İçeriğe Yönlendir

50-55 Bin Tl Araç Tavsiye

Ahmet Sarıca

Recommended Posts

Ahmet Sarıca

hala yeni araç arayışındayım.bütçem 40-47 aralığındaydı az daha yeni olsun şuda olsun buda olsun temiz olsun derken.işin içinden çıkamadım :) ne zor şeymiş

dizele param yetmiyo.en azından araçta bi hız sabitleyici esp falan bi kaç özellikte standart olsun istiyorum. wolkswageni elemek zorunda kalıyorum.

corolla 2013 lpg falan baktım hantal yorumları

astra j baktım hantal ve subap sorunları

leon 1,2 tsi falan bakayım dedim dar olması ve benzininden korkarım

fiat,reno aklıma yatmıyo o paralara,

en son focus 3,5 tip olarak hoşuma gitti.içini de sadeleştirmişler binmedim ama resimlerde orta konsol vs.daha ferah geldi.hem daha spor gibi.bu arada uzun boy (1,90 ) sıkıntı yaratırmı focus 3,5 ta?

Ustalarım ne alayım focuslar var trend x ler 59-58 civarı yazmışlar. Ederi nedir bunların.memnun kalınır mı?

Buyrun cenaze namazına :)

Yorum bağlantısı
Alperen Artam

Şirket aracı olmayan https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2013-model-ford-focus-trend-x-servis-bakimli-1.6-dizel-315608001/detayveya farklı bir klasman arıyorsanız 2010-2013 aralığında manuel 1.5dci 120.000 binden düşük Qashqai kesinlikle yakıtta üzmez ve  visia(en boşu) hariç hız sabitleyici esp standart

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Sarıca

Honda?

honda çok büyük ve kaba geliyo hocam bende biraz görünüş pimpiriği var.mesela focus 3 ün konsoluna ısınamadım.3,5 daha güzel geldi.

Şirket aracı olmayan https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2013-model-ford-focus-trend-x-servis-bakimli-1.6-dizel-315608001/detayveya farklı bir klasman arıyorsanız 2010-2013 aralığında manuel 1.5dci 120.000 binden düşük Qashqai kesinlikle yakıtta üzmez ve  visia(en boşu) hariç hız sabitleyici esp standart

qasqai tipi araç düşünmüyorum hocam.bide azıcık ta km düşük olsunda bi kaç sene temiz temiz bineyim istiyorum.90-100k da  o paralar baya binilmiş araç pek cazip gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Alperen beyin dediği gibi bende Focus önereceğim. Makyajlı (3,5) kasanın şeklini ben beğenmiyorum, 2013 e kadar olan f3 ler daha yırtıcı hatlara sahip gibi geliyor bana.

Rakamı daha aşağıya çekip trend x yerine trend bile alsanız, hız sabitleyiciyi maksimum 300-350 liraya, sis farlarını da 200 lira civarına kendiniz eklersiniz üzerine, olur size trend x. ESP falan zaten standart. Ekstra birkaç özelliği de açınca tadından yenmez..

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

1.2 tsi leon dar bi araba değil testlerini izlemenizi öneririm. otopark'ın yaptığı incelemede arkasının golften daha geniş olduğunu söylüyorlar hatta arka diz mesafesi için maşallahh diyor. Şuanda kullandığım araç eğer dar olsaydı dar derdim. Malımı öven tipte biri değilim neyse o yani :)  yakıt konusu asla üzmez. Diğer yazdığınız araçlar atmosferik araçlar leon turbo benzinli ve sakin kullanımda dizeli kıskandıran tüketimi var. Start stop teknolojiside artısı. Detaylı leon incelemem var forumda isterseniz bir göz atın

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/283913-seat-leon-12-tsi-110hp-inceleme/

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Bir C-Max deneyin derim,

Trend dizel 2013 o paralara alınabilir ve çok rahat sığarsınız :)

Trend olmasına takılmayın otm park cc esp dopdolu bir arabadır...

Yorum bağlantısı
Ahmet Sarıca

1.2 tsi leon dar bi araba değil testlerini izlemenizi öneririm. otopark'ın yaptığı incelemede arkasının golften daha geniş olduğunu söylüyorlar hatta arka diz mesafesi için maşallahh diyor. Şuanda kullandığım araç eğer dar olsaydı dar derdim. Malımı öven tipte biri değilim neyse o yani :)  yakıt konusu asla üzmez. Diğer yazdığınız araçlar atmosferik araçlar leon turbo benzinli ve sakin kullanımda dizeli kıskandıran tüketimi var. Start stop teknolojiside artısı. Detaylı leon incelemem var forumda isterseniz bir göz atın

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/283913-seat-leon-12-tsi-110hp-inceleme/

çok faydalı bir inceleme olmuş.dedim ya focus 1 den sonra sürücü bölgesinde yayılmaya alıştım.uzun boyla ayaklarım focus 1 de çok rahat .leonda denemek lazım alternatifler arasına alacağım.

Bir C-Max deneyin derim,

Trend dizel 2013 o paralara alınabilir ve çok rahat sığarsınız :)

Trend olmasına takılmayın otm park cc esp dopdolu bir arabadır...

hocam focus 3 ün ortadaki teyp ve klima bölgesine bi türlü ısınamadım.yoksa dışardan çok daha sport 3,5 a göre  :)

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Emin ol hocam gayet yayılırsın:) sen bi git bayiide gör test et ondan sonra karar ver en doğrusu o

Yorum bağlantısı
Başar Mert

bizde kardeşime bu fiyat aralığında bir araba arıyorduk ve oda 1,2 tsi leonları görmüş hoşuna gitti pazartesi falan alacağız kısmetse bizde gayet dolu bir araba ve yakıtı bayağı iyiymiş turbo benzin herzaman sevdiğim bir motor kombinasyonu zaten.

Yorum bağlantısı
Ahmet Sarıca

bizde kardeşime bu fiyat aralığında bir araba arıyorduk ve oda 1,2 tsi leonları görmüş hoşuna gitti pazartesi falan alacağız kısmetse bizde gayet dolu bir araba ve yakıtı bayağı iyiymiş turbo benzin herzaman sevdiğim bir motor kombinasyonu zaten.

baya memnun olan kişi var sanırım leondan. tipine gerçekten diyecek yok harika iş çıkarmışlar.ancak düz olanları çok düz görünüyor led li olanları çok hoş

Yorum bağlantısı
Okan Kurtulan

2012 jetta trendline 1.4 tsi zorlarsanız bulabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Alperen Artam

honda çok büyük ve kaba geliyo hocam bende biraz görünüş pimpiriği var.mesela focus 3 ün konsoluna ısınamadım.3,5 daha güzel geldi.

qasqai tipi araç düşünmüyorum hocam.bide azıcık ta km düşük olsunda bi kaç sene temiz temiz bineyim istiyorum.90-100k da  o paralar baya binilmiş araç pek cazip gelmiyor.

Tabi o da var ama bendeki 92k oldu bakımlarını zamanında yaptırıyoruz sorun sıkıntı yok kullanıcı faktörü etkili her zaman lakin karşı taraf bilinmediği için tereddüt olur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...