İçeriğe Yönlendir

Pedal Commander, Chipsiz Araba Hızlandırıcı Diyorlar

Erhan Karaman

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
19 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Şunu bekliyorum; ''filanca bayiden satıcıdan veya şu linkten ürünü alın, koşulsuz iade garantisi filanca yerde yazılıdır''

Açıkça, İnternet sitemizden alın, özel bir ilgi beklemeyin. Şartlarımız herkes için geçerli diyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

gaza dokunduğun an fırlayacak araba isteyen hyundai era alsın :D:D 3. viteste 60 la giderken yarım gaz yap düz yolda patiye düşer aslan parşçası yeni lastiklerle :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

gaza dokunduğun an fırlayacak araba isteyen hyundai era alsın :D:D 3. viteste 60 la giderken yarım gaz yap düz yolda patiye düşer aslan parşçası yeni lastiklerle :D

iyiymiş, aynı benim ranger gibi desene :D

sıfır Bridgestone Dueler AT lastiklerle bu arada...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Açıkça, İnternet sitemizden alın, özel bir ilgi beklemeyin. Şartlarımız herkes için geçerli diyor. 

Beni tatmin etmiyor bu söz. Forumda satış yapmak demek özel insanlara özel ürünler satmak demek, arabama takacağım ürün Için tesisatı kesip biçeceğim voltaj grafiklerini çıkarmak için. Ben bu riski alıyorum ve bunu anlayan anlamış olmalı. 60.bin TL'lik araçla oynamayı göze alıyorum millet bilsin işin tekniğini diye. Buyurun siz alın deneyin o zaman
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
gaza dokunduğun an fırlayacak araba isteyen hyundai era alsın [emoji3][emoji3] 3. viteste 60 la giderken yarım gaz yap düz yolda patiye düşer aslan parşçası yeni lastiklerle [emoji3]

Getz var bir de.. 1.5 crdi vgt
Yorum bağlantısı
Ali Gök
6 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

45 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

iyiymiş, aynı benim ranger gibi desene :D

sıfır Bridgestone Dueler AT lastiklerle bu arada...

asfaltı yırtarlar önündekinin üstünden atlarlar ister merso olsun ister bmw :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
21 dakika önce, Ömer Türkşanlı yazdı:

Getzi karıştırmayın, carrera 4s e arkadan çarpmışlığım var :rallici:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Şimdi, Köksal Yılmaz yazdı:

Getzi karıştırmayın, carrera 4s e arkadan çarpmışlığım var :rallici:

köksal abi senin suçun yok carera yeterince hızlanamamıştır getzin önünde :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
47 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Beni tatmin etmiyor bu söz. Forumda satış yapmak demek özel insanlara özel ürünler satmak demek, arabama takacağım ürün Için tesisatı kesip biçeceğim voltaj grafiklerini çıkarmak için. Ben bu riski alıyorum ve bunu anlayan anlamış olmalı. 60.bin TL'lik araçla oynamayı göze alıyorum millet bilsin işin tekniğini diye. Buyurun siz alın deneyin o zaman

Kendisinin böyle bir talebi ve beklentisi yok ama. :)

Cenk Bey,  ürünü yanlış biliyorsunuz.. ürün şudur, şu işe yarar diye gelmiş. Foruma satayım şu kadar indirim yapayım vs bişey demiyor.. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
55 dakika önce, Ali Gök yazdı:

köksal abi senin suçun yok carera yeterince hızlanamamıştır getzin önünde :D

Aslında tam tersi oldu, sarışın abla frene bastı durdu, ben bastım duramadım vurdum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

getz fena, benim über 1.4 68 hp. fiestamı sağlam tokatlamıştı kerata, ama haddini ilk sert virajda bildirmişrim, sonrası düzde yine yedik tokadı :D

neyseki şuan ranger var, getz metz tanımam, aynamda kaybolur, her şartta her yolda :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
23 saat önce, Cenk Önsoy yazdı:

