İçeriğe Yönlendir

Bmw 116 Hakkında...

Hakan Gülsoy

Recommended Posts

Hakan Gülsoy

Kuzenim 3.16 kullanıyor 1.16 daki aynı atmosferik var sanırım. Arabada gerçekten performans sorunu var hele bide yüklüyse vay haline. Bunlarn 1.6 Turbo 136 bg olanlarına bakmak lazım bence.

Ciddi anlamda performans sıkıntısından bahsediliyor forumda düşünmedim değil turbolular bizi baya bir aşıyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Daha önce konusunu ben açmıştım uzun süre araştırdım.

Bakmış olduğunuz model yıllarının yakıtı 10 litreden aşağı düşmez. Yeni kasa geçenlerde aldık arkadaşa 2015 model ortalama uzun yolda eco modun da 7,6 falan yaktı. Şehir içi bu oran kullanmaya bağlı olarak değişir.

Bmw kalitesini zaten tüm modeller de hissediyorsunuz. Alacağınız arabanın çok hırpalanıp hırpalanmadığına bakın. Sonuçta arkadan itişli bir araba. Bu arabaları kullanırken çok çabuk gaza gelebiliyorsunuz malum arkadan itiş :)

Parça olarak clioya nazaran biraz daha pahalıdır parçası ama araç alırken yada satarken her zaman benim nacizane görüşüm parana göre araba almak. Eliniz de ki imkanlar düşük ise gidip te büyük deniz de boğulmaya gerek yok.

Benim boyum 1,83 arkası hb arabaya göre rahat, ben rahat bir şekilde arka koltuğun da oturabiliyorum. Kısacası keyifli bir araçtır, yakıt sıkıntınız yoksa eğer lpg taktırmam da diyorsanız biraz bu durum üzer sizi onun haricinde keyifle kullanırsınız. Albenisi yüksek bir arabadır, özellikle beyaz, kırmızı ve sanruflu ise de tadından yenmez.

Bakımlarını düzenli yaptırısanız deposundan benzinini eksik etmezseniz kolay kolay da bmw den de başka segmente geçmessiniz diye düşünüyorum.

Şimdiden hakkınız da hayırlısı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Su sınıfta hiç bir araba bu keyfi veremez. İnanılmaz bir direksiyon ve yol tutuş var. Lada lafı şaka galiba.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

Daha önce konusunu ben açmıştım uzun süre araştırdım.

Bakmış olduğunuz model yıllarının yakıtı 10 litreden aşağı düşmez. Yeni kasa geçenlerde aldık arkadaşa 2015 model ortalama uzun yolda eco modun da 7,6 falan yaktı. Şehir içi bu oran kullanmaya bağlı olarak değişir.

Bmw kalitesini zaten tüm modeller de hissediyorsunuz. Alacağınız arabanın çok hırpalanıp hırpalanmadığına bakın. Sonuçta arkadan itişli bir araba. Bu arabaları kullanırken çok çabuk gaza gelebiliyorsunuz malum arkadan itiş :)

Parça olarak clioya nazaran biraz daha pahalıdır parçası ama araç alırken yada satarken her zaman benim nacizane görüşüm parana göre araba almak. Eliniz de ki imkanlar düşük ise gidip te büyük deniz de boğulmaya gerek yok.

Benim boyum 1,83 arkası hb arabaya göre rahat, ben rahat bir şekilde arka koltuğun da oturabiliyorum. Kısacası keyifli bir araçtır, yakıt sıkıntınız yoksa eğer lpg taktırmam da diyorsanız biraz bu durum üzer sizi onun haricinde keyifle kullanırsınız. Albenisi yüksek bir arabadır, özellikle beyaz, kırmızı ve sanruflu ise de tadından yenmez.

Bakımlarını düzenli yaptırısanız deposundan benzinini eksik etmezseniz kolay kolay da bmw den de başka segmente geçmessiniz diye düşünüyorum.

Şimdiden hakkınız da hayırlısı olsun.

Yakıt 45 50 kuruşa normal bence hız olarak beklentimiz yok bizim için sorunsuzluk önemli diyim... Fazla kullanmıcaz ara sıra dışarı çıkmalık kullanmalık bakalım hayırlısı clio satılsın...hayırlısı....
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...