İçeriğe Yönlendir

Seat Leon 1.2 Tsi 110Hp Inceleme

Tuna İşgören

Recommended Posts

Bu yazı güzel olmuş, mesajım bulunsun ileride yine okumam lazım olur :)

Bagajla ilgili bi kaç eşya vs koyup, referans olarak gösterme şansınız olur mu genişliğini?

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Valla mert ilk defa boyle bir yazi yazdim unuttuğum şeyler oldu tabi , mesela frenlere hic değinmemişim gerçi deginmeyede gerek yok zımba gibi duruyor :) otopark.comda incelemede frenlerin şiştiğini söylemişler ancak o arabada turanzalar var ve hic yol tutmuyormus onunda etkisi vardır muhtemelen

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Bagaj ve diz mesafesininde fotoğraflarını cektim, suanda bagaja birşeyler yükleyip cekmem mümkün degil ancak tatile giderken dolu halini cekip atabilirim

0ecd1965cb47c4ee66572352135f1c86.jpg

0bf967e66ec3bdf9983b7eaf990576c5.jpg

08e180ea8097edc6823c57ec7e6e5e03.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, 1.2 TSI üzerine jant, cam tavan ve led paket ekletince fiyatı zaten 73 bin liraya geliyor, FR bu fiyata çok daha doğru bir tercih olacaktır, haklısınız ve kaldı ki FR ın iç mekanı ve koltukları bambaşka.

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun, 1.2 TSI üzerine jant, cam tavan ve led paket ekletince fiyatı zaten 73 bin liraya geliyor, FR bu fiyata çok daha doğru bir tercih olacaktır, haklısınız ve kaldı ki FR ın iç mekanı ve koltukları bambaşka.

ne zaman alıyoruz birer tane :p 

Yorum bağlantısı

ne zaman alıyoruz birer tane [emoji14]

Eylülde hayırlisıyla kaporasını vericem inşallah [emoji4]
Yorum bağlantısı

Eylülde hayırlisıyla kaporasını vericem inşallah [emoji4]

inşallah, ben ancak dizeel :) 

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

0bea875ef429c2b131473d7aa766745e.jpg Leon candır :)

Ahaa spoyler gördüm sankiiii :) nerden temin edebiliriz cok meragin var şu spoylerde

Haklisin doğuş ama FR %30 sert süspansiyon ve ince yanak lastikle geliyor, konfor seviyesi style pakete nazaran %30 dusuk, ilk başlarda arabanin heyecanindan bunu insan gormezden geliyor ama sonralarda batmaya başlıyor, ben tekrar alacak olsam gene style paket opsiyonlu olarak alirim :)

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Ahaa spoyler gördüm sankiiii :) nerden temin edebiliriz cok meragin var şu spoylerde

Bir arkadaş vasıtasıyla temin ettik. Piyasada baya var ama en iyi kalıbı olan budur. Orjinalin bire bir aynısı. Hatta seat amblemi bile var :)210dc65182142e5e0c1000862063562f.jpg
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Orjinal spoylerin uzerine yapistirmami bu yoksa orjinal sökülüp bumu takiliyor ? Birde yer ve fiyat bilgisi verebilirsen cok memnun olurum

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Orjinal spoylerin uzerine yapistirmami bu yoksa orjinal sökülüp bumu takiliyor ? Birde yer ve fiyat bilgisi verebilirsen cok memnun olurum

Yapıştırma. Servisten alsanız orda da yapıştırılıyor. Boya dahil 250 tl gibi bir fiyatı var.
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Agustosun ilk haftasi bakima gidicem corlu çalışkan otoya o zaman orda taktirayim dediğin paralardaysa en azindan oem spoyler olur

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Agustosun ilk haftasi bakima gidicem corlu çalışkan otoya o zaman orda taktirayim dediğin paralardaysa en azindan oem spoyler olur

Serviste 800+ kdv+boya bildiğim kadarıyla. Dışardan almanız daha iyi olur

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Serviste 800+ kdv+boya bildiğim kadarıyla. Dışardan almanız daha iyi olur

Serviste 250₺ gibi bi ücreti var demiştin bende heyecanlandim :D yanlış anladim sanirim

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Serviste 250₺ gibi bi ücreti var demiştin bende heyecanlandim :D yanlış anladim sanirim

hayır fiyatı 250 dedim. Serviste alsanız da yapıştıracaklar yani orjinal alsanız da yapıştırılacak kısmına dikkat çektim :)
Yorum bağlantısı

Haklisin doğuş ama FR %30 sert süspansiyon ve ince yanak lastikle geliyor, konfor seviyesi style pakete nazaran %30 dusuk, ilk başlarda arabanin heyecanindan bunu insan gormezden geliyor ama sonralarda batmaya başlıyor, ben tekrar alacak olsam gene style paket opsiyonlu olarak alirim :)

Dediklerin doğru onu bildiğim için alıyorum zaten  :)

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

İkinci el :)

Ozan baska bi forumda dizeli 66bine kadar biraktiklarini okumuştum, bence cok iyi fiyat

Yorum bağlantısı

Ozan baska bi forumda dizeli 66bine kadar biraktiklarini okumuştum, bence cok iyi fiyat

Abi ben de ilanlarda 60-62 lere kadar görüyorum led ve cam ile. Biraz daha beklemek lazım Eylül e doğru düşer diye tahmin ediyorum
Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

İkinci el :)

Ozan 1.6 dizel focustan sonra inan en ufak bi performans sıkıntısı yaşamadım Leonda. Yakıt da aşağı yukarı aynı. 20 kuruş yakıyorsa dizeli 25 kuruş yakıyor 1.2 tsi. Aradaki 10 bin lirayla ne kadar yol yapılır var sen düşün :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...