İçeriğe Yönlendir

Tuncay Ustaya Teşekkürler (Ankara)

Mehmet Kaya
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Aracımda uzun zamandır bir performans kaybı var. Artık en ufak rampada araç yığılıyor ve direk vites düşüyor ve devri yükseltiyor. 3 bin devir altında araç gitmiyor. 3 bin devir sonrası araç kendine geliyordu.

Tuncay ustanın yanındaydım bugün sunroof için. Elemanını yanıma verdi elemanı 2 saate yakın sanayide dolaştık. Konudan bahsettiğimde direk teşhis koydular.

Emmemanifoltunun klaperleri çalışmıyordur. Vakkum arızalı dediler.

Kaputu açtılar. Vakkum hortumları yırtık.

Yırtıklar giderilip takıldı. Ancak vakkum çalışmadı.

Ellerinde çıkma varmış. Üzerindekini söküp ellerindekini Taktılar.

Sistem çalıştı.

Aracı test ettim. Araç şükür düzeldi.

Direk nokta atışı. Direk çözüm.

İşlem bittikten sonra;

-Tuncay usta borcumuz?

*Ne borcu Hocam.

-Tuncay usta [emoji35][emoji35][emoji35]

Ne kadar ısrar Etsem de almadı.

Teşekkürler Tuncay Usta....

Bu arada 2 farklı günde 2şer saat orada gözlemlediklerim.

- her müşteri ile ayrı ayrı ilgileniyor.

- her müşteriye sorunu çözümü olabilecekleri anlayacakları dille usanmadan ( bayan müşterilerine dahi anlayacağı şekilde ) anlatıyor.

- sorunu teşhisi için ücret talep etmiyor.

- kendi ile ilgili değilse bile sorunun çözümü için çözecek kişilere yönlendirme yapıyor.

- bu arada telefonla da sorunlara çözüm önerileri veriyor.

BEN İZLERKEN YORULDUM. [emoji4][emoji4][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]

Ankara için büyük bir şans Tuncay usta.

Kişilik olarak ustalık olarak [emoji122][emoji122][emoji106][emoji106]

Teşekkürler Tuncay usta.

Not: neden bu kadar detaylı yazdım. Opel vectram sayesinde çok ustalar gördüm. Birazda kıl olduğum ve çocukluğum sanayide geçtiği için övgüye Nail olduğu için gözlemlemedim ve buraya yazdım.

• Beğen 40
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Sağolsun eniştemin hararet sorununu da o çözdü sonunda. Başka yerlerde 7000 lira masraf yaptıktan sonra Tuncay usta devirdaim, yağ soğutucu değişimi ile çözdü. İsteğimiz üzerine radyatör de değişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sağolsun eniştemin hararet sorununu da o çözdü sonunda. Başka yerlerde 7000 lira masraf yaptıktan sonra Tuncay usta devirdaim, yağ soğutucu değişimi ile çözdü. İsteğimiz üzerine radyatör de değişti.

Ustalık bu. Nokta atışı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ustalarımızın kıymetini bilmek lazım. Yeni nesilde usta yetişmiyor artık. Yetişse de tek tük. Ellerine sağlık Tuncay Ustamızın..  :bravo:  :flowers:

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Tuncay ustaya teşekkürler, sana da hayırlı olsun kardeşim....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Teşekkür ederiz. Teveccühünüz :)

Derken [emoji4]

Ne için teşekkür ettiniz. Tuncay ustanın yerine mi? Yoksa Ankara şanslı olduğunu söylediğim için mi ?

Tuncay ustaya teşekkürler, sana da hayırlı olsun kardeşim....

Sağol abi.

Tezahürata gerek yok.. Alkışlayın yeter :):p

Mesajın anlamı ne dalga geçer gibi ?
Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Tuncay Ustamızın namı Ankara sınırlarını aştı artık. :bravo:

Hep söylerim; Tuncay öncelikle adam, sonra ustadır. Usta olunur amma adam olmak doğuştandır...  :good1:

Onun yüzünden son aracımı da Ford almak zorunda kaldım... :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Dalga falan yok.. Bir şey yazmaya gerek yok tek bir  :bravo: bile çok şey anlatır demek oluyor.. Tuncay usta her zaman yaptığını yapmış onun için sıradan bir iş..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Tuncay Usta, gerek kendi ihtiyacımız olduğunda, gerekse ihtiyacı olanlara tavsiye ettiğimizde bizi hiç yanıltmadı. Bir daha ford alırsam bunda Tuncay Ustanın çok büyük etkisi olacaktır. Gönül rahatlığıyla aracımızı emanet ettiğimiz, "paragöz" olmadığını çok iyi bildiğimiz, nesli tükenmekte olan "hatır ile iş yapan" nadir insanlardandır. Ankaralı fctr üyeleri olarak; İzmir'e, İstanbul'a, Aksaray'a özenirdik. Uzun zamandır bizim de tereddütsüz kapısını çalabileceğimiz, dostlarımıza tavsiye edebileceğimiz, samimiyetinden ve ustalığından kuşku duymadığımız bir "arkadaşımız" var.

Sağolasın Tuncay Usta! İyi ki varsın, iyi ki bizimlesin. :bravo:  :bravo:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tuncay Usta, gerek kendi ihtiyacımız olduğunda, gerekse ihtiyacı olanlara tavsiye ettiğimizde bizi hiç yanıltmadı. Bir daha ford alırsam bunda Tuncay Ustanın çok büyük etkisi olacaktır. Gönül rahatlığıyla aracımızı emanet ettiğimiz, "paragöz" olmadığını çok iyi bildiğimiz, nesli tükenmekte olan "hatır ile iş yapan" nadir insanlardandır. Ankaralı fctr üyeleri olarak; İzmir'e, İstanbul'a, Aksaray'a özenirdik. Uzun zamandır bizim de tereddütsüz kapısını çalabileceğimiz, dostlarımıza tavsiye edebileceğimiz, samimiyetinden ve ustalığından kuşku duymadığımız bir "arkadaşımız" var.

Sağolasın Tuncay Usta! İyi ki varsın, iyi ki bizimlesin. :bravo::bravo:

Çok güzel yazmışsın abi. Teşekkür Ederim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Tuncay Usta gerçekten farklı..Bende kaç kere gitmişimdir zorlasam da para almamıştır.. Allah sağlık sıhhat afiyet bol kazanç versin kendisine.. :nazar:  :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Derken [emoji4]

Ne için teşekkür ettiniz. Tuncay ustanın yerine mi? Yoksa Ankara şanslı olduğunu söylediğim için mi ?

Her ikisi de denebilir. Birazdan aracımın bakımı için Tuncay Usta'ya gideceğim. Burada yazılanları da kendisine aktaracağım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Her ikisi de denebilir. Birazdan aracımın bakımı için Tuncay Usta'ya gideceğim. Burada yazılanları da kendisine aktaracağım.

[emoji106][emoji106][emoji122][emoji122]
Yorum bağlantısı

Tuncay usta tek kelimeyle adamdır.

Her ne kadar benim Taunus'umla ilgilenmese de Fordu'u olan tüm eş-dostumu yolluyorum  :bravo:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tuncay usta tek kelimeyle adamdır.

Her ne kadar benim Taunus'umla ilgilenmese de Fordu'u olan tüm eş-dostumu yolluyorum :bravo:

O zevk-i sana bırakıyor. [emoji8]

Ben olsam kendim yapardım. Cırt kelepçe ile el freni halatını (2dk lık iş)1000 km sesli sürdükten sonra yapan ben ne zaman yapardım o ayrı konu [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...