İçeriğe Yönlendir

2.0 Dizel Otomatik 4X4 Nissan Qashqai

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Sedat Ünsal

güle güle kullanın. 

direksiyonu tam sağa yada sola çevirip ve 4 çeker konumuna alıp yol almaya başlayınca garip bir sürtme sesi gibi acayip bir ses çıkıyor mu?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

güle güle kullanın.

direksiyonu tam sağa yada sola çevirip ve 4 çeker konumuna alıp yol almaya başlayınca garip bir sürtme sesi gibi acayip bir ses çıkıyor mu?

Kilit aktif ise gelir o ses. Kasma gibi
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Kilit aktif ise gelir o ses. Kasma gibi

bizim bir akraba aldı. acaba bozuk mu diyordu? oradan biliyorum.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Maşallah. Hayırlı uğurlu olsun.

Neye niyet neye kısmet. Ben de araç alacağım zaman hiç Fiesta bakmamıştım. O geldi şimdi aklıma.

Bakalım bundan sonraki ne olacak?

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Hayırlı olsun abi maşallah çok güzel araç

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Vaaaay Hayırlı olsun Emmi, sende katıldın pek çeker çok kaçar kervanına, darısı başıma diyeyim bari  :D

:nazar:  :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

bizim bir akraba aldı. acaba bozuk mu diyordu? oradan biliyorum.

Asvaltta, sert zeminde zaten aktif etmek iyi değil. Kullanıma aykırı olur
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

güle güle kullanın.

Deneyeceğim.
Yorum bağlantısı

Ustad hayirli olsun. Gule gule kullan. 4x4 kullanici sayisi 20 kisiye yaklasti artik yeni bir baslik acilir 4x4 suv bolumu diye[emoji12] Bakalim japonlarin qashqai'ye eklemeyi unuttuklari konusu ne zaman acilacak?[emoji1] Neyse sustum[emoji40] [emoji40] Tekrar hayilri olsun, guzel gunlerde kullan insallah

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Hayırlı olsun abi. Yüksek araba önce garip geliyor ama sonrası [emoji106]

Yorum bağlantısı

Abi hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin, bag , bahçe düz gelir artık[emoji5]vites geçişleri jatco ya göre daha mı iyi ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ustad hayirli olsun. Gule gule kullan. 4x4 kullanici sayisi 20 kisiye yaklasti artik yeni bir baslik acilir 4x4 suv bolumu diye[emoji12] Bakalim japonlarin qashqai'ye eklemeyi unuttuklari konusu ne zaman acilacak?[emoji1] Neyse sustum[emoji40] [emoji40] Tekrar hayilri olsun, guzel gunlerde kullan insallah

Saygilarimla.

Unuttukları bazı şeyler tespit ettim.

Muhtemelen konuyu yakında açarım :)

Hımm. 4x4 bölümü.

Abi hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin, bag , bahçe düz gelir artık[emoji5]vites geçişleri jatco ya göre daha mı iyi ?

Geçişler daha seri, Daha iyi ustam. Ben çok başarılı buldum. Ama jatkonun yapıp bunun yapamadıkları var. Emin olunca yazacağım. Tekrar test etmem gerekecek. Şartlar oluşmadı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çoğu 1.5 motor bunların.. arkadan selektör yapanın aynada ufalmasını izlemek zevkli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Hayırlı olsun abi . Nissan'ın 2008 Qashqai'ye yapmayı unuttukları konusu bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Mehmet abi hayırlı olsun güle güle kullanın. Tipi biraz sade kalmış ama özellikler on  numara.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...