İçeriğe Yönlendir

73 Model Land Ve 1050 Km Çile Başlıyor :)

Hakan Türkoğlu

Recommended Posts

Alper Aytar

Maşallah bende merzifondayım önümden geçmişsiniz çıksa yakalarım ;)

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

Maşallah bende merzifondayım önümden geçmişsiniz çıksa yakalarım ;)

Suan samsun sanayi sitesindeyiz tanidigimizi ziyaret ettik hocam

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

ebbb97bc658649be059e9d2125004647.jpg2266ba106934327f52208065363f23e4.jpg

Ordu persembe eski yol

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Ordu persembe eski yol

Herşey çok güzel, az kalmış yolunuz.

Not: Tapatalk imzasını da kapattın mı bu iş tamamdır :)

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

9eb03c44706b4112c2c202363284387f.jpg

Sağ salim kazasiz belasiz bir şekilde memleketime geldim buradan sonra köy yoluna giricez internet cekmiyor beni sabırla takip eden abilerime tesekkurler

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

süper! mondi bile yetişemiyor anlaşılan :) egzoz yutmuş arkda [emoji14]

yıllarca unutamayacağınız- hep anlatacağınız bir macera oldu..

parayla satın alamayacağınız kadar güzel!

Benim sayemde 4 5 tane radardan kurtuldu :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

950 km 380 tl yakti

Mondiyi ben kullanmadim bilemicem

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

İmrendim, gidip mangal alıp yola çıkasım geldi.. Bizim çocuklar ya Kfc aratır yolda ya da iskenderci..  :D 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Sevindim sorunsuz gelmenize cok guzel deneyim olmus.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mnodeo yerine series te olmayı isterdim. muhteşem ... yıl geçse unutulmaz olmuş harika :nazar:

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Çok hoş bir macera olmuş. Keşke şaftı İstanbul'da halletseydiniz. Oralarda sorun çıkarsa usta aratır.

Yorum bağlantısı
Turkay Enez
(düzenlendi)

Çok hoş bir macera olmuş. Keşke şaftı İstanbul'da halletseydiniz. Oralarda sorun çıkarsa usta aratır.

Giresun ve ilçelerinde bu tarz araçlardan oldukça fazla vardır. Çok yokuşlu taşlı, topraklı vb yollar, özellikle kışın bu araçlarla çıkılabilir. Dolayısıyla ilçe sanayilerinde bile tamir işleri yapılıyor bunların. Halledilemeyecek bir durum olursa Trabzon Sanayinde çözülür...

tarihinde Turkay Enez tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Geçmiş olsun. Osmancık memleketim ve Merzifonda dikkat edin Merzifona da radarlar kuruldu ama aktif mi bilmiyorum.

şunu merak ediyorum. Perşembe sahil yolu nasıldır bir kere oradan gitmek istiyorum ben Ardeşen de çalışıyorum doğal guzelliklerini görmek istiyorum. Gitmeye değer mi?

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

Abi ben bu arabayı istanbulda yaptiracak usta bulamadım aslında çok basit ama kimse uğraşmak istemiyor açıkçası işlerine gelmiyor ustanın biri bana ben buna harcayacak vakitte 3 araba yaparim daha cok kazanirin demisti buraya kadar geldi artik sorun yok burada sanatide hep boyle eski jipler var eski araba yapan usta cok burda herturlu yapılır

Geçmiş olsun. Osmancık memleketim ve Merzifonda dikkat edin Merzifona da radarlar kuruldu ama aktif mi bilmiyorum.

şunu merak ediyorum. Perşembe sahil yolu nasıldır bir kere oradan gitmek istiyorum ben Ardeşen de çalışıyorum doğal guzelliklerini görmek istiyorum. Gitmeye değer mi?

Evet hocam ordu da bulunan tedes lerden osmancik ve merzifonada koymuslar hız yapmayan jiple bile acaba radara girdimmi diye dusunuyorum persembe sahil yolu 40 km olmasi lazim eger istanbuldan memelekete giderken girecekseniz yol yolgunluguyla biraz sıkılabilirsiniz cok vidajli git git bitmiyor heryer yesillik bitarafin deniz turist kafileleri geliyor yol boyunca herturlu izgara yapan yerler balık yiyebileceginiz yerler mevcut birde yason kilisesi var orayida gorebilirsiniz yolun kenarinda
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Hakan bey Bugün Giresun merkezde mahalli ofrooad yarışı vardı. Zamanınız var ise bi uğrayın.Çok keyifli oluyor.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Evet hocam ordu da bulunan tedes lerden osmancik ve merzifonada koymuslar hız yapmayan jiple bile acaba radara girdimmi diye dusunuyorum persembe sahil yolu 40 km olmasi lazim eger istanbuldan memelekete giderken girecekseniz yol yolgunluguyla biraz sıkılabilirsiniz cok vidajli git git bitmiyor heryer yesillik bitarafin deniz turist kafileleri geliyor yol boyunca herturlu izgara yapan yerler balık yiyebileceginiz yerler mevcut birde yason kilisesi var orayida gorebilirsiniz yolun kenarinda

Çok teşekkürler. İnanın bu sahil yolu o kadar sıkıcı geliyor ki dumduz yol git git bitmiyor aksiyon yok viraj yok. Perşembe gibi O tarzda yollar yorucu olsada insanı dinç tutuyor.

En son bahsettiğim tarzda Ardeşen Borçka Artvin Ardahan Kars Bayburt Gümüşhane Maçka güzergahında çok keyifle araç kullanmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

Hakan bey Bugün Giresun merkezde mahalli ofrooad yarışı vardı. Zamanınız var ise bi uğrayın.Çok keyifli oluyor.

Zamanim yok abi belki baska sefere
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Geçmiş olsun, her şeyin yolunda gitmesine sevindim. Özelliklede gece 3 deki mangal  :good1:  :bravo:  :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...