İçeriğe Yönlendir

Bmw 116 Hakkında...

Hakan Gülsoy

Recommended Posts

Hakan Gülsoy

İyi günler iyi haftalar Yukardaki başlık hakkında bilgi sahibi olan abilerim kardeşlerimden bilgi almak isterim Bu aralar bakıyorum 2005 2006 kasalarına fiyatlar 40-45 bandında lpgli istemiyoruz clioyu sattıktan sonra ciddi olarak bakmaya başlıcaz bu araçlar hakkında olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum performans beklentimiz yok bizim için sorunsuzlığu önemli teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Alma apaçi derler :fiuw: Oda apaçi arabasıymış öyLe diyorlar :)

İlk defa burda duydum:) apaçi arabasıymış:)
Yorum bağlantısı
Mustafa Akçeşme

BMW adı yeter ama cliodan sonra bakım masrafları olarak ne hissettirir? Yaşından dolayı değişmesi gereken parçalar olacaktır. Triger, debriyaj seti vs. ekzos vs. bunları da düşünmek lazım. Acaba VW Golf bakılsa daha mı iyi edilmiş olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

1.16 keyiflidir ama yakıtı üzebilir,k.biraderde vardı,11 litrenin altına inemediği için sattı.genel manada güzel arabadır, boyutları yeter deniyorsa alınır bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Eğer imkanınız varsa 118 veya 120 alın.

Maalesef en yüksek sınırımız 45 bin fazla olur bizim için:)

BMW adı yeter ama cliodan sonra bakım masrafları olarak ne hissettirir? Yaşından dolayı değişmesi gereken parçalar olacaktır. Triger, debriyaj seti vs. ekzos vs. bunları da düşünmek lazım. Acaba VW Golf bakılsa daha mı iyi edilmiş olur

Evimizin 2 inci aracı olucak çok kullanılmıcak golflere baktım o paralara var ama diyoruz bmw keyfini yaşıyalım en kötü ihtimal satarız sorun yaşatmaz diye düşünüyorum.:)

1.16 keyiflidir ama yakıtı üzebilir,k.biraderde vardı,11 litrenin altına inemediği için sattı.genel manada güzel arabadır, boyutları yeter deniyorsa alınır bence

Abimle kullanmayı düşünüyoruz.masrafsız olsun yeter bize yakıt önemli ama bmw olunca pek düşünmeyiz gibi geliyor:) bakalım kısmet.
Yorum bağlantısı

Erol eser ilan açmıştı 2009 golf comfortline araç 47 binde fiyatı dA 48.000 falandı 1.4 tsi siyah renk bir inceleyin

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Erol eser ilan açmıştı 2009 golf comfortline araç 47 binde fiyatı dA 48.000 falandı 1.4 tsi siyah renk bir inceleyin

c9ee566f9c0ffc0309d2b96161b41010.jpg98597e2d0bae04d3d0e2e8e852498fed.jpg

Ta kendisi

[emoji6]

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Maalesef abi bizi aşıyor.
Yorum bağlantısı

Maalesef abi bizi aşıyor.

Keşke alabilseniz böyle km de böyle donanım ve kazasız bulunmaz nimet
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

arkadaşımda BMW 1.16 var içi çok dar benim focus hb ona göre yayla gibi. özellikle arka diz mesafesi çok dar. sırf bmw diye almaya değmez bence. 3 serisi ya da 5 serisi deseniz bmw için para verilir ama ikinci el 1 serisi değmez bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Aksoylu

BMW olup 1.6 motor tercihim olmaz hangi kasa olursa olsun bmw'ye 1.6 motor yetersiz geliyor haliyle yakıt tüketimi de artıyor yan dükkanımızdaki abimiz 1 ay önce aldı hatasız kıpkırmızı 116 3 gün sonra sattı lanet olsun demiş birebir duymadım ama elemanıyla sohbet ederken o anlatmıştı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Güzel arabadır bmw bmwdir Hakan ama 1.16 hantaldır biraz iyi düşün

Bizde aynısını düşüyoruz da:) bizim için sorunsuzluk önemli diyim bi de satmak istedimmi satılabilmesi fazla kullanmıcaz özel günlerde kullanırız:)
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Bizde aynısını düşüyoruz da:) bizim için sorunsuzluk önemli diyim bi de satmak istedimmi satılabilmesi fazla kullanmıcaz özel günlerde kullanırız:)

a3 al bunun yerine çok kral arabadır bende vardı:) al Sline makyajlı 1.4T keyfine bak [emoji1]
Yorum bağlantısı
Ali Can Ebren

sürünce ladayı bmw yapmışlar diye düşündüğüm araçtır kendisi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

a3 al bunun yerine çok kral arabadır bende vardı:) al Sline makyajlı 1.4T keyfine bak [emoji1]

A3 lere baktım da fiyatları aşıyor düşündüğümüz oyduda bakalım bir clio gitsin:)
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Kuzenim 3.16 kullanıyor 1.16 daki aynı atmosferik var sanırım. Arabada gerçekten performans sorunu var hele bide yüklüyse vay haline. Bunlarn 1.6 Turbo 136 bg olanlarına bakmak lazım bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kuzenim 3.16 kullanıyor 1.16 daki aynı atmosferik var sanırım. Arabada gerçekten performans sorunu var hele bide yüklüyse vay haline. Bunlarn 1.6 Turbo 136 bg olanlarına bakmak lazım bence.

O fiyata Ancak bakılır zaten Hakan abi.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...