İçeriğe Yönlendir

Yeni Şirket Arabamız

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Haşmet Güngör

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Şimdi bu aracı yapıp bana verselerdi nerden anlardım mesela. Sıkıntısız araç aldım mesela elemanın altına verdim evine gitti tepesine Saksı düştü mesala yine Aracın tavanı gitti mesala. Ve bu araç ticari araç. Eleman afedersiniz Ağzına sıcacak Aracın. Bu araç 5 sene kadar bizde kalacak. Ben söyle düşündüm bu aracı 5000 ve üstü indirimli alıyım. Aracın fotosunu çekeyim dışarda yaptırıp hasar kaydı yaptırmayım ve serviste yapıldığı görünmesin. Ve en az 2 bakım bedavaya getireyim diye düşündüm. Ha Sıfır kendime BMW alsam kesinlikle hasarlı araç almam. Ama ticari olunca alayımmı diye beyin Fırtınası yapıyorum. Bu araç 39 binlik bir araç 10 bin tl indirim yapacaklarını sanmıyorum. Ama ben yinede zorlayacağım almaya pazartesi gidip rest çekip geleceğim tutarsa alacam tutmazsa yeni araç isteyeceğim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Katılıyorum....

Da; Servet'e dede dedin, sesi de çıkmadı.  :unsure2:  E, o dede ise ben ve benim yaştakiler ne ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ekin Güney
(düzenlendi)

Sıfır aracın tavanının delik geldiğinide ilk defa görüyorum çok ilginç. :) Bence 4 tl indirim bile yapsalar yeterli. Ford bu indirimi rahatlıkla yapar. En azından otokoçlar yapıyor :)  Tavan barı taktırın araca servis hediye etsin. Birde fordtan aracın böyle teslim edildiğine ve tarafınızında bunu kabul ettiğine dair bir kagıt alın bence tavanıda yaptırmayın böyle kullanın. Satarken her türlü sorunsuz olur. Ama tavanda herhangi bir boya işlem olmadıgından emin olun.

tarihinde Ekin Güney tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Katılıyorum....

Da; Servet'e dede dedin, sesi de çıkmadı. :unsure2: E, o dede ise ben ve benim yaştakiler ne ?

Şimdi kafası bulanık varmadım üzerine. Bi ara paralıycam onu
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Şimdi kafası bulanık varmadım üzerine. Bi ara paralıycam onu

hani nerde dedim. Aramızı açıyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Araba hususi değil de ticari olarak kullanılacak değil mi? O zaman bu arabayı satarken kâr yapma amacı zaten olmayacak, kullanılan süre zarfında kendi parasını kendisi çıkaracak zaten. Bu 5 sene kullanıldığını düşünürsek araba zaten hasat olacaktır. Dolayısıyla zaten çok cüzi bir fiyata satılacak.

Bence yapacakları indirime göre alabilirsiniz. Sonuçta hususi değil ki satarken 5000 bin düşük fiyat verirler diyesiniz.

Şahsi düşüncem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Şimdi bu aracı yapıp bana verselerdi nerden anlardım mesela. Sıkıntısız araç aldım mesela elemanın altına verdim evine gitti tepesine Saksı düştü mesala yine Aracın tavanı gitti mesala. Ve bu araç ticari araç. Eleman afedersiniz Ağzına sıcacak Aracın. Bu araç 5 sene kadar bizde kalacak. Ben söyle düşündüm bu aracı 5000 ve üstü indirimli alıyım. Aracın fotosunu çekeyim dışarda yaptırıp hasar kaydı yaptırmayım ve serviste yapıldığı görünmesin. Ve en az 2 bakım bedavaya getireyim diye düşündüm. Ha Sıfır kendime BMW alsam kesinlikle hasarlı araç almam. Ama ticari olunca alayımmı diye beyin Fırtınası yapıyorum. Bu araç 39 binlik bir araç 10 bin tl indirim yapacaklarını sanmıyorum. Ama ben yinede zorlayacağım almaya pazartesi gidip rest çekip geleceğim tutarsa alacam tutmazsa yeni araç isteyeceğim.

