Yorum bağlantısı

Gunesten solmaya baslamis matlasmis plastik tampon ayna vb. Alanlarda nasil bir iyilestirme yapabiliriz?? İsitma yontemi plastigin direncini azalttigi soyleniyor dogrulugu varmidir ustadlar ??

Buğra Höngül arkadaşımız plastik yenileme ürünü ile solan siyah plastik aksamı gayet güzel bir hale getirmişti. Sanırım Çin den almıştı ürünü. Bulursam yada Buğra görürse yazacaktır.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Autogylm plastic conditioner,

Atas fasco,

Meguiars trim detailer,

Chemical guys new look trim jel, gibi ürünleri kullanabilirsiniz,

detailingdükkanı, erdem boya, garajvs, detailbox gibi sitelerden diğer markalara da bakabilirsiniz.

http://www.gtechniq.com/products/auto/perfect/exterior/paint/c4-permanent-trim-restorer

Ben bunu kullanmıştım bir kaç aracımda oldukça etkili olduğunu söyleyebilirim ancak etkisi ortalama 6 ay kadar sürüyor. 

Abi 2 yıl etkisini gören arkadaşım var, 6 ay kısa bir ömür c4 için, güçlü şampuanlarla mı yıkanıyor sürekli?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Gtechniq marka olarak tavsiye ederim..

su kaydırıcısını yaklaşık 1.5 yıl önce uyguladım hala mükemmel..kaliteli bir marka..yağmurda silecek çalıştırmadan gidebilmekde çok güzel :)

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

0893-477-dis-plastik-.png

Würth dış plastik ve tampon parlatıcı, bu ürünü kullanan var mı arkadaşlar? Tamponlar için almayı düşünüyorum, 15 20 gün parlaklık verse yeter. Bir de Youtube'ta bu linki buldum yorumlarınız.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bunların hepsi ıslak gösteren cila yada boya olmalı, polimerler gaz salar bu esnada da içinde bulunnan renk pigmentlerini de kaybedebilirler veya UV ışını ile renk pingmenti kaybına uğrarlar, falan filan.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Würth dış plastik ve tampon parlatıcı, bu ürünü kullanan var mı arkadaşlar? Tamponlar için almayı düşünüyorum, 15 20 gün parlaklık verse yeter. Bir de Youtube'ta bu linki buldum yorumlarınız.

https://www.

Bende bundan da vardı aşırı yağlı ele çok bulaşıyor, kalıcılığı da iyi değil, würth olduğuna bakmayın değmez almaya.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Atas fasco,

Meguiars trim detailer,

detailingdükkanı, erdem boya, garajvs, detailbox gibi sitelerden diğer markalara da bakabilirsiniz.

Abi 2 yıl etkisini gören arkadaşım var, 6 ay kısa bir ömür c4 için, güçlü şampuanlarla mı yıkanıyor sürekli?

Köksal Bey belki daha fazla gidiyordur ama o hani ilk yapınca olan yeni gibi parlaklık var ya. 6 aydan sonra onda azalma oluyor onun için demiştim. Ama eski haline dönmesi belki 1-2 yılı buluyordur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül

Bende bundan da vardı aşırı yağlı ele çok bulaşıyor, kalıcılığı da iyi değil, würth olduğuna bakmayın değmez almaya.

Evet kanka sende vardı işe yaramayınca bana kak.. şey pardon verdiydin :=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Evet kanka sende vardı işe yaramayınca bana kak.. şey pardon verdiydin :=)

Akşama Emlak tarafına gelirsen kankanın emaneti almak için uğrarsın.. Yoksa benim çarşıya çıkmam yıl olur.  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Atas fasco,

Meguiars trim detailer,

Her yıkama sonrası kullanacağım için Atas Fasco'yu tercih edeceğim, fiyatı da gayet uygun teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Bunların hepsi ıslak gösteren cila yada boya olmalı, polimerler gaz salar bu esnada da içinde bulunnan renk pigmentlerini de kaybedebilirler veya UV ışını ile renk pingmenti kaybına uğrarlar, falan filan.

Yani kullandigimizda eskisinden daha kotu halemi gelir ??

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Yardimlar icin tesekkurler...

Su yagmur camur donemi biter bitmez ise koyulacagim... Foto paylasirim..

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Masrafsız olsun diyorsan Mazotla sil abi her yıkama sonrası

Denemekte fayda var, teşekkür ederim kardeşim.
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Bir cok guzel ve kaliteli urun tavsiye. Bende sirf konuya zevk gelsin diye fistik ezmesi deneyin derim. Artani da afiyetle yersiniz. Saka gibi gelsede saka degil. :D

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Bir cok guzel ve kaliteli urun tavsiye. Bende sirf konuya zevk gelsin diye fistik ezmesi deneyin derim. Artani da afiyetle yersiniz. Saka gibi gelsede saka degil. :D

Bunu ilk kim denedi acaba[emoji15] [emoji1]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bunu ilk kim denedi acaba[emoji15] [emoji1]

Badem yağı iş görüyorsa, fındık yağı da iş görür demişlerdir.

Bazı parlatıcı ürünlerin etken maddesi badem yağı :)

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)

İnsallah diyelim simdilik :( ...

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...