İçeriğe Yönlendir

Fusion - Port Bagaj (Sepetli Alamancı Usulü) Arıyorum.

Hüseyin Sönmez
Çözüme git Mehmet Göktürk tarafından,

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez

Merhaba,

Malum artık bagaj ihtiyacım oluyor bazen, benim fışyona oluksuz araç için port bagaj ve buna takabileceğim sepet önerisi olan var mıdır?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Hüseyin Sönmez

Gebnel konuda işe yarar bişey çıkmadı araç model farkından dolayı, Mehmey hocamın da dediği gibi linktekiler süs, X değil Y ekseninde olmalılar.

Yerli malı bişeyler arıyorum, kilitli falan oluyor, üstüne de alçak bir sepet koyacağım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Gebnel konuda işe yarar bişey çıkmadı araç model farkından dolayı, Mehmey hocamın da dediği gibi linktekiler süs, X değil Y ekseninde olmalılar.

Yerli malı bişeyler arıyorum, kilitli falan oluyor, üstüne de alçak bir sepet koyacağım.

ataşehirdeki yer var migrosun arka tarafı yan yolda bankanın orda. o adam çok iyi bir adam herşey var. bunların ankarada da yeri var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Abi kolay gelsin, aradığını bulursun inşallah. Belki fiestaya düşünebilirim

Yorum bağlantısı
Tamer Akkan

Hüseyin abi o kadar çok bu konuyu araştırdım ki, Mehmet Hocam özellikle ayak konusunda bilindik sağlam bir marka almamı önermişti. Bende Fiestama Thule ayak aldım. Hakikatten diğer ürünler ile arasında çok fark var. Eğer aracı uzun süre kullanacaksan Thule ayaktan şaşma derim. Portbagaj veya sepet yerli olabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Hüseyin abi o kadar çok bu konuyu araştırdım ki, Mehmet Hocam özellikle ayak konusunda bilindik sağlam bir marka almamı önermişti. Bende Fiestama Thule ayak aldım. Hakikatten diğer ürünler ile arasında çok fark var. Eğer aracı uzun süre kullanacaksan Thule ayaktan şaşma derim. Portbagaj veya sepet yerli olabilir.

Araba en fazla 2 sene daha bende kalır, ve bu bagajı yılda 2-3 sefer kullanacağım aslında.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Araba en fazla 2 sene daha bende kalır, ve bu bagajı yılda 2-3 sefer kullanacağım aslında.

Masrafını her halukarda çıkarıyor.

mont blanc firması da fena değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

hiç duymadımdı ama iyi görünüyor. 

Hüseyin,

Taşıma barlı passatı versem olur mu? Bar ihtiyacın olmaz bak. :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

hiç duymadımdı ama iyi görünüyor. 

Hüseyin,

Taşıma barlı passatı versem olur mu? Bar ihtiyacın olmaz bak. :)

Bar alana passat bedava mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

forumda artık araçlar para ile alınıp satılmıyor.

Valla karşılığında fışyon verebilir o da sende var.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

recep bey görür tabi. doğru modeli seçin thule sitesinden. fiyat uygun değilse mont blanc da olur.

ben sadece ayak kullanıyorum. zaten taşıyacağım büyük şeyler kocaman oluyor uzatıp bağlıyorum. (merdiven, yatak, halı vs). ama sepet isterseniz üstüne bavul vs koymak için onlar zaten 200 lira her yerde var.

alın pişman olmazsınız. 

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Arayıp sormam gerekecek. Ben de emin olamadım hangisi uygun. Örnek videodaki uyacak gibi ama, uygulanan tavan Fiesta 'nın tavandan farklı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...