Bir birim yöneticisi olarak sizin çok daha aşina olmanızı ve araştırmaya yatkın bir çizgi izlemenizi beklerdim, göz atarsanız zaten görebilirsiniz. Dilediğiniz zaman merkezimize ulaşarak size en yakın bayi ve test sürüş imkanı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. 

izliyorum, okuyorum yazdıklarınızı.. operasyonu hala anlatamadınız. ben de bunu beklerdim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

hımm, analizlerime göre işin sonu tırt a doğru gidiyor gibi, dur hele şu damgayı çıkartayım çekmeceden :D:tongue::selo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tırt değil işlevi olduğunu hep dedik, pedalda gecikme olmadığını ancak voltajı öne çektiğini söyledik.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

simdi gaza yuzde 20 basinca bu alet ecu ya yuzde 50 basiyormus gibi sinyal gonderiyor mu gondermiyor mu? (Degerler kafadan atilmistir)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
28 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

simdi gaza yuzde 20 basinca bu alet ecu ya yuzde 50 basiyormus gibi sinyal gonderiyor mu gondermiyor mu? (Degerler kafadan atilmistir)

evet

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
32 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

Anlaşılana göre.. yapılan bu... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Anlaşılana göre.. yapılan bu... 

Böyle olsa o zaman ''gaza biraz daha fazla basarım aynı şey'' demekle aynı kapıya çıkmış olmuyor mu? Ben %20 bastığımda ecu ya %50 basıldı diye haber gönderiyorsa ve bu sonuçtan kullanıcı memnunsa kendisi gaza zaten %50 basar.. 

Anladığım kadarıyla iş sadece burada bitmiyor. Yani başka bir şeyler var işin içinde..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

eğer gaza fazla basılıyormuş gibi gösterse tek mantık bu olsa araba daha fazla yakar hatta çok fazla yakar. kendi arabanızı sürekli dip gaz kalkışla deneyin bi mesela. iş yerinde dizel golfü olan bi arkadaşım var vtec apaçi hondası vardı aynı mantık kullanıoyor ortalaması 10.5 litre dizel arabayla :D

tersmi anladım sistemi ?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Egzoz muayenesinde dip gaz yap çek dediler, bastım çektim devir 3 bini bile görmedi. Eleman basılı tut sonra bırak dedi, bastım yavaşça 5 bin falan oldu bıraktım. Hatta değerler yüksek çıktı son ikide ama ilk yanlış basış beni kurtardı ortalama düşük olduğundan :)
Bu alet gaza bastığınız gibi ECU ya iletiyor eski telli gazlar gibi benim anladığım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
1 saat önce, Ali Gök yazdı:

eğer gaza fazla basılıyormuş gibi gösterse tek mantık bu olsa araba daha fazla yakar hatta çok fazla yakar. kendi arabanızı sürekli dip gaz kalkışla deneyin bi mesela. iş yerinde dizel golfü olan bi arkadaşım var vtec apaçi hondası vardı aynı mantık kullanıoyor ortalaması 10.5 litre dizel arabayla :D

tersmi anladım sistemi ?

Sonuç: gaza fazla bas aynı şey kardeş, dip gaza gerek yok, biraz fazla bas tamam, yüzde kaç etki yapıyor 20 mi, sende o kadar fazla bas, bu aletlede aynı yakar aletsiz gaza basarakta, o arkadaşın bu aleti takıp denesin, dahada fazla bile yakabilir bu mantıkla, pedala sonuna dek bastım %100, bu alet varken basarsam %150 mi oluyor yani :)

ha şunu yapsa tamam, gaza bastım %20 bu alet %50 gibi basıldığını gösterdi ve ECU yada etki edip başka şeyleri değiştirdi (yazılım yada daha kolay box ın yaptığını yaptı) bunu yapıyormu hayır, bu durumda debriyajdan ayağını çektikten sonra gaza biraz bas, bunun dışında bilmediğim ne yapıyor, açıklamalardan birşey yapmadığını sadece fazla bastın pedala dediğini anladım ben, ona istinaden damgayı hazırladım bekliyorum, ha bastım ha basacağım haa :tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...