İçeriğe Yönlendir

Seat Leon 1.2 Tsi 110Hp Inceleme

Tuna İşgören

Recommended Posts

Tuna İşgören

Abi ben de ilanlarda 60-62 lere kadar görüyorum led ve cam ile. Biraz daha beklemek lazım Eylül e doğru düşer diye tahmin ediyorum

Valla geçen sene benim aldigim araç 49800dü 2 yilda 10bin zam yedi , şimdi gene bi zam bekleniyormuş ikinci el

Piyasasi artik düşmez gibi duruyor allah sonumuzu hayir etsin

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Abi ben de ilanlarda 60-62 lere kadar görüyorum led ve cam ile. Biraz daha beklemek lazım Eylül e doğru düşer diye tahmin ediyorum

Doğrudur ben zamanında dizel alacakken hep Dsg 2015 lere bakıyordum onlar aklımda kalmış herhal, sıfırlarda sonbaharda kampanya başlar 2.elide etkiler belki biraz

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Doğuş bu konuda cok hakli aradaki fiyat farkiyla çılgınlar gibi gezersin . Eski aracim dizel astraydi en son satarken uzun ortalamami foto cekmistim simdi leondada foto cektim , tsi, dizel astra ile ayni yakiyor suanda

3711ded9e91252ec18a4d9bc02f91040.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Doğuş bu konuda cok hakli aradaki fiyat farkiyla çılgınlar gibi gezersin . Eski aracim dizel astraydi en son satarken uzun ortalamami foto cekmistim simdi leondada foto cektim , tsi, dizel astra ile ayni yakiyor suanda

Özellikle FR (spor,sert süspansiyon olayını dikkate almayalım) tam bir fiyat/performans aracı, 75bin liraya dsg, 150 hp, led paket, cam tavan gibi özellikleri olan bir araba almış olunuyor. Hiçbir markada bu kadar dolu bir arabayı bu fiyata vermiyorlar, mesela renault fluence 1.6 cvt en düşük paket olan joy paketin sıfırı 72 binlira daha ne diyeyim :)

Yorum bağlantısı

Ozan 1.6 dizel focustan sonra inan en ufak bi performans sıkıntısı yaşamadım Leonda. Yakıt da aşağı yukarı aynı. 20 kuruş yakıyorsa dizeli 25 kuruş yakıyor 1.2 tsi. Aradaki 10 bin lirayla ne kadar yol yapılır var sen düşün :)

Abi performans sıkıntı olmaz da benzinin psikolojisi pek hoş değil ya :) bi de İstanbul içinde çok yakacağına eminim, çok trafik ve yokuşlar var.

Valla geçen sene benim aldigim araç 49800dü 2 yilda 10bin zam yedi , şimdi gene bi zam bekleniyormuş ikinci el

Piyasasi artik düşmez gibi duruyor allah sonumuzu hayir etsin

Çok düşmez de şuan yaz mevsiminin 1-2 bin fazlası var abi maalesef

Doğrudur ben zamanında dizel alacakken hep Dsg 2015 lere bakıyordum onlar aklımda kalmış herhal, sıfırlarda sonbaharda kampanya başlar 2.elide etkiler belki biraz

Dsg uzak olsun abi özellikle dizelde :D
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Bende Sctye uye oldum ama sadece okuyorum varmi bi sorun bilmemiz gereken diye

Yorum bağlantısı

Garantisi olduktan sonra nolcakki :)

Abi garantili olanlar pahalı :) dsg de ekstra daha pahalı :D

Led ve cam tavan olsun vites Manuel olsun candır :D

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Sifir leon alacaklar yeni gelicek suv modelinide incelesin ateca.! Tiguandan 10bin falan daha ucuz olacakmış şimdiden niyetine girdim :)

Yorum bağlantısı

Abi garantili olanlar pahalı :) dsg de ekstra daha pahalı :D

Led ve cam tavan olsun vites Manuel olsun candır :D

Valla biz artık yaşlandık Ozan manuel yoruyo beni  :p  :D

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Güzel bir değerlendirme yazısı olmuş, elinize sağlık..

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Abi performans sıkıntı olmaz da benzinin psikolojisi pek hoş değil ya :) bi de İstanbul içinde çok yakacağına eminim, çok trafik ve yokuşlar var.

Çok düşmez de şuan yaz mevsiminin 1-2 bin fazlası var abi maalesef

Dsg uzak olsun abi özellikle dizelde :D

Dizellerin geleceğiyle ilgili hiç iyi şeyler demiyorlar haberin olsun :)
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Benzinli bi araç olacak olsam düşünmeden alacağım bi araba. Motoru, donanımı ve fiyatı ile rakipsiz bence. İncelemenizde çok yerinde olmuş teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...