Abi Aracı eğerki iyi bir inidirimle veriyorlarsa al ,boyatma oraya güzel bir aksesuar eklersin yada dedin gibi bir kaplama.sıfır hatasız diye düşünme mesala ben . conneti aldım bayiden çıktım öküzün biri girdi bana az çok biliyorsun 10-15000 hasar kaydı çıkıyor değer kaybı davası açsam nolacak ödeme alacaz belki de .2 km araç hasar landı yani .indire bildin kadar indir.ve al ALLAH korusun sen ne kadar dikkatli olusanda karşıdaki olmuyor yarın bir gün bir yerde inşallah olmaza da. olursa da en azından kafan rahat zati böle böle dersin kendini iyi hisedersin.

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Ben olsam alırdım,tabii indirimin oranıda önemli ama.para kolay kazanılmıyor,5 yıl binme planı var zaten 5 yılda kim bilir başına ne işler gelecek o aracın.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

ufak bir macun ve mini lokal boya ile hallolmaz mı bu iş ya. Alınabilir iyi bir indirimle bence de. çok enteresan ama. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

İndirim iyi bir rakam olsun ama.sonuçta ticari araç..5 yıl sonra zaten kendini amorti eder..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Yapılan indirim kafana yatarsa alınabilir abi.. Hayırlısı ne ise o olsun.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Gittim bugün arabayı canlı gördüm. Hakan beyin dediği gibi yorgun mermi olayı. Düşen mermi çekirdeği zarar vermiş araca. Bir macun ve 15 cm boya ile Kapatılacak durumda. Ben 8 bin tl istedim onların aklından geçen ise 3 bin çivarı ford ile görüşüp bana döneceklerini söylediler. Büyük ihtimal 5000 tl anlaşacağız gibi. Birde hasar kaydı girilmeyecek. Sadece ford serviste neden yapıldığının kaydı tutulacak dendi. Bakalım bügün netleşir herşey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben olsam 1-2 bin tl için almazdım ama 4-5 bin tl indirim olursa alır kendim kapattırırdım orayı.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

sıfır araç alıp tavanı delik arabamı alınır yahu.

sıfır araba alacak güç varsa 0 alınır. 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Gittim bugün arabayı canlı gördüm. Hakan beyin dediği gibi yorgun mermi olayı. Düşen mermi çekirdeği zarar vermiş araca. Bir macun ve 15 cm boya ile Kapatılacak durumda. Ben 8 bin tl istedim onların aklından geçen ise 3 bin çivarı ford ile görüşüp bana döneceklerini söylediler. Büyük ihtimal 5000 tl anlaşacağız gibi. Birde hasar kaydı girilmeyecek. Sadece ford serviste neden yapıldığının kaydı tutulacak dendi. Bakalım bügün netleşir herşey.

5000 ve üstü bastır abi her türlü verecekler .olmadı otosanı sende ara bin tepelerine 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

5000 ve üstü bastır abi her türlü verecekler .olmadı otosanı sende ara bin tepelerine

bastırıyom şimdi. Birdaha sizden araç almam ve aldırtmam diye rest çektim. Senede 2 araç alıyorum yada aldırtıyorum Okan Ağa'm. Valla araba bana bedavaya gelecek. 5.000 indirim, 6.000 KDV kullanacam. Eski aracı 26 bine verdim. 2012 model aracı verdim üzerine 2.000 tl koyup 2016 model araç almış olacam. [emoji41]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

bastırıyom şimdi. Birdaha sizden araç almam ve aldırtmam diye rest çektim. Senede 2 araç alıyorum yada aldırtıyorum Okan Ağa'm. Valla araba bana bedavaya gelecek. 5.000 indirim, 6.000 KDV kullanacam. Eski aracı 26 bine verdim. 2012 model aracı verdim üzerine 2.000 tl koyup 2016 model araç almış olacam. [emoji41]

Aynen abi her türlü baskıya açıklar verecekler o indirimi bak gör.Sanal alemde isiminizi çıkarırım de. de diye bildiğini yapıştır. :good1:  :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Aynen abi her türlü baskıya açıklar verecekler o indirimi bak gör.Sanal alemde isiminizi çıkarırım de. de diye bildiğini yapıştır. :good1::good1:

arabaya Alıcı çıkmış. Ben almaz isem alıcısı hazır diyor. Müdür arkadaş olunca bana yanlış bilgi vermezler bakalım ne indirim talep edecekler. Ben 5.000 tl Artı iki servise tamam Okan. Araba dobladan on numara üstün ama bugün inceledim.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Arabada anlaşamadık yeni araç istedik sağlık olsun artık haftaya diğer aracı teslim alacağız

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Abi hayırlısı olsun yalnız bayinin yaptı çok büyük bir yanlış bilgin olsun burada önemli olan senin memnuniyetin olmalıydı.Bunu da dile getirmelisin bence. Ben birdaha o bayiden almam mesala  :angry:

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Abi hayırlısı olsun yalnız bayinin yaptı çok büyük bir yanlış bilgin olsun burada önemli olan senin memnuniyetin olmalıydı.Bunu da dile getirmelisin bence. Ben birdaha o bayiden almam mesala :angry:

büyük ihtimalle bu son ford alışım olacak. Benim gibi Adam'ı üzdüler. Sağlık olsun. Her işte bir hayır vardır Okan bence

Hayırlısı olsun abi

teşekkür ederim Köksal Ağa'm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

arabaya Alıcı çıkmış. Ben almaz isem alıcısı hazır diyor. Müdür arkadaş olunca bana yanlış bilgi vermezler bakalım ne indirim talep edecekler. Ben 5.000 tl Artı iki servise tamam Okan. Araba dobladan on numara üstün ama bugün inceledim.

:fiuw: vala en değilim. hayırlısı olsun sıfıdan nazarı çıkmış bence alın

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Arabada anlaşamadık yeni araç istedik sağlık olsun artık haftaya diğer aracı teslim alacağız

Abi oncelikle hayirlisi olsun Rabbim yeni arabaya kazasiz belasiz binmek nasip etsin abinin dedigi gibi bayinin yaptigi ayip arabaya musteri çıktı falan demek ayip öncelikle sana sorulacak sen Hayır diyene kadar baskasina teklif yapmak etik degil bence yeni araba icinde biseyler isteyin sonucta size araba bi hafta gec gelecek bakim falan ekstra garanti vb aslinda siz istemeden de teklif etmeleri gerekir musteri odakli bir firma ise istemeden de olsa bir haftalık gecikme yasandi kusura bakmayın diyip biseyler teklif ederler inşaallah da gonlunuzu alirlar ama öncelikle herseyin hayırlısı...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

Heyecan bitti daaalın.

Abi hayırlısı olsun. 5bin iyi indirim olurdu. Kısmet değilmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Abi oncelikle hayirlisi olsun Rabbim yeni arabaya kazasiz belasiz binmek nasip etsin abinin dedigi gibi bayinin yaptigi ayip arabaya musteri çıktı falan demek ayip öncelikle sana sorulacak sen Hayır diyene kadar baskasina teklif yapmak etik degil bence yeni araba icinde biseyler isteyin sonucta size araba bi hafta gec gelecek bakim falan ekstra garanti vb aslinda siz istemeden de teklif etmeleri gerekir musteri odakli bir firma ise istemeden de olsa bir haftalık gecikme yasandi kusura bakmayın diyip biseyler teklif ederler inşaallah da gonlunuzu alirlar ama öncelikle herseyin hayırlısı...

düşüncenin sonuna kadar arkasındayım. Ford otosana telefon açıp ağzıma geleni söyledim. Bakalım bana ne ile dönecekler.

Heyecan bitti daaalın.

Abi hayırlısı olsun. 5bin iyi indirim olurdu. Kısmet değilmiş.

valla heyacan bitti. [